• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Settin

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام ،:love:من یه رمان خوندم اسم دختره فک کنم جاسمین بود ،توی یه شهری از فرانسه زندگی میکرد با خانواده ی خودش و فک کنم خانوادن عمه ای خاله ای چیزی ک دوتا پسر داشت و اسم یکی از پسراش مهرداد بود،این دختره از بچگی همبازی این دوتا پسره بوده و باهاشون صمیمیه تا این ک برای بابای دختره ی مشکلی پیش میاد و بابا و مامانش مجبور میشن برن ایران بعد ی مدتی دختره هم میره ایران و پیش مادربزرگش زندگی میکنه(بابا و مامانش برمیگردن فرانسه)بعد مامانبزرگه ک بش میگن عزیز میمیره و دختره خودش تنهایی توی اون خونه زندگی میکنه و اسکیزوفرنی میگیره تا این ک ی شب ی پسری ک عضو ی باند زیر زمینیه میره تو خونه ی دختره و میخواد بکشتش (چون دختره دیده ک پسره یکیو کشته)(فک کنم)بعد بیشتر باهم اشنا میشن و تهش ازدواج میکنن
خیلی دوسش دارم ولی اسمشو یادم نمیاددددد:cry:

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Arezoo

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
من یه رمانی خوندم که دختره وپسره تویه مهمونی باهم اشنا میشن اسم پسره سامی بود باهم ازدواج میکنن پدربزرگ دختره هم به شرطی رضایت میده که دختره ازارث محروم بشه وقبول میکنه واما دختره به سامی نمیگه بعدازاینکه باردار میشه
میخاد که به سامی بگه اما باهم بحثشون میشه وبچه س*ق*ط میشه بعدش هم خونواده دختره طلاقشو میگیرن
اما دختره همچنان باپدرشوهر ومادرشوهرش وخواهرشوهرش سایه درارتباطه
بعدازچندسال سامی چون دوسش داشته نقشه میکشه به خواهرش میگه که بیاد ترکیه
دختره میره ترکیه اونجا بازهمو میبینن وسامی هم یه دختر دوساله رو به فرزند خوندگی قبول کرده که دختره غصه بچه دارشدنشو نخوره
وبعد باهم ازدواج میکنن
میشه لطف کنین اسمشو بگین

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
من یه رمانی خوندم که دختره وپسره تویه مهمونی باهم اشنا میشن اسم پسره سامی بود باهم ازدواج میکنن پدربزرگ دختره هم به شرطی رضایت میده که دختره ازارث محروم بشه وقبول میکنه واما دختره به سامی نمیگه بعدازاینکه باردار میشه
میخاد که به سامی بگه اما باهم بحثشون میشه وبچه س*ق*ط میشه بعدش هم خونواده دختره طلاقشو میگیرن
اما دختره همچنان باپدرشوهر ومادرشوهرش وخواهرشوهرش سایه درارتباطه
بعدازچندسال سامی چون دوسش داشته نقشه میکشه به خواهرش میگه که بیاد ترکیه
دختره میره ترکیه اونجا بازهمو میبینن وسامی هم یه دختر دوساله رو به فرزند خوندگی قبول کرده که دختره غصه بچه دارشدنشو نخوره
وبعد باهم ازدواج میکنن
میشه لطف کنین اسمشو بگین
بغض ترانه‌ام نشو

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1 person

Gs1381

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
یه رمانی هست دختره و پسره عاشق همن ولی پسره به دختره نمیگه و بخاطر یسری چیزا میره خارج از کشور دختره هم افسرده میشه خونشونو عوض میکنن بچه ی خواهرشو خودش بزرگ میکنه جوری که بچه بهش میگه مامان بعد ۵سال پسره برمیگرده و فک میکنه دختره ازدواج کرده و این بچه ی دخترس ولی اخرش باهم دیگه اوک میشن کسی اسم رمانو میدونه؟؟

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
یه رمانی هست دختره و پسره عاشق همن ولی پسره به دختره نمیگه و بخاطر یسری چیزا میره خارج از کشور دختره هم افسرده میشه خونشونو عوض میکنن بچه ی خواهرشو خودش بزرگ میکنه جوری که بچه بهش میگه مامان بعد ۵سال پسره برمیگرده و فک میکنه دختره ازدواج کرده و این بچه ی دخترس ولی اخرش باهم دیگه اوک میشن کسی اسم رمانو میدونه؟؟
رمان کی گفته من شیطونم

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
سلام ی رمانی قبلا خوندم درست یادم نیست فقط ی تیکش یادمع...رمان درمورد دختری بود کع پرستار یع پسر میشع پسر فک کنم داخل خونش بستری بود و فک کنم فقط میدید اما نمیتونست حرف بزنه وحرکت کنع و خیلی هم پولدار بودن...بعد چند وقت پسر با رسیدگی های دختر خوب میشع و دختر هم عاشقش میشع اما مادر پسرع مخالف و فک کنم دختر بخاطر مشکل مالی پرستار میشع و بخاطر راحتی خودش با پسر صیغه میشع ...همین تیکش یادمع لطفا اگع کسی میدونع کمکم کنع
این رمان فک کنم رمان لعیای عشقه

Maryam.j

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال یه رمانی هستم که دختر اسمش بنفشه هست که با شوهر خواهرش خودش ازدواج می کنه خواهرش با پسر عموش ازدواج می کنه لطفا اسمش رو بگید بهم

• ایول

moon.shine

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
3
با سلام

سلام میشه اسم این رمان روبهم بگین پسره توبچگی خانوادشوازدست میده بعد دوست مادرش اونوبزرگ میکنه پسره که بزرگ میشه عاشق همین دوست مامانش میشه که بزرگش کرده

.mobina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
6
دست‌آوردها
1
س خوبید ببخشید من دنبال ی رمان میگردم ک دختره اسم اهر خدا رو پیدا میکنه و وارد آمازن میسه و اونجا با ی پسره گرگینه ای اشنا میشه ک از دوسال قبل میدونسته این دختره اونجا میرفته و عاشقش بودع

• ایول

.mobina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
6
دست‌آوردها
1
با سلام

سلام من دنبال ی رمان میگردم ک دختره رو ب اجبار میخوان عقد کنن و اون دختر اسم اخر خدارو پیدا میکنه و ب آمازن میره و اونجا با ققنوس و یه پسره گرگینه ای اشنا میشه اونا از دوسال قبل میدونستن ک این دختره میره به امازن و پسره گرگینه ایه عاشق این دخترس ممنون میشم اگه میدونید اسمش رو بگید؟

بالا پایین