• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

nafasssss

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام میشه چند تا رمان کلکلی عاشقانه معرفی کنید

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

nznch.1994

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمانی خوندم که اسم دختره بهاره

مربی مهد میشه و عاشق دایی یکی از بچه ها میشه داییه هم زن داره که بیماری قلبی داره ناچار میشه که صیغه دایی بشه اونم به اصرار زن مرده چون میدونه موندنی نیست دلش میخواد مرده به آرزوش که بجه دار شدن هست برسه

nznch.1994

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمانی خوندم که اسم دختره بهاره
مربی مهد میشه و عاشق دایی یکی از بچه ها میشه داییه هم زن داره که بیماری قلبی داره ناچار میشه که صیغه دایی بشه اونم به اصرار زن مرده چون میدونه موندنی نیست دلش میخواد مرده به آرزوش که بجه دار شدن هست برسه

آنجل

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام

من دنبال رمانی میگردم که پسر داستان بخاطر امضاش پای قراردادهای شرکتش توی ی کار خلاف پاش گیره

پس میره تا سر از ماجرا دربیاره ببینه کی پشت قضیست

باند خلاف و رییس اون و پیدا میکنن و صب میکنن تا سر ی معامله گیرش بندازن ولی خودش گیرشون میفته و زندانی میشه

رییس باند ی دختر داره که با دیدن پسر ازش خوشش میاد و متحول میشه

پسر داستان عاشق دختر دیگه‌ یی بود و از دوری اون هر شب اسمش رو زبونش بوده

دختر رییس باندم با توجه به این قضیه بهش نزدیک میشه و شرط میزاره که کمکش می‌کنه تا فرار کنه ولی در عوضش پدرش و ب پلیس تحویل نده
قبول می‌کنه و با نقشه فرارش میده

متاسفانه دیگه از داستان یادم نیس و این قسمتم تقریبا اواخر رمانه
اسم هر دو شخصیت اصلی داستان هم فراموش کردم

T.m hf

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمانی می گردم که اسم دختره آرام و 19 سالشه و خانواده اش بخاطر اینکه ناخواسته بوده و اختلاف سنی زیادی داشتند با اون خوب نیستند و دوست برادرش برای انتقام از برادرش با اون دوست میشه واسم پسره آرتا ست

T.m hf

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یک رمانی می گشتم اسم دختره آرام و 19سالشه و خانواده اش بخاطر اینکه ناخواسته بوده و اختلاف سنی زیادی با برادراش داشته باهاش خوب نیستند و دوست برادرش که اسمش آرتا برای انتقام از برادرش با اون دوست میشه

T.m hf

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یک رمانی می گشتم اسم دختره آرام و 19سالشه و خانواده اش بخاطر اینکه ناخواسته بوده و اختلاف سنی زیادی با برادراش داشته باهاش خوب نیستند و دوست برادرش که اسمش آرتا برای انتقام از برادرش با اون دوست میشه
میشه لطفاً اسمشو بگید ؟؟

Sarraa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
2
دست‌آوردها
3
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

Sarraa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
2
دست‌آوردها
3
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام من دنبال یه رمانیم که اسم شخصیتاش یادم رفته دختر قصه جنوبیه و تو گذشته ش شکست عشقی خورده بعد از اون ماجرا درس خونده و روانشناسه الان ،پسر قصه م یه جراحه نمیدونم در اثر چه قصور پزشکی از طرف بیمارستان میفرستنش پیش دختر روانشناس کم کم عاشق هم میشن و ازدواج میکنند

Bahare

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام رمان در باره یه پسره و یه دختر که دختره مجبور میشه با فردی به نام ساشا ازدواج کنه اما تا قبل ازدواجشون فرار میکنه ساشا میگیرتش و میبرتش شمال تا همینجا یادمه

بالا پایین