• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

چکاوک

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خوندم چند تا جلد داشت سه تا دختر با سه تا پسر که پسرا باهم برادر بودن و برادرای یکی از دوستای دخترا بودن ازدواج میکنن یکی از پسرا خواننده بود یکی دیگشم پلیس بود اون یکی پسرم یادم نیست کارش چی بود جلد اول درباره این شش شخصیت بود ولی جلد های بعد درباره هر جفت بعد ازدواجشون بود پسری که پلیس بود قبلا یه نامزد داشته به اسم ترانه که خیلی هم دوستش داشته ترانه تصادف میکنه و قلبش اهدا میشه به یه ادم دیگه پسره هم دنبال اون کسی میگرده که قلب بهش اهدا شده میخواد انتقام ازش بگیه بعد یه روز بکی ز دخترا میره قبرستون سر قبر یهو پلیسه میاد کنار قبر و به دختره میگه صاحب این قبر رو میشناسی دختره میگه اره این دختر قلبشو به من اهدا کرد پسره هم میفهمه اون کسی که قلب عشقشو برده همون دختره است باهاش ازدواج میکنه دختره رو اذیت میکنه و یه روز دختره رو گروگان میگیرن پسره هم که دیگه عاشق دختره شده بود میره دختره رو پیداکنه دختر کشته میشه و پسره خواست خودکشی کنه ولی دختره نمرده بود خونه برادرش پنهان شده رود بعد دیگه پسره ررمیگرده پیش دختره ببخشید طولانی شد لطفا هرکی اسمشو میدونه بگه
لطفا اگه اسمش رو می‌دونین بگین

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

nina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمان میگردم
اسمشو فراموش کردم
یه پسره بود که اهل مصر بود نامزد رفیقش رو میبینه عاشقش میشه بعد میفهمه رفیقش اون دختره رو نمیخواد کمکش میکنه ازش جدا بشه خودش باهاش ازدواج میکنه ولی خاندان اونا رسم و رسومات عجیب غریبی داره که وقتی دختره میفهمه میخواد ازش جدا بشه

nina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمان میگردم
اسمشو فراموش کردم
یه پسره بود که اهل مصر بود نامزد رفیقش رو میبینه عاشقش میشه بعد میفهمه رفیقش اون دختره رو نمیخواد کمکش میکنه ازش جدا بشه خودش باهاش ازدواج میکنه ولی خاندان اونا رسم و رسومات عجیب غریبی داره که وقتی دختره میفهمه میخواد ازش جدا بشه

Fatak

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام.
دنبال ی رمان میگردم دختره تو ی مدرسه شبانه روزی درس خونده بعد الان اومده ایران تو هواپیما ی پسرو کچل چشماش میگیره بعد متوجه میشه باباش بابا واقعیش نیس و نظر بد نسبت بهش داره این پسره هم ک تو هواپیما میبینه تو جمع خانوادگی هم میبینتش طرف چون قبلا خلاف زیاد میکرده برا اینکه درست بشه کچل کرده که بعدا که عاشق شد بذاره موهاش بلند ش
میشه لطفا کمک کنیددددددد

Nono840

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام رمانی هست که دختره مادرشو ا از دست داده و پدرش اونهارو ول کرده بود و دختره که بزرگ شد دنبالش گشت و پیداش کرد و به عنوان خدمتکار وارد خونه اون میشه و کار میکنه اسم پدرش شاهین بود و پدر این دختر خودش هم دنبال دخترش میگرده و یه روز که این دختر که خدمتکارشونه پاگوش وایمیسته زمانی که خواهر زاده شاهین با پدر دختره حرف میزده و درباره دخترش اطلاعات پیدا کره اسم پسره نیما هست که میشه پسر عمه دختر و ظاهرا عاشق دختر داییش یعنی خدمتکار شده.شاهین که دختر رو پاگوش میبینه از خونه میندازه بیرون و دختره گرفتار یک نفر میشه که خواست اونه بفروشه ولی نفروخت و دیگه آخرشو نمیدونم لطفا اگه میشه بگین اسم رمان چی بود.

Kafesetare

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
دختر بچه با پدر مادر و خواهر بزرگترش تو روستا زندگی میکنه. پسر عموش سرباز فراریها میاد اونجا قائم مبشه. یه شب به دختر کوچولو دست درازی میکنه و زندگی دختر جهنم میشه یه بار دیگه که میخواد این کارو بکنه دختر بچه فراز میکنه میره داخل کلبه یه چوپان که زن و بچه داره پسر عموی نامرد هم پدر دختر بچه رو میاره بهش میگه اینارابطه داشتن و پسر چوپان و دختر بچه کتک زیادی میخورن و همونجا به زور دخترک رو عقد چوپان میکنن و ادامه ماجرا....
اسم این داستان رو بلد نیستم که دنبالش بگردم.دوستان لطف کنن هرکی بلده بگه

Motahareh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
اسمشون رو یادم نمیاد ولی یه داره خجالتی بود که زیاد تو اجتماع نرفته بود.. با نامزدش میره دانشگاه تو دانشگاه که میره ی پسره که خیلی خله و چله می‌بوسدش.. همچین چیزی یادمه ازش خاااهش میکنم اگ میدونین بگین

Mahe

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام چند سال پیش یک رمان خوندم ولی اسمش یاد نیست و دوست دارم بدونم اسمش چی بود. این رمان راجع به دختری که با عشقش به مشکل خورده بود و از هم جدا شده بودند اما دختره گاها میرفت و اونو از در میدید و به خاطر این موضوع هم افسرده بود واز طرفی از طريق شبکه اجتماعی (فک کنم فیسبوک) با پسری(فک اشنا میشه و دوست میشن که اون در شرکت طراحی لباس و مد و... کار میکنه و از طریق همین پسر تو همون شرکت به عنوان دستیار شروع به کار میکنه و کم کم خودش هم استعدادش شکوفا میشه و پیشرفت میکنه و اینکه در ادامه میفهمه اون شرکت به نوعی با عشقش در ارتباط هست و در نهایت و از طریق همون کارش با عشقش اشتی میکنه.

Hwniea

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمان دختری که پدرومادر نداره با پسرعمه اش ازدواج کرده بعد جدا میشن چون پسره مجبوره با معشوقه پدرش ازدواج کنه و برادرشو به عنوان پسرش بزرگ کنه
بعد چند سال که پسره برمیگرده از پدر بزگش میخواد برن تو خونه قبلیش با زن جدیدش زندگی که کنن که دختره میشنوه و اون شب قلبش میگیره

Hwniea

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمانی که پدر دختر تو یه تصادف پدر پسره رو میکشه بعد پسر بزرگ شرط می‌ذاره که با دختر قاتل باید ازدواج کنه دختره ۱۶ سالشه پسره ۳۰ سال بعد پسره از قبل عاشق دختره بوده پدر پسره برای خواستگاری داشته میرفتم که با پدر دختر تصادف می‌کنه
اسم رمانش
تاوان خواهم داد اما با عشق

شخصیت های آسمان و آذرخش

بالا پایین