• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Sama21

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان و به صورت آنلاین میخونم
میخوام ببینم پی دی اف نداره
رمان فانتزی
شخصیت های اصلی درباره به پری که اسمش لیا و یه خون آشام که اسمش کورای
لیا پرنسس شهر پری هاس و کورای فرمانروای خون آشاما
پدر لیا کشته شده و دلیلش مشخص نیست و عمو لیا در حال حاضر داره فرمانروایی میکنه و اینکه بعد مرگ فرمانروا پری ها پری ها دیگه حق بیرون رفتن از مرز و ندارن ولی لیا فک کنم هر روز از مرز رد میشه و به یه جنگل پنهان میره
و همون جا ام با کورای آشنا میشه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

mhax

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
ی دختر خانومی بوده به اسم بهار که با مادرش بافتنی انجام میدادن
یه خانومی میاد تا برای پسرش لباس ببافه
از این دختره خوشش میاد و برای پسرش(امین) که همسرش فوت شده و یه پسر کوچیک (کیان)داره خواستگاریش میکنه
و ازدواج میکنن پسره اصلا راضی نیست و فقط بخاطر پسرش قبول کرده
اسمش لطفا🌸🙂

المیرا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه کتاب رمان چندسال پیش خوندم درباره دختری بود که با برادرش زندگی‌میکرد و یروز زن برادرش از خونه بیرونش میکنه و دم در یک عمارت اربابی بیهوش میشه و میبرنش داخل عمارت و بعدها پرستار بچه ارباب اون عمارت میشه
کسی اسم‌متاب و میدونه راهنماییم کنه؟

نفسی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام!
من رمان انلاین خونده بودم متأسفانه اسامی یادم نمیاد ولی داستان در مورد پسر که پدرش عرب و مادرش ایرانی بوده که کشته شده بود و عاشقه دختر می شه که تو کافه کار می کرد . پسره دختره دیده بود ولی دختره توی مسافرت کیش که میره با پسره اشنا میشه و داستان شروع میشه … و اگه اشتباه نکنم پسر به دختره مگه زهرة ی یه همچین چیزی .. من تلگرام ۲ سال پیش خونده بودم اگه کسی اسمش رو بگه ممنون میشم .

Zibaa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام لطفا اگه میشع اسم این رمانو بگین🙏

من اسم رمان و شخصیتارو یادم نیس ولی خلاصش اینه..دوتا برادرن ک با نقشه ب دوتا خواهر نزدیک میشن برای انتقام از پدراونا بعد تویی یه پارتی توی شربتشون دارویی خواب اور میریزن و بعد بهشون مزاحمت میکنن وازشون فیلم میگیرن و پدر دخترا ب زندان میوفته دلیلشو یادم نیس ولی یکی از دختراش ب ملاقاتش میره و میگه ک حاملس بعد برگشتنی تصادف میکنه..

Fathi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
اسم رمان فراموش كردم ولي دختره اسمش آيه بود با پدر بزرگ و مادر بزرگش زندگي ميكرد و اسم پسره تو رمان آراسب بود يه جورايي پليسي هم بود داستانش

آخرین ویرایش:

Moni

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان من یه رمان خوندم که دختره مامانش توی کارخونه شکلات سازی کار می‌کنه و بعد با مدیر کارخونه ازدواج می‌کنه این مدیره یه برادر ناتنی داره که آدم سردیه و این دختره کم کم عاشقش میشه و پسره هم خیلی وقته که دوستش داره و بعد باهاش ازدواج میکنه حالا اسم رو یادم رفته کشی اسمش رو می دونه ؟

Selena88

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
راجب یه دختر روان شناس بود که پرستار یک پسر معتاد میشه بعد عاشق هم میشن دختره پسره رو میبره کمپ .خواهر دختره ام عاشق پسره شده بود .
رمان پرستار من نیست

Ninaaaaa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من رمان درد عمیق مروا و بردیا رو‌می خوام ولی هر چی میگردم نیستش بجز ی سایت اینترنتی ک ب فیلتر شکن نیاز داره خسته شدم از بس از فیلتر شکن استفاده کردم اگ کسی جایی رمان رو می دونه بجز اینترنت ممنون میشم بهم بگه🌹💕
سلام پیدا کردین رمانو؟میشه آدرس همین سایت رو هم بذارین

Ninaaaaa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من رمان درد عمیق مروا و بردیا رو‌می خوام ولی هر چی میگردم نیستش بجز ی سایت اینترنتی ک ب فیلتر شکن نیاز داره خسته شدم از بس از فیلتر شکن استفاده کردم اگ کسی جایی رمان رو می دونه بجز اینترنت ممنون میشم بهم بگه🌹💕
سلام پیدا کردین؟
میشه آدرس این سایتو بذارین

بالا پایین