• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

F_javar868666

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من قبلا یه رمانی خوندم ک پسره داستان دیوونه بود و مواد مصرف میکرد...دختره رو کتک میزد و اینا...بعد دختره ک حامله شد دید پسره داره خیانت میکنه رفت شمال..بچهاشو توی خونه به دنیا آوورد یه دختر و یه پسر...بعد یه بار لب دریا شوهرشو میبینه و شوهره تو مراسم پدر دختره زوری دختره رو با خودش میبره:)

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

09Maryam

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپ

بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
داستان راجب دختری به اسم بهار که توسط دوست پسرش مورد ت*جاوز قرار میگیره و طی جریانی یک پای دختر کوتاه میشه که تقصیره عموی پسره اس عموعه هم برای جبران دختره رو عقد میکنه
دوستان لطفا کمک کنید اسم رمانو میخوامم

Mahyas99

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
رمانی که من دنبالشم، درمورد یه دختریه که خونوادش یعنی پدر و خواهرش رفتار خوبی باهاش ندارند و پسریم که عاشق خواهرش، به اشتباه اون میدزده و سر همین ماجرا هم پدر دختره هم پسره رو مجبورش می‌کنه که حتما باید با دخترش ازدواج کنه
متاسفانه اسم شخصیتام یادم نیست، ممنون میشم کمکم کنید

Nazanin320

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان😊
من چند سال پیش این رمان رو خوندم که دختره با یه پسری به اجبار ازدواج میکنه.
با اینکه دختر آزادی هست، اما به صورت فرمالیته با چادر جلوی پسره ظاهر میشه تا صورتش رو نبینه.
تا اینکه پسر به مهمونی دعوت میشه که دختره هم از طرف کس دیگه ای به همون مهمونی دعوته.
وقتی همدیگرو میبینن، دختره اونو میشناسه اما پسره بدون اینکه اطلاع داشته باشه اون کیه، ازش خوشش میاد.
یه روز اتفاقی چادرشاز سرش میکشه و پسره صورتش رو میبینه.
متاسفانه بقیه داستان یادم نیست فقط فکر کنم که اسم دختره نفس بود.
ممنون میشم اگه میدونید راهنماییم کنید

Fatemeh...s

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام این رمان و خوندم قبلا الان اسمشو یادم نیست فقط یه موضوع کلیش یادمه اینم دختره خونه عموش زندگی میکرد حتی ویالون میزد عموش براش ویالون گرفته بود بعد مجبور میشه با پسر عموش ازدواج کنه و عموش میمیره فکر کنم.... یه صحنه اش یادمه که دختره موهاش خیلی بلند بود پسره میخواست کوتاهش کنه به نشونه تنبیه... یه جا هم یادمه انقدر میترسونش میندازش تو انباری و که دختره شوک میشه چون از تاریکی میترسه و زبونش بند میاد اینو یادته

بهمدی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام تو یک کانالی این تبلیق رو گذاشته بودن یک هفته ای که دنبال اسم رمانه هستم ترو خدا بگین چیه؟

#میخوام_موهاتو ببینم نورا
سرخ شدم و با اشک بهش نگاه کردم که دست به سینه گفت:
-چیه؟ مگه زنم نیستی؟ مگه
#صوری_عقد من نشدی؟ مگه نیومدی تو خونم با من زندگی کنی؟
با بغض گفتم:
-حاجی
کتش رو درآورد و عصبی گفت:
- #حاجی_و_زهر_مار !
نکنه میخوای جلوی من با چادر بگردی؟ من تو خونم یه زنی میخوام که دلبری بلد باشه!
نمیتونی چیزی که من میخوام باشی؟ هری! برو بیرون!
دستاش اومد بالا و بالا تر. نشست روی لبه های روسریم که لبنانی بسته بودم. بازش کرد و از سرم برش برداشت و ...❌
این بو هم پیامم رو دیدید لطفن بگید ممنون

maryyyyyam

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
سلام یه رمانی چند وقت پیش خوندم که در مورد یه دختری بود که تو محله های پایین شهر تهران زندگی میکرد و سر یه قضایای با لباس پسرانه بار دزدی میکنه و میره واسه کار تو یه دفتر وکالت به عنوان آبدارچی کار پیدا میکنه بعد وکیل متوجه میشه و آخرش باهاش ازدواج میکنه

Mino

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
سلام
یک رمان بود که دختره پلیس بودش بعد میره تو یه باند برا جاسوسی که رئیس باند میفهمه و میاد اونو میزاره تو ماشین و آتیش میزنه ماشین رو اما دختره زنده میموند ولی صورتش سوخت در حدی که قابل شناسایی نبود بعد همه فک میکنن مرده و فقط چند نفر که همون سرهنگ و اینا میدونن زنده ست دختره هم برای انتقام میاد عمل جراحی میکنه و قیافش کلا یه شکل دیگه میشه و خودش رو میاد به جای دختر یه خلافکار که مرده جا میزنه و سرهنگ و رئیسش هم البته خبر داشتند بعدش چند تا پلیس دیگه هم میان که از این جاسوسی کنن و دستگیرش کنن چون نمیدونن این خوبه ولی آخرش توی دادگاه خودش اعتراف میکنه که کی بوده و بعدش رو دیگه یادم نیست اسم رمان رو اگه میدونید لطفا بگید 🙏

تیام قربانی۸۶

تازه وارد
نویسنده
سطح
0

ارسالات
27
پسندها
142
دست‌آوردها
33
خواهشا جوابم رو بدین من یه رمان خوندم دختره مامانش بهش كلک زد و برای درمان خودش دخترش رو فرستاد تو خونه ای که شیش تا پسر خون آشام توش بودن به اسم های کارن کایدیو توماس بنجامین ایوان کاسپر یه خواهرم داشتن بع اسم تانیا که پشت کمرش بال در میاورد که بعدا یه دکتر ایرانی خوبش کرد ایوان هم دختر قصه رو میخواست و دنبال فرصتی بود دختره رو گیر بیاره
چرا جواب نمیدین

mary_zrw

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
3
یه رمان هست یک دختره بخاطر پول با یه مرد خلافکار دوست شده مرده هم دوستش داره.از طریق دخترعموی پسره باهاش دوست شده
دخترعمو پسره خودکشی میکنه.دختره از پسره حامله میشه آخرای داستان وارد یه ماموریت میشن که دختره الکی اسلحه میکشه رو پسره و به اشتباه یکی دیگه دختره رو میکشه

بالا پایین