• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

من۱

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
3
دست‌آوردها
3
ودختر شب تولد پسر گیتار یادمیگره میخونه پسرم بعد رفتن مهمونا اونو کتک میزنه
اسم دختره محیا ست

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

🥳🥳🥳🥳

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.

با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.

🥳🥳🥳🥳

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
طلایه

Mahdieh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام وقت بخیر
یه رمانی هست که دختره تو خانواده مذهبی بزرگ میشه و سه یا چهارتا برادر داره و تک دختره. وقتی 18 سالش میشه باباش میگه که خواستگار واسش میاد و باید ازدواج کنه فکر کنم اسم پسرع بهزاده خلاصه اینا ازدواج میکنن و یه بچع به دنیا میارن که بچشون تو دو سالگی میمیره و شوهر دختره، دختره رو مقصر میدونه و میره با یه دختر دیگه به اسم غزل ازدواج میکنه
برادر دختره هم حسین مدافع حرمه و شهید میشه

Mahdieh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
1
دست‌آوردها
1
کسی نمیشناسه این رمان رو لطفا اگراسمش رو میدونید بهم بگید

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: M.r.p

Marzyi077

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام..
اسم رمانی، ک خانمی دکتره و سرطان داره و زیادم زنده نیست و یکی از مریضای خودشو واسه شوهرش خواستگاری میکنه و شوهرشو وادار میکنه با اون زن ازدواج کنه، اگ کسی میدونه لطفا بگه

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Marzyi077

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام..
اسم رمانی، ک خانمی دکتره و سرطان داره و زیادم زنده نیست و یکی از مریضای خودشو واسه شوهرش خواستگاری میکنه و شوهرشو وادار میکنه با اون زن ازدواج کنه، اگ کسی میدونه لطفا بگه
کسی نمیدونه اسمش چیه؟؟ اگ میدونید ممنونتون میشم بهم زوود بگید🙏🌹

• ایول

Maryamak8268

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خونده بودم دختره اتفاقی یه پرندرو از دست مار نجات میده بعد میفهمه پرنده جنه پدر مادرشم پرد مادر واقعیش نیستن وباید بره به دنیای موازی کسی میدونه اسمش چی بود؟

• ایول

sabaroshan

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام

سلام من دنبال اسم رمانی هستم که دختره عاشقه یه پسره بور بوده اما یکروز که از مهمونی بر میگردند با یه زن تصادف میکنند و زنه میمیره و پسره دستگیر میشه دختر برای نجات عشقش هروز میرفته در خونه شوهره دختره تا اینکه یه روز شوهره بهش میگه اگه می خوای رضایت بدم باید با من ازدواج کنی و بشی مادر دخترم و از اون نگه داری کنی و دختره برای نجات عشقش قبول میکنه و وارد خونه پسره میشه و به اون میگه سوسک سیاه و کم کم عاشقش میشه

Radin

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام وقت بخیر من خیلی وقته دنبال یک رمانی میگردم که تا نصفه خوندمش اما اسمش یادم نمیاد این رمان راجب یه مرد پولداریه که دو تا پسر داره که هر دوشونم مشکل دارنو حتی اسم کوچیکه هم شهریار هستش فک کنم و اسم بزرگه هم فک کنم با ش شروع میشه بزرگه شبا کلاسایی میزاره که داخلشون مردم رو به اینکه خدارو نپرستن و خدا وجود نداره تشویق میکنه خلاصه این مرده با یه زنی ازدواج میکنه که مادر دوتا دختر هستشو اسم بزرگه ترمه(اصل داستان)و اسم کوچیکه طرلانه حتی از قبل هم عاشق زنه بوده حتی یه تیکه هم میرن دبی ممنون میشم هرکس اسمشو بدونه بهم بگه

بالا پایین