• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

سینا راد

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام رمانی بود که در اون خواهر دختره وبرادر پسره باهم ازدواج میکنن و به ماه عسل میرن چون هیچ کدوم مادرو پدر نداشتن دختر و پسره باهم همخونه میشن اسم رمان رو بگین خواهشن

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

سینا راد

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
3
دست‌آوردها
3
اسم رمانو یادم نمیاد ولی اسم پسره مهرزاد بود بعد دختره قبلا شکست عشقی خورده بود و پسره عاشقش شد و کاری کرد دختره عاشقش بشه اسم دختره هم فکر کنم پریا بود
اسمش حس دو طرفه

Jeyran1999

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام بچه ها
یه رمان رو چند سال پیش خوندم اینا رو ازش یادمه
دختره پولدااار بود رئیس شرکت بود مغرور و تنها و ب اعتماد و یه چیزی که یادمه هرگز عذرخواهی نمیکرد حتی اگه مقصر چیزی بود
مادر و پدرش مرده بودن
و توی سن قبل از ۱۸ سالگی چند سال یه جایی بوده که یکی به اسم سهراب میزدتش و بهش مزاحمت میکرده موهاش بلند بوده میکشیده موهاش رو الان که بزرگ شده موهاش رو نمیزاره بلند بشه
که پسر داستان ازش میپرسه تو چرا همیشه موهات کوتاهست میگه موی بلند رو که بکشی خیلی درد داره نمیخوام کشیده بشه و
یادمه دختره یه سنی رسیده بود که هییت مدیره اومدن بهش گفتن از این سن به بعد نمیتونی مجرد بمونی تصمیم میگیره سوری ازدواج کنه که شرکت رو ازش نگیرن توی راه پله شرکت با عجله میره بیرون به یه پسری برخورد میکنه بعد شاکی میشه از پسره که کی تو رو فرستاده میخوای منو بکشی و اینا کلا ه همه بی اعتماده تو یه عمارت بزرگ تنها زندگی میکنه
حتی اسم دختره رو هم یادم نیست یا حتی پسره
اگه اشتباه نکنم یه مانی ای هم بود تو داستان نمیدونم درست یادمه یا نه اگه هرچیزی راجبش یادتونه بهم بگید شاید خودم یادم بیاد باقیش
ممنون

سینا راد

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام یه رمانی بود که خواهر دختر با برادر پسر ازدواج میکنن و چون هیچ کدوم پدر و مادر نداشتن دخترو پسره همخونه میشه چون خواهر برادرهم میرن ماه عسل اسماشونم عجیب غریب بود ولی با ه شروع میشد اسم رمان و لطف کنین😭

Hana

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان بود دختره پدر سختگیری داشت که بخاطر اون میره خارج درس میخونه موفق میشه اونجا تو شرکتی که کار میکرده میگن بهش که باید بری ایران دوباره چون باید یسری پاساژ بسازی میاد ایران و با پسری که شرکتشون تو خارج گفته باید باهاش کار کنه ازدواج سوری میکنن دختره یه پسر هم به فرزندی میگیره که نابغه بوده اما یروز تو یه تصادف میمیره اون پسر کسی میدونه اسم این رمان چي بود

mim.gh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
سلام
من دنبال یک رمانی میگردم که اسم شخصیت پسرش محمد بود ، اسم دختر رو متاسفانه یادم نیست
این دوتا از هم طلاق میگیرن اما بعد از مدتی بهم رجوع میکنن و سعی میکنن زندگیشونو دوباره شروع کنند
دختره هم مستند ساز بود و در طی داستان یک مستند درباره ختنه کردن خانوم ها تویه جنوب ایران هم میساخت
ممنون میشم کمک کنید اسمشو پیدا کنم...

Saba78

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان هست که دختره برای فرار از نامادریه که اموال باباش رو می‌خواد بالا بکشه با یه پسر ازدواج میکنه پسره یه خواهر داره به نام سمانه و دختره در نهایت حامله میشه بگشون س*ق*ط میکنه بعد از پسره فرار میکنه و بعد پسره دختره رو پیدا میکنه

sita

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
2
دست‌آوردها
3
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
سلام
رمانی که خانواده دختر را طرد میکنند و دختر از ان پس لباس های تیره میپوشد و در دانشگاه تدریس میکند تا اینکه یکی از اساتید انجا عاشق دختر میشود و اورا وادار به پوشیدن لباس های روشن میکند وباعث اشتی او و خانواده اش میشود.این طرد کردن دختر به اشتباه بوده و خانواده ان زمان حرف هایش را مبنی بر بی گناه بودنش باور نداشتند.
با تشکر از شما.df^%

لیلی020

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من چن سال پیش یه رمان خوندم که فک کنم اسمش سیاه چاله چشمانت بود که اسمش تغییر کرددختره میره ترکیه اونجا یه تیمارستان متروکرو پیدا میکنه که فقط یه پسره اونجاس فک کنم اسمش کوهیار بود نمیتونست حرف بزنه دختره کمکش میکنه خوب بشه لطفا اسم رمان یا اسم نویسندرو اگه میدونین بگین

لیلی020

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان بود که فک کنم اسمش سیاه چاله چشمانت بود که اسمش تغییر کرد درمورد یه دختره که میره ترکیه اونجا اتفاقی یه تیمارستان پیدا میکنه که فقط یه پسره اونجاس اسم پسره فک کنم کوهیار بود پسر نمیتونه حرف بزنه بعد دختره کم کم خوبش میکنه لطفا یا اسم رمانو یا نویسندشو اگه میدونین بگین

بالا پایین