• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Raha_19

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
1
توی یه استریپ کلاب تو قلب ناسزا وگاس دیدمش ! دختری که تنها چیزی که پوشیده بود یه نقاب سیاه و یه ست دو تیکه مشکی بود که همونا رو هم با دلبری برای کسایی که بهش پول می دادن در می آورد . نمیدونم چی شد که با دادن پول هنگفتی باهاش رفتم توی اتاق ! یه شب رویایی داشتم با دختری که هر کاری کردم ماسکشو در نیاورد ! تنها چیزی که ازش یادمه خالکوبی حرف (هـ) روی مچ دستش بود . حالا سه سال گذشته و من برگشتم ایران ، به عنوان استاد دانشگاه توی شیراز مشغول به کار شدم درحالی که تموم فکر و ذکرم شده اون دختر ... تا این که یه روز مثل یه معجزه ، مثل یه رویا وسط بیداری یکی از شاگردامو که یه دختر محجبه چادری بود آوردم پای تخته تا به مسئله رو حل کنه ... دستشو بلند کرد

کسی میدونه اسمش چیه دوستان ؟

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Nadia80

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمان خوندم که یه پسر و دختر ک باهم نامزد بودن یه شب میرن بیرون و اسم پسره سهیله و سهیل بخاطر خوردن مشروب هوشیارنیس و باسرعت زیاد میرونه ک به یه زن برخورد میکنه اون زن میمیره شوهر اون خانمم رضایت نمیده و شرط میزاره ک نامزد سهیل خونبسش بشه و اون دختر هم قبول میکنه و تا مدتها پسره اذیتش میکنه.
اگه میشه اسمش رو بگید

نازنین آی آر

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
.

نازنین آی آر

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان ی رمانی بود ی مردی که زنش میمیره بچه خودش و زنه رو که هنوز درست تشکیل نشده رو توی دستگاه نگهداری میکنه و ی دختری توی شرکتش کار میکنه از اون در خواست میکنه که باهاش ازدواج کنه و بچه اش رو بکارن توی رحم دختره و شرطشم این بوده که بعد از دوسال که به بچه رو از شیر گرفتین از مرده جدا شه فکر کنم اسم مرده کیارش بود.البته مطمئن نیستم
ممنون میشم کمک کنید

Zahra1380

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمان خوندم اسم پسره فکر کنم مهرزاد مهرزاد بخاطر انتقام از گذشته مادرش دختره رو بی آبرو میکنه چون فکر میکنه پدر دختره به مادرش ت...ز کرده و بخاطر همین مادرش خودش را آتیش زده .دختره حامله میشه و مادر دختره وقتی میفهمه مهرزاد با دخترش این کار را کرده مجبورش میکنه عقدش کنه.ازدواج میکنن ولی مهرزاد با دوست صمیمی زنش رابطه برقرار میکنه و اونم حامله میشه میگه باید عقدم کنی
دوست دختر مهرزاد که رفیق زنشه میاد پیش دوستش و بهش میگه چقدر خوبه ک بابای بچه دوتامون یه نفرع منو و مهرزاد باهم رابطه داریم داره بهت خیانت میکنه
لطفا هرکی اسم رمان میدونه بگههه

1234

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
1
رمانی که یه دختر که مادر ندارم و یه نامادری داره پدر و نامادری دختره به خاطر قرض شون دختره رو به تلبکارشون میدم و اون اسمش گندمه خدمتکار پدرام میشود خانواده پدرام از خارج می آیند و برادر ناتنی پدرام پاشا اون دختر رو خدمتکار خودش می‌کنه و گندم رو میبره خونه خودش اسم این رمان چی هست؟؟؟

1234

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
1
رمانی که یه دختر که مادر ندارم و یه نامادری داره پدر و نامادری دختره به خاطر قرض شون دختره رو به تلبکارشون میدم و اون اسمش گندمه خدمتکار پدرام میشود خانواده پدرام از خارج می آیند و برادر ناتنی پدرام پاشا اون دختر رو خدمتکار خودش می‌کنه و گندم رو میبره خونه خودش اسم این رمان چی هست؟؟؟

1234

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
1
اون که شخصیت داستان آرمیلا
این رمانی که میخوام نیست

1234

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام
یه رمان بود که مرد داستانش فکر کنم خفت گیر بوده و توبه کرده
که اول رمان توی یه کوچه برای یه دختره دعواش میشه
تا همین قسمت و خوندم و یادم هست
ممنون میشم اسمش رو بگین و درضمن این رمان به چاپ رسیده.

1234

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
1

بالا پایین