• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Rivan

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
9
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان خوندم که توش دختر فقیری عاشق یکی از هم کلاسی هاش میشه ولی خب پسره سنش بالا بوده یکم بعدش میره توشرکت همون پسری که عاشقش هس کارمیکنه بعدپشت سر برادر پسره تودانشگاه حرفای خوبی نمیزنن یکی میگه به چندتا دخترتجاوز کرده یکی میگه قاتلِ و... بعدا مشخص میشه که برادر پسرِ توزمان جنگ کشته شدن پدرش ومادرش رو به چشم دیده واسه همین یکم مشکل روحی داره اسم پسره هم آرش بود اگه اشتباه نکنم ممنون میشم اسمش رو بگین
رمان اسطوره از پگاه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Nazanin2007na

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
یک‌رمان‌بود‌که‌پسده‌بازیگر‌معروف‌بوده‌دختره‌رو
هم‌میبرن‌سر‌صحنه‌فیلم‌پسره‌تا‌پیش‌اون‌بازی‌
کنه‌اسم‌دختره‌فکر‌کنم‌ملیسا‌بود‌و‌لی‌داخل‌اون
فیلم‌اسمش‌زیبا‌بود‌و‌پسره‌‌کلا‌زیبا‌صداش‌میکنه
و‌اسم‌خودشو‌نمیگه‌آخر‌هم‌چند‌روز‌به‌عروسیشون
زیبا‌رو‌میکشن‌اون‌پسره‌که‌زیبا‌رو‌میخواسته‌
ولی‌خلافکار‌بوده‌چند‌بار‌در‌خونه‌زیبا‌اومده‌بود
ولی‌اونی‌که‌دوسش‌داره‌کتکش‌زد‌و‌تهدیدش
کرد‌همون‌پسره‌کشتتش‌خونش‌رو‌سوزوند‌
داخل‌زمان‌شعر‌زیبا‌با‌دکلمه‌مرحوم‌شکیبایی
هم‌نوشته‌شده‌بود

N. 290

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام يهرمان بود اسمشو نمیدونم اگه میشناسین بهم بگین ممنون میشم رمان دختری که اسمشم یادم رفت که میخواد از پدرش که آون و مادرشو ول کرده بود انتقام بگیره بخاطر همین به عنوان خدمتکار وارد عمارت پدرش میشه فکر کنم اسم پدرش شاهین جهان بود و بعد تو یک مهمونی با یک نفر یرخورد میکنه به اسم نیما که بعدا متوجه میشه که نیما پسر عمشه.شاهین خودش هم دنبال دخترش میگرده و نمیدونه که دخترش همین خدمتکار عمارتش هست. يه روز این دختر پشت اتاق پدرش فالگوش وامیسته و به حرف های نیما و پدرش گوش میده که یهو در اتاق باز میشه و شاهین با آون شروع به دعوا میکنه و آون را از خونه میندازه بیرون وبعد این دختر گیر يه عده قاچاقچی میفته که دخترا را میبرن آون ور آب و.. . ادامشو دیگه نمیدونم لطفآ اگه این رمان را می‌شناسید اسمشو بگین ممنون میشم. ...

Rivan

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
9
دست‌آوردها
3
دنبال یه رمانم که اسم دختره ترنم بود که به زور پدرو پدربزرگش با پسر عموش فک کنم تقریبا نامزد میکنن پسره دختره رو دوس داشت ولی دختره نه.دختره بدنسازی کار میکرد یه روز پسره سر یه موضوعی به دختره شک میکنه و بهش دست درازی میکنه بعدشم دختره میفهمه حاملستو بعد اینکه عقد میکنن از دست پسره فرار میکنه
با پولی که از پسره توی عقدشون (قبل فرارش عقد میکنن) گرفته بوده میره یه شهر دیگه و آخر سر پسره پیداش میکنه و برش میگردونه و توی همون خونه ای که بهش مزاحمت کرده بود با هم زندگی میکنن

