• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

هستی ابولپور

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خوندم که دختره عاشق یه نفر به اسم محمد هستش ولی خانواده ش اون میخوان مجبور به ازدواج با آدم پولدار کنن ولی رگش میزنه سایه و چند روز بعد خوب میشه و با خانوادش به زور میره تا ازدواج کنه و شب عروسی محمد میاد تا با دختره فرار کنه ولی داماد سریع جلوشون میگیره وسط راه و محمد کتک میزنه و دختره میبره ازدواج کنه میشه اسم رمان بگین

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

هستی ابولپور

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خوندم که دختره عاشق یه نفر به اسم محمد هستش ولی خانواده ش اون میخوان مجبور به ازدواج با آدم پولدار کنن ولی رگش میزنه سایه و چند روز بعد خوب میشه و با خانوادش به زور میره تا ازدواج کنه و شب عروسی محمد میاد تا با دختره فرار کنه ولی داماد سریع جلوشون میگیره وسط راه و محمد کتک میزنه و دختره میبره ازدواج کنه میشه اسم رمان بگین

هستی ابولپور

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1

هستی ابولپور

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1

هستی ابولپور

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1

ایسان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمان خوندم که درباره به دختری بود به اسم یلدا که پدرش اون رو توی قمار به سورن سپهری باخته بود و دختره مجبور میشه باهاش ازدواج کنه
هرکی میدونه بگه خواهشا

M.m88

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
137
پسندها
95
دست‌آوردها
28
سلام وقتتون بخیر خسته نباشین
من دنبال ی رمان میگردم اسم دختره رو یادم نیست
ولی دختره خیلی شر و شیطون بود با خاله و شوهر خالش زندگی میکرد
داداشش و مانان باباش رو توی تصادف از دست داده بود
ی روز توی ترافیک پشت چراغ قرمز سرشو میکنه بیرون ماشین بغلی ک شیشه هاشم دودیه رو دید میزنه بعد رو برگه مینویسه حالت خوبه؟سلام و این حرفا و میندازه داخل ماشین بغلی پسره هم جوابشو میده و دختره شمارشو مینویسه میده دختره
بعدها نمیدونم چی میشه که دختر پسره همو میبینن اشنا میشن باهم
پسره افسردگی داشته قبلا عاشق ی دختری بوده اسمش نفس بوده ولی دختره میمیره
کم کم عاشق دختره میشه ولی یبار دختره به پسره میگه دیرتر بیا خونه دختره برای داداشش ک فوت شده پیانو میزنه پسره فک میکنه دختره خیانت کرده و کلی حرف بارش میکنه...دختره برمیگرده شهرشون دانشگاهشو انتقالی میگیره و پسره میره دنبالش ب هزار زور ببخشتش...
ممنون میشم اسمشو بهم بگین
با تشکر
تمنا برای نفس کشیدن

Fatemeh_s

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
63
دست‌آوردها
18
پارت بذاری فکر کنم درست بشه
خب میدونی اصن نیستش!

Fatemeh_s

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
63
دست‌آوردها
18
پارت بذاری فکر کنم درست بشه
خب میدونی اصن رمانم نیستش چون منتقل شده ب متروکه تو انجمن بالا نمیاد:/

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sani

Fatemeh_s

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
63
دست‌آوردها
18
باید تو تاپیک درخواست بازگردانی درخواست بدید یا به @Sepideh Rezaei پیام بدید تا رمانتون رو برگردونند.
ممنونم بابت پاسخگویی🙏❤

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Chika
بالا پایین