• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

حسنا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمانی هست ک دختره عاشق چشمای پسره تو نقاشی میشه بعدش میره کیش اونجا پسره رو میبینه و عشقش زیاد میشه اماچون پسره یکم بده عشقش قبول نمیکنه با یکی دیگ ازدواج میکنه اما هر دردی که دختره میشکه پسره متوجه میشه مادر پدرشونم تو گذشته قرار بوده باهم ازدواج کنند به خاطر همین نتونستن باهمازدواجکنن تروخدا اگ میدونید بگید 😭😭😭😭
بگید تروخدا خیلی رمان قشنگیه 😢

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Mahdis19

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام همگی✨

من یه رمانی خوندم که یه دختره بود پدر و مادرش میمیرن بعد دختره لب ساحل ایستاده که میدزدنش بعد میره تو یه خونه که آدمای توش قدرت های ماوراء طبیعی دارن
اسم دختره رو هم تو یه کتاب می‌نویسن بعد اتفاقاتی ماجراجویی می‌افته
متاسفانه همینارو یادمه
لطفاً اگه کسی اسم رمان رو می‌دونه بگه🙏

Salma

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بگید تروخدا خیلی رمان قشنگیه 😢
رمان تقاص اثر هما پور اصفهانی

Zhina_22

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
میشه هرکی اسم این رمان رو هم میدونه لطفا بگه:
ی پسری هست فوتبالیست که اگه اشتباه نکنم اسمش امیرارسلان بعد این وقتی بچه بود به فرزندخوندگی ی مرده درومده بود و مرده هم بعدا ازدواج کرده بود و زن داشت منتها زنش فلج بود حالا این پسره چون زن پدرخوندش رو مثله مادرش دوست داشت دنبال دختره زنه بود(زنه قبلا با پسرعموش ازدواج کرده بود و ازش ی دختر داشت به اسم پگاه) پگاه هم که میفهمه اینا دنبالشن دوست خودشو که اسمش گیسو هست رو بجای خودش با هویت جعلی میفرسه تو عمارت اونا و....این رمان قبلا تو تلگرام آنلاین پارت گذاری میشد

Salma

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

Arta

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من خیلی وقت پیش یه رمان خوندم درمورد یه ازدواج اجباری بود که دختر و پسره دختر عمو و پسر عمو بودن و پسره از خارج برمیگرده و اینا مجبور میشن با هم ازدواج کنن . اگر درست یادم باشه پسره استاد دانشگاه بود و جهشی خونده بود مدرسشو و خب اگر اشتباه نکنم دختره هم دانشجوی پزشکی بود . تنها قسمتی از رمان رو هم که یادمه اینه که یه بار دوستای این پسره میان خونشون با هم فرش میشورن . و یه بار هم مجبور میشن از یه بچه نگه داری کنن . واقعا چیز زیادی ازش یادم نمیاد همین چیزا رو هم با شک یادمه . ممنون میشم اگر میدونید کدوم رمان رو میگم اسمش رو بگید gha::z

آرای

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال رمانیم که دختره پدرش مرده با نامادریش زندگی میکنه نامادریش زن خوبیه بعد ناماریش یه برادر که از این دختره خوشش نمیاد و اذیتش میکنه اون ها رو میبره پیش خودش زندگی کنن و آخرش هم عاشق دختره میشه و باهاش ازدواج میکنه
خیلی لطفا میکنین اسمش رو بگین فراموش کردم

آرای

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال رمانیم که دختره پدرش مرده با نامادریش زندگی میکنه نامادریش زن خوبیه بعد ناماریش یه برادر که از این دختره خوشش نمیاد و اذیتش میکنه اون ها رو میبره پیش خودش زندگی کنن و آخرش هم عاشق دختره میشه و باهاش ازدواج میکنه
خیلی لطفا میکنین اسمش رو بگین فراموش کردم
کسی اسمش رو نمیدونه خیلی رمان خوبیه🥺🥺

ستاره80

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

ستاره80

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
سلام یه رمانی هست اسم دختره باران بود و پدرش فوت کرده بود و با مادرش تو شیراز زندگی میکرد ولی به اجبار پدربزرگش به عمارت پدربزرگش میره و اونجا عاشق پسرعموش به اسم متین میشه که فکر کنم پسره دکتر یا دندونپزشک بود و یه برادر به اسم مبین هم داشت پسره
ممنون میشم اگر اسم این رمانو بگید

بالا پایین