Atiii

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان بود که پسره با دختره تصادف میکنه فک کنم پای دختره مشکل پیدا میکنه دادگاه حکم میده ک باید باهم ازدواج کنن مهریه دختره بشه یه دستو یه پای پسره.پسره اخلاقش بد بود پولدار بود قمار میکنه سر دختره فک کنم م*س*ت بوده، بعد میفهمه چیکار کرده،هرکاری میکنه تا دختره رو نگیرن ازش. میشه اسمشو بگین لطفا🌷🌷

Tannaz

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام

یک رمان بود فکر میکنم اسم دختر دریا بود و اسم پسر امیر

دریا تک دختر پولداری بود که یکزوز با پسر عمویش که از خارج اومده بیرون میرن و دریا با یک موتوری تصادف می‌کنه .دریا چون با پسره بد رفتار میکند پسره تصمیم میگیره از دریا انتقام بگیره و صحنه سازی میکند که این دونفر با هم هستند و پدر دریا که این صحنه رو میبینن به زور این دو تا رو به عقد هم در میاره بعد . چند وقت دریا عاشق امیر میشه و با کمک پدرش به امیر کمک میکند که امیر خواننده بشه .
دریا حامله میشه میشه ولی چند بار س*ق*ط میکند .

Zahrabbbbb

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان هست درباره یه دختره که عاشق میشه بعد وقتی میرن مسافرت پسره اونو میدزده بعدش جلو دختر و پدرش به مادره دختره ت...ج...ا..و....ز میکنه و مادرش میمیره و پدرشم بعد از اون میمیره دوتا داداش داره که بعد ها یکیشون میره خارج دختره هم دکتر میشه وبعد چند وقت دوباره عاشق یه دکتر میشه

Zahrabbbbb

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام این رمان درباره دختریه که عاشق میشه ولی تو سفر عشقش اونو میدزده و جلوی چشمای خودش و پدرش مادرش میمیره بعد دوتا داداش داره که شکنجشون میکنن پدرش میمیره و دختره از برادراش مواظبت میکنه درسشو ادامه میده و دکتر میشه برادر بزرگش میره خارج

Yamen

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمانی هست که دوتا خواهر دوقلو به اسم هستی و گیتی یه برادر به نام مانی هم دارن مانی از هستی بدش میاد چون فکر میکنه اون قاتل مادرشه گیتی یه پسره به اسم پوریا وارد زندگیش میشه و گیتی رو عاشق خودش میکنه با نقشه
بعدش پوریا گم میشه (نقشه بوده)و به گیتی میگن با آرمان که پلیسه میاد خواستگاریت ازدواج کن هستی هم با مانی یه شرایطی پیش میاد میره المان اونجا با مسیح دوست مانی آشنا میشه و عاشقش میشه و در ادامه رمان آرمان و مسیح برادر در میان آخر رمان گیتی روی قبر مادرشه که آرمان میاد پیشش و کتش و میزاره رو شونه اش و یه جمله میگه که میشه اسم رمان لطفاا هرکی میدونه بگه
رمان تظاهر

Raha_19

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
1
توی یه استریپ کلاب تو قلب ناسزا وگاس دیدمش ! دختری که تنها چیزی که پوشیده بود یه نقاب سیاه و یه ست دو تیکه مشکی بود که همونا رو هم با دلبری برای کسایی که بهش پول می دادن در می آورد . نمیدونم چی شد که با دادن پول هنگفتی باهاش رفتم توی اتاق ! یه شب رویایی داشتم با دختری که هر کاری کردم ماسکشو در نیاورد ! تنها چیزی که ازش یادمه خالکوبی حرف (هـ) روی مچ دستش بود . حالا سه سال گذشته و من برگشتم ایران ، به عنوان استاد دانشگاه توی شیراز مشغول به کار شدم درحالی که تموم فکر و ذکرم شده اون دختر ... تا این که یه روز مثل یه معجزه ، مثل یه رویا وسط بیداری یکی از شاگردامو که یه دختر محجبه چادری بود آوردم پای تخته تا به مسئله رو حل کنه ... دستشو بلند کرد

کسی میدونه اسمش چیه دوستان ؟

بالا پایین