• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Gherti

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان من یه رمان خوندم که
داستان در مورد یه دختر و پسر از ایلات بختیاری یا قشقایی بود، اسم پسره احمد و دختره فکر میکنم فرنگیس بود، عاشق هم بودن، اسم اسباشون هم طوفان و تارا بود، توی داستان به عشقبازی پلنگ و ماه هم اشاره شده بود که یه شب باهم میرن تماشا میکنن، ولی از هم جدا میشن و اتفاقات بعدش که باعث میشه دختره سر از کشورای عربی دربیاره

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Maederad70

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
میشه اسمشو بگید؟

یه رمانی بود که دختره و پسره باهم بودن و عاشق هم بودن ولی دختره مجبور میشه با یه پسر دیگه ازدواج کنه که بعدا میفهمه برادر عشق قبلیشه
شوهرشم میفهمه و حساس میشه
و یه خانواده مذهبی هم هستن

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohii4030

Fati799

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام چند سال پیش دوتا رمان و خوندم میخواستم دوباره بخونم اسمش یادم نیست اولیش در مورد دوتا خواهر برادر بود به اسم یلدا و محمد که پدر مادرشون اینا رو ول میکنن و بعد دختره با یه پسره به اسم سهیل اشنا میشه که نمیدونه برادرشه
دومی در مورد یه دختره به اسم نازنین بود که دزد بود و از یه پسره به اسم سامان دزدی میکرد و تو دردسر میفتاد بعد کاشف به عمل میومد که پسر عموش بود دختره هم بیماری قلبی داشت

nafasssss

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان خوندم ی دختر ازاد و خوشگل و...بود که مادرش مرده بود و پیش مادر بزرگش زندگی میکرد تو محلشون یه کشتی گیر بود ب اسم کیان فکر کنم یادم نمیاد
از اینا توی یسری موقعیت ها عکس میگیرن و مجبور میشن برای موقعیت شغلی پسره ازدواج کنن خانواده پسره مذهبی بودن و پدر پسره حجره داشت
بعد هم عاشق هم میشن پسره یه برادر داشت که سرباز بود دختره هم با عمش دشمن بود اسم عمشم لیلا بود
لطفا اسمشو برام پیدا کنید🙏🙏🙏🙏🙏

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان

Pourrostem

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من رمان یک سال پیش خوندم انلاین بود دختره سفالگر بود و تو خونه اش اموزش میداد میرفت خونه یه خانم اقای پیری کار هم میکرد توی این گیرو دار همیشه یه پسری به این دختره زنگ میزد و همیشه هوا شو داشت کسی میدونه اسمش چیه ؟؟؟

mohii4030

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
فصل اولش زیاد اسم شخصیت هاشو یادم نیست فک کنم مهراد و دلارام یا ترنم و نیما بود بوده که استاده عاشق دانشجوش میشه وبهش مزاحمت میکنه که برای خودش بکنش و... تا اینکه نیما که رقیب مهرادهست و عضو یک باند خلاف هستش عاشق دختره هست ی روز دختره میره پیش نیما که باهاش بحث کنه از پله ها میوفته و فراموشی میگره و نیما اونو به المان میبره و عضو باند خودش میکنه و و این نیما از زن اولش یک پسر داره به اسم ارمان خلاصه میگذره و دختره حافظشو به دست میاره و یک روز پلیسا یا دشمن نیما حمله میکنه بهشون و خونه اتیش میره زن اول نیما میسوزه و ارمان هم گم میشه و .....
و فصل دوم هم ساحل و نفس به یک پارتی میرن ک نفس توسط دوست پسرش دزدیده میشه و به یک باند دبی که ارمین اون رو هدایت میکنه فرستاده میشه
و ساحل هم به بهانه ادامه تحصیل به المان میره که از اونجا به دبی بره تا نفس رو پیدا کنه که با ارمان اشنا میشه و عاشق هم میشن

mohii4030

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
فصل اولش زیاد اسم شخصیت هاشو یادم نیست فک کنم مهراد و دلارام یا ترنم و نیما بود بوده که استاده عاشق دانشجوش میشه وبهش مزاحمت میکنه که برای خودش بکنش و... تا اینکه نیما که رقیب مهرادهست و عضو یک باند خلاف هستش عاشق دختره هست ی روز دختره میره پیش نیما که باهاش بحث کنه از پله ها میوفته و فراموشی میگره و نیما اونو به المان میبره و عضو باند خودش میکنه و و این نیما از زن اولش یک پسر داره به اسم ارمان خلاصه میگذره و دختره حافظشو به دست میاره و یک روز پلیسا یا دشمن نیما حمله میکنه بهشون و خونه اتیش میره زن اول نیما میسوزه و ارمان هم گم میشه و .....

mohii4030

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1

Mahnaz

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان تقریبا ۹ سال پیش زمانی که درحال تایپ بود میخوندم چهارتا دوست بودن توی خوابگاه دانشگاه تهران هرکدوم از یه شهر اومده بودن یکی اسمش لیلی بود که نامزد پسر عمه اش شده بود یکی دیگشون سارا از شمال اومده بود و خواهرش فوت کرده بود که یه دختر داشت و سارا گاهی میرفت دیدن خواهرزاده اش و عاشق شوهرخواهرش شده بود ولی شوهرخواهره اجازه نزدیک شدن بهش نمیداد و خلاصه بقیه داستان فکر کنم اسم رمان لیلی بود ولی الان هرچی سرچ میکنم نمیتونم پیداش کنم کسی هست اینجا که این رمان رو خونده باشه ؟

Sahel

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بچه ها یک رمانی بود اسم دختره غزاله بود دو تا برادر از خارج از کشور اومده بودن یکیشون عاشقش شده بود ولی درنهایت به اجبار زن یکی از دیگه برادرا شد که بعد کارشون به طلاق کشیده شد و پسره رفت یک دختر دیگه گرفت اسم رمان چی بود

بالا پایین