• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

shaakinaz

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
2
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال ی جور رمانی میگردم که دختره شبیه مامان پسره باشه
همکلاسی دوس داشتنی
سلام من دنبال ی جور رمانی میگردم که دختره شبیه مامان پسره باشه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Mhrsa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام ی رمانی خونده بودم نصفه..دختره عاشق پسری بوده بعد اتفاقی اون پسر با خواهرش ازدواج میکنه دختره هم میاد تو خونه خواهرش ک از خواهرزادش نگهداری کنه که دوباره رابطشون با شوهرخواهرش شکل میگیره مخفیانه رابطه دارن باهمدیگه تا اینکه پسره تصادف میکنه میره کما

Sara.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
4
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام من دنبال یه رمان پلیسی هستم که اونجادختره خودشه پسر میکنه و با اسم عرفان به ایران میاد فکر میکنم اسم دختره فاطیما بود

Sara.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
4
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام من دنبال یه رمان پلیسی هستم که اونجادختره خودشه پسر میکنه و با اسم عرفان به ایران میاد فکر میکنم اسم دختره فاطیما باشه

Dafa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمانی خوندم که پدره دختره رییس زندانه دختره هم پرستاره و میاد داخل زندان واونجا کار میکنه بعدش عاشق خلافکاره زندان میشه
ممنون میشم اسمشو بگید

Yalda

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
4
دست‌آوردها
3
با سلام

دختره بافامیلش ازدواج می‌کنه بعد شب تولد همسرش میره گیتار یادبگیره براش بخونه که شب تولد پسر الکی غیرتی میشه کتکش میزنه

Yalda

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
4
دست‌آوردها
3
با سلام

دختر بافامیلش ازدواج می‌کنه پسر خیلی غیرتیه وگیتار میزنه

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: M.r.p

Yalda

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
4
دست‌آوردها
3
دختر بافامیلش ازدواج می‌کنه پسر خیلی غیرتیه وگیتار میزنه
ودختر شب تولد پسر گیتار یادمیگره میخونه پسرم بعد رفتن مهمونا اونو کتک میزنه

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: M.r.p

Solmazz

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
2
دست‌آوردها
1
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما ک
با سلام

سلام یه رمان خوندم چند سال پیش اسم پسره صمصام بود اخر کتابم یه شعر بود شبی از شبها با تو باور کردم که جهان خالی از ایینه پاکی نیست و...اسم رمانشو میشه بگید مررسی

من۱

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
3
دست‌آوردها
3
من یه رمان میخواستم اسمش یادم رفته ولی خلاصه اش اینه:
اسم شخصیتهای اصلی درسا و سیاوشه
درسا یه آزمایشگاه داره به اسم خودش باباهاشون باهم دوست و شریک بودن و یه اتفاقی باعث میشه که بابای درسا باعث مردن بابای سیاوش میشه سیاوش خارج از کشور بوده میاد و این دختره درسا میشه خون بس
البته شاید اسم پسره سیاوش نباشه 😄
با سلام

من یه رمان میخواستم اسمش یادم رفته ولی خلاصه اش اینه:
اسم شخصیتهای اصلی درسا و سیاوشه
درسا یه آزمایشگاه داره به اسم خودش باباهاشون باهم دوست و شریک بودن و یه اتفاقی باعث میشه که بابای درسا باعث مردن بابای سیاوش میشه سیاوش خارج از کشور بوده میاد و این دختره درسا میشه خون بس
البته شاید اسم پسره سیاوش نباشه 😄

بالا پایین