• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

ایسان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمانی خوندن که یه دختر بود به اسم یلدا که باباش اون رو توی قمار میبازه و میده به یه پسر پولدار به اسم سورن
تروخدا هرکی میدونه بگه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

ایسان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمانی خوندن که یه دختر بود به اسم یلدا که باباش اون رو توی قمار میبازه و میده به یه پسر پولدار به اسم سورن
تروخدا هرکی میدونه بگه

Mobina82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمان پسری به نام‌ایلیا که با نامزدش تصادف میکنن و تو اون ماشین هم یه زوج بودن که خانمه میمیره و مرده به اسم محمد رضا دختره رو مجبور میکنه که باهاش ازدواج کنه و به مشهد می‌برتش

شیطان مونث

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان خوندم سه تا دختر بودن برای یه اردو از طرف مدرسه میرن تبریز بعد از اتوبوس جا میمونن یکیشون جن گیره
سلام عزیزم من خوندمش اسمش و دقیق یادم نیست ولی فکر کنم جن گیری شیدا بود اسمش . بازم اگه اشتباه بود معذرت میخوام 🙏🏻

ایسان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
تروخدا هرکی میدونه بگه
یعنی هیچکس اسم اینو نمیدونه

Farmers...

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
26
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان خوندم پسره عاشق یه دختره شده بود دختره هم عاشقش بود اما به اجبار می خواست با یکی از فامیلاشون ازدواج کنه تا همین جا یادم میاد فقط کسی اسمش رو میدونه ؟؟؟؟؟

جانان:)

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
21
دست‌آوردها
3
سلام عزیزم من خوندمش اسمش و دقیق یادم نیست ولی فکر کنم جن گیری شیدا بود اسمش . بازم اگه اشتباه بود معذرت میخوام 🙏🏻
نه عزیزم اسم جن گیره مبینا بود اسم دوتای دیگه شقایق و یاسمین بود:)

ایسان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
تروخدا هرکی میدونه بگه
هرکی میدونه بگه

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: M.m88

دختر بهشتی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام دنبال رمان طنزی هستم که دختره پدرش معتاد هست روز اول دانشگاه با پسر مدیر دعواش میشه و خلاصه گیس و گیس کشی میشه بعد از ماجراهایی عاشق هم میشن و سر یه اتفاق دختر میره تو کما و پسره هم م*س*ت میکنه و همون موقع راهش رو به یک امامزاده گم میکنه اونجا یه پیرمرد ادرس یه حسینه ای رو بهش میده و خلاصه اخرش دختره به هوش میاد و با هم مزدوج میشن حالا اگه میدونید بی زحمت اسمش رو بگید

ال علیرضا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
ممنون میشم کمک کنید
یه رمانی خونده بودم یه دختری با پدر معتاد بوده که براساس نقشه توی یه پارتی با یه پسری دستگیر میشه و اونا را توی پاسگاه به عقد اجباری در میارن و پسر یه خواهر داشته و یه پسر کوچولو که مریم که تازه به عقدش در اومده را به خونش میبره و میگه باید برای کلفتی کنی و در آخر هم عاشقش میشه

بالا پایین