• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

زینب آبروان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام رمانی رو میخوام که بهار و ارشام پلیس هستند وبخاطر کار مجبور به ازدواج با هم شدند ۱۰ سال پیش بهار یکدفعه گم میشه و وقتی برمیگرده از خانواده طرد شده و به دنبال انتقام از کسی هست که باعث شده ۱۰ سال گم بشع

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

آفتابگردون

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام دوستان
یه رمانی بود با ژانر ترسناک که ۳ تا همسایه ۱۶ ساله هستن ۲ تا دختر و یک پسر که اینا عاشق چیزای ترسناک هستن. بعد یکی از اون دخترا که اسمش رو یادم نیست شب خوابیدنی حواسش نیستو یه جاقویی رو به سمت یه جا پرت میکنه. و یه بچه جن رو میکشه.
بعد مامان این بچه جن میخواد انتقام بگیره و به عنوان دوست به این دختره نزدیک میشه.

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Zedla

Sadaf.m

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
13
پسندها
7
دست‌آوردها
3
سلام
یک رمان بود که دختره پلیس بودش بعد میره تو یه باند برا جاسوسی که رئیس باند میفهمه و میاد اونو میزاره تو ماشین و آتیش میزنه ماشین رو اما دختره زنده میموند ولی صورتش سوخت در حدی که قابل شناسایی نبود بعد همه فک میکنن مرده و فقط چند نفر که همون سرهنگ و اینا میدونن زنده ست دختره هم برای انتقام میاد عمل جراحی میکنه و قیافش کلا یه شکل دیگه میشه و خودش رو میاد به جای دختر یه خلافکار که مرده جا میزنه و سرهنگ و رئیسش هم البته خبر داشتند بعدش چند تا پلیس دیگه هم میان که از این جاسوسی کنن و دستگیرش کنن چون نمیدونن این خوبه ولی آخرش توی دادگاه خودش اعتراف میکنه که کی بوده و بعدش رو دیگه یادم نیست اسم رمان رو اگه میدونید لطفا بگید 🙏
دختر نقاب دار دربارهی بزرگترین خلافکار زن هست به اسم مانالیا محبی که بعدن معلوم میشه سوره همون پلیسی هست که مفعود الاثر بود وهمه فکر میکردم مرده رمان دختر نقاب دار اثر امنه ابدار

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mino

Sadaf.m

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
13
پسندها
7
دست‌آوردها
3
سلام رمانه هیچیش یادم نیس فقط اتفاقی خلاصش و دیده بودم زده بود دختره با موتور میرونه نصفه شب تصادف میکنه شانس میاره تنها یه پسره داشته از اون محدوده رد میشه که پسره کمکش میکنه
لطفا اسم اینو بگید

Mino

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دختر نقاب دار دربارهی بزرگترین خلافکار زن هست به اسم مانالیا محبی که بعدن معلوم میشه سوره همون پلیسی هست که مفعود الاثر بود وهمه فکر میکردم مرده رمان دختر نقاب دار اثر امنه ابدار
ممنون

Sama

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان میخوندم آنلاین مال چند ماه پیش دختره دکتر بود اسمش نازنین بود با شوهرش مشکل داشتن میخواستن طلاق بگیرن ولی شوهرش خیلی دوسش داشت بعد از طلاق زنه رفت شمال زادگاهش برای کمک به سیل زدگان سال98،رمانی حق عضویت شد من اسمشو فراموش کردم کسی میدونه اسمشو

aydako81

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
3
دست‌آوردها
3
میشع پیداش کردی بمنم بگی
باشه

aydako81

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام
من قبلا یه رمانی خوندم ک پسره داستان دیوونه بود و مواد مصرف میکرد...دختره رو کتک میزد و اینا...بعد دختره ک حامله شد دید پسره داره خیانت میکنه رفت شمال..بچهاشو توی خونه به دنیا آوورد یه دختر و یه پسر...بعد یه بار لب دریا شوهرشو میبینه و شوهره تو مراسم پدر دختره زوری دختره رو با خودش میبره:)
فک کنم اسمش گل عشق منو تو هست

مارال

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
اسم رمانو یادم نمیاد ولی اسم پسره مهرزاد بود بعد دختره قبلا شکست عشقی خورده بود و پسره عاشقش شد و کاری کرد دختره عاشقش بشه اسم دختره هم فکر کنم پریا بود

Hamide

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دنبال رمانی که هستم که دختره عاشق برادر دوستش میشه ولی اون دوسش نداره تا اینکه میرن مشهدو دختره اونجا نذر میکنه که پسره عاشقش بشه و اینا فک‌کنم اسم دختره مهگل بود و اسم پسره امید

بالا پایین