• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

111111111Fateme

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
یه رمان بود که اسم دختره یادم نیس فقد میدونم
یه زنه تو هواپیما دردش میگیره دختره بچشو به دنیا میارن و وقتی به دنیا میاره همه براش دست میزنن

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

RoshN

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من دنبال یه رمان هستم که دختر با خانواده عمو و خانواده عمه اش تو یک ساختمان زندگی میکنن و دختره تو یه شرکت کار می‌کنه که از رئیس شرکت خوشش میاد ولی بعداً فک کنم متوجه میشه اون ازدواج کرده و با پسرعمه اش ازدواج می‌کنه
و پسر عمه اش یه کار تو کتابخونه براش پیدا می‌کنه و آخرشم فکر کنم چادری میشه
اسم دختره فکر کنم الهام اسم پسر حسام یا احسان بود بازم مطمئن نیستم
اسم رئیس شرکته هم فکر کنم پارسا

آخرین ویرایش:

MPk

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان چند سال پیش خوندم که دختره پرستار بود عاشق یکی از دکترای بیمارستانی که توش کار میکنه میشه اسمشو کسی میدونه؟

MPk

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمان خونده بودم دختر ه کسی که دوست داشت با یکی دیگه ازدواج می کنه دختره دکتر و اونجا با یه دکتر آشنای می شه یه سال دنبالشم پیدا نمی کنم کسی می دونه بگه ممنون میشم
دروغ شیرین

Hani

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام رمانی هست پسره صاحب ی پاشگاه هست ی بردار کوچکتر داره وقتی داره میره خـونه صدای ب گوشش میرسه میره میبینه چن نفر مزاحم ی دختر شدن دختره رو میبره باشگاه... دختر از پرورشگاه فک کنم فرار میکنه و نمیتونه صحبت کنه در گذشته براش اتفاقی افتاده بردار پسره میگه دختر رو ببریم خونه با ما زندگی کنه دختره هم قبول میکنه

Hani

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
6
دست‌آوردها
3
رمانی هست پسره صاحبه پاشگاه و ی بردار کوچکتر از خودش داره وقتی داره میره خونه ی صداای ب گوشش میرسه میره میبینه چن نفر مزاحم ی دختره شدن کمکش میکنه میببره باشگاه.. دختره از پرورشگاه فک کنم فرار میکنه و در گذشته براش اتفاقی افتاده نمیتونه حرف بزنه فعلا برادر پسره میگنه با خودمون ببریم خونه با ما زندگی کنه دختره هم قبول میکنه

blossom

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
وقتتون بخير

دنبال رمانى ميگردم كه دختره خانواده اش رو از دست ميده و ميره تهران پيش عموش زندگى كنه ولى پسرعموش كه باهم يك دانشگاه هم ميرن از هم متنفرن و همه اش ميخوان انتقام بگيره .

پسره حتى يكبار ماشين دختره رو خراب كرد و دختره هم عطر مادر پسره رو شكوند
تو رو خدا اگه کسی اسمش میدونه بگه

Reyhaneh.nafari

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
یه دخترس تصادف کرد بعد فراموشی گرفته
بعدش مادرش بهش میگه تو شوهر داری یه دختر هم داری اینا
اسم شخصیت هاش باربد اسم دختره رو نمیدونم
اسم دخترشون هم گندم

Reyhaneh.nafari

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام .
اسم دخترشون هم گندم
اسم رمانشو میگین

Reyhaneh.nafari

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
اسم دخترشون هم گندم
اسم رمانشو میگین

بالا پایین