• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

مبینا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام
دنبال یک رمان تخیلی میگردم یک دختر با مادرش میاد به روستای اجدادی لب دریا و بعدا میفهمه همه اهالی و خودش جادوگرن قدرت پیشگویی و غیره داره و دشمن اصلی هم یه مرده که بعدا میفهمه پدرشه و با عناصر و طبیعت و ... کار میکنن و باید محفل دوازده نفره داشته باشن پدر و مادرا این چیزا رو انکار میکننن ولی پدر بزرگ مادر بزرگا کمکشون میکنن

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Donya.rm

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال یه رمانی هستم که اسم شخصیت دخترش نفس بوده و یه مدت با یه پسری تلفی صحبت میکنه و وقتی که میره سرقرار میبینه که اون پسره شریک پدرشه میخواد بره ولی تهدیدش میکنه به پدرش میگه و اینکه این پسره با پدر دختره یه مشکلی داره فک کنم اسم پسره ارشام بوده یادم نمیاد درست اگه کسی اسم رمان رو میدونه لطفا بهم بگه

• ایول

Esss

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
با سلام

اگر اسم رمانی رو فراموش کرده اید، لطفا قسمتی از رمان رو اینجا بنویسین تا کاربران به شما کمک کنند.
سلام من دنبال رمانی هستم چندسال پیش خوندم. دختره خانواده اش رو در زلزله از دست میده وتنها بازمانده از خانواده اش دختر برادرش هست که خیلی کوچکه چون با نگهداری از اون میدونه نمیتونه ازدواج کنه دوست داره طعم مادرشدن رو تجربه کنه با یک دکتر زنان که پسرش خارج از کشوره ودنبال یه نفر میگرده تا بتونه براش نوه بیاره اشنامیشه و بایه صیغه از راه دور وفرستادن ناسزا اون مادرمیشه بعد چندسال که پسره برمیگرده .‌‌‌‌..خلاصه اش خیلی طولانیه لطفا اگه کسی اسمش رو میدونه لطفا بهم کمک کنه

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
سلام من دنبال یه رمانی هستم که اسم شخصیت دخترش نفس بوده و یه مدت با یه پسری تلفی صحبت میکنه و وقتی که میره سرقرار میبینه که اون پسره شریک پدرشه میخواد بره ولی تهدیدش میکنه به پدرش میگه و اینکه این پسره با پدر دختره یه مشکلی داره فک کنم اسم پسره ارشام بوده یادم نمیاد درست اگه کسی اسم رمان رو میدونه لطفا بهم بگه
اسم پسره ارمینه.
رمان هم اسمش تب داغ گناه هست.

آخرین ویرایش:

Faty

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
من داشتم رمان آنلاین مخوندم یادم رفت جوین شم

خورشید دختری ک باباش ب خاطر بدهی ک بالا میاره

مجبور مشه زن مردی بشه ک زن دارع کیان ارا فک کنم

اسمشم یادم رفته

Esss

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام من دنبال رمانی هستم چندسال پیش خوندم. دختره خانواده اش رو در زلزله از دست میده وتنها بازمانده از خانواده اش دختر برادرش هست که خیلی کوچکه چون با نگهداری از اون میدونه نمیتونه ازدواج کنه دوست داره طعم مادرشدن رو تجربه کنه با یک دکتر زنان که پسرش خارج از کشوره ودنبال یه نفر میگرده تا بتونه براش نوه بیاره اشنامیشه و بایه صیغه از راه دور وفرستادن ***** اون مادرمیشه بعد چندسال که پسره برمیگرده .‌‌‌‌..خلاصه اش خیلی طولانیه لطفا اگه کسی اسمش رو میدونه لطفا بهم کمک کنه
کسی نمیدونه اسمش چیه
ادامه اش اینکه دختره تو یه شرکت کار پیدامیکنه از قضا رئیس شرکت عاشقش میشه که دوست صمیمی شوهرش هست وبطور اتفاقی شوهرش رو که بعدچندسال برگشته میبینه جالب اینجاست شوهره بدونا اینکه بدونه این دختر زنشه توایم مدت باتعریف های دوستش عاشق اون دختر شده ودراخر دوباره باعشق باهم ازدواج میکنن

Esss

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
لطفا کمک کنید نامش رو پیداکنم ذهنمو خیلی به خودش مشغول کرده

Mary

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
یک رمانی ک دختره پسره نمخواد اما پسره از چند سال پیش عاشقش بوده خانواده دختره اجبار به عروسیش کردن دختره با کمک پسر عموش فرار مکنه بعدش پسره پیداش مکنه میدزتش میبرتش جنگل خیلی این رومان دوست داشتم خواهشا اگ بلدین اسمشو بگید بهم از طرق برنامه رمان بوده ولی پاک شده رو گوشیم

• ایول

...............

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام دوستان
من یه رمان خوندم که دختره دورگه ایرانی امریکایی بود ..مادرش ایرانی بود و با فوت مادرش میاد ایران پیش خانواده مادریش ولی خوب باهاش رفتار نمیکنن و پسر دایی اش فک کنم عاشقش میشه لقب دختره هم نیکول کیدمن میزاره
:coffee:

• ایول

...............

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام دوستان
یه رمان خوندم که دختره دورگه ایرانی امریکایی بود مادرش ایرانی بود و با فوت مادرش میاد ایران پیش خانواده مادریش اماباهاش خوب رفتار نمیکنن ولی پسر دایی اش عاشقش میشه لقب دختره هم نیکول کیدمن میزاره

• ایول
بالا پایین