• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Zarzar

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام وقتتون بخیر
من چند وقت پیش یه رمان انلاین میخوندم که دختر هیچکس رو نداشت و یه پسر توی محلشون مکانیک بود که صیغه هم میشن بدون اینکه خانواده پسر متوجه بشن و بعدش به خانواده پسره میگن اسم دختره فک کنم ریحانه بود

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Zarzar

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام وقتتون بخیر
من چند وقت پیش یه رمان انلاین میخوندم که دختر هیچکس رو نداشت و یه پسر توی محلشون مکانیک بود که صیغه هم میشن بدون اینکه خانواده پسر متوجه بشن و بعدش به خانواده پسره میگن اسم دختره فک کنم ریحانه بود

Saeedeh79

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمان اسطوره از پگاه
سلام روز بخیر
یه رمانی هست که دختره به خاطر بی پولی برای استخدام توی شرکت های مختلف میره اما همشون بهش پیشنهاد رابطه میدن و در آخر این موضوع رو به مادرش میگه مادرش میگه مجبوری دخترم و مادرش هم بیماره و یک خواهر کوچیک داره و یک داداش نوجوان، زمانی که می‌خواست به سم یکی از این شرکت ها بره توی راه که داشته گریه میکرده یه پسره پولدار سوار ماشینش میکنه و اینم نمیدونم چی میشه همه‌ی قضیه رو به پسره میگه پسره هم میگه من چند برابر اونا بهت پول میدم بیا برای من بعد که یک دفعه میره برای رابطه پیش پسره متوجه میشه پسره سادیسم داره اما اینبار پسره ولش نمیکنه و در آخر این قصه رو یک روانشناس از زبان دختره به عنوان رمان تبدیل کرده البته توی قصه اینطور گفته شده

Narges_1384

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دنبال یه رمان میگردم که اسمشو یادم رفته: دختره توسط پسری دزدیده میشه بعد که دختره به خونه برمیگرده با پلیس برای پیدا کردن دزد همکاری میکنه اسمه دختره و پسره رو نمیدونم ولی فک کنم اسم داداش دختره حامی بود و پدر و داداشش دکترن بعد ها دختره و پسره که دزدیده بودش که به شکل دیگه ای در میاد میخوان ازدواج کنن و وقتی میفهمن پسره برادر دخترس و اسمش حمید بوده تو روز عروسیشون صحنه تصادف میسازن و مثلا پسره میمیره و دختره اینو نمیدونه و برای اینکه حالش خوب شه میره خارج بعد که برمیگرده تخصص زنان زایمان میگیره و پدرش کم کم بهش میگه که اون زندس و برادرش بوده دختره تو جلد دوم با یه پلیس ازدواج میکنه...

لطفا اسم رمانو بهم بگید

Ye bande khoda

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
اون رمانه ک اسم یکیشون عادله اون یکی ارام
بعد عادله مجبور میشه به اجبار خاهرش ازدواج کنه و همشم اهل شرط بندی اینا بود چیه؟؟

Ell.Sama

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام
یه رمان خارجی بود دختره با خانوادش فکر کنم پول و اینا نداشتن بعد فکر کنم خواهرش یه جا یک قرار داد امضا میکنه که بشه نامزد یه مرد پولدار و تا پول خیلی هنگفتی بگیره.
اما خواهره فکر‌کنم خودش نامزد داره برای همین از دختره میخواد که به جاش بره به قرارداد عمل کنه.
دختره هم به اجبار قبول می‌کنه
کسی میدونه اسمش چیه؟

msume

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام بچها من یه رمانی نزدیک به یک سال پیش تو چنلای تلگرام میخوندم اما هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد اینجا داستانشو مینویسم هرکی خوندتش بگه😢
داستانش اینه ک دختره ۱۷ سالش بوده ک توی تصادف صورتش سوخته میشه و کسی نمیشناستش و مجبور به عمل صورت میشه و دکتر همون بیمارستان سرپرستیشو قبول میکنه و با اون زندگی میکمه بعد چند سال میگذره دختره بزرگ میشه دکتر میشه برادرش ک دکترم هست رو میبینه بعد جریاناتی پیش میاد ک عاشق هم میشنو اینا
اگه کسی رمانو خونده یا میدونه لطفا اسمشو بگه🙏🙏😢

msume

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
سلام من یه رمانی رو نزدیک به یک سال پیش تو تلگرام خوندم هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد اگه کسی خوندتش بگه لطفا داستانشو مینویسم
داستانش اینه ک دختره ۱۷ سالش بوده ک توی تصادف صورتش سوخته میشه و کسی نمیشناستش و مجبور به عمل صورت میشه و دکتر همون بیمارستان سرپرستیشو قبول میکنه و با اون زندگی میکمه بعد چند سال میگذره دختره بزرگ میشه دکتر میشه برادرش ک دکترم هست رو میبینه بعد جریاناتی پیش میاد ک عاشق هم میشنو اینا

اگه کسی رمانو خونده یا میدونه لطفا اسمشو بگه🙏🙏😢

Negii

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام به همگی
من چند سال پیش یه رمان خوندم که در مورد یک دختری بود(فکر کنم سال آخر دبیرستان بود) که پسری به اسم آرشام ازش خوشش اومده بود و مزاحمش میشد یکی از همین روزا که مزاحمش شده بود تو کوچه فکر کنم با هم درگیر میشن یا داداش دختره میاد خلاصه باعث میشه پسره بیوفته و سرش بخوره به سنگ و بره کما و اگه اشتباه نکنم داداش دختره هم میره زندان بعد از اون داداش آرشام که فقط همین یدونه برادر رو داشته و خیلی هم پولدار هستن میوفته دنبال انتقام و دختره و مجبور میکنه پیشش بمونه تا زمانی که داداشش آرشام به هوش بیاد چون اگه به هوش نیاد دختره رو بیچاره میکنه بعد از اون دیگه دقیق یادم نمیاد که داداشش به هوش میاد یا نه ولی دختره باردار میشه و همه ی اینا تو جلد اول بود فکر کنم،دیگه من تا همینجا رو یادمه، ممنون از همه شما:)

raziehtavakoli1

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمانیم که دختره رو خواهرش میخواست ببره بفروشه اما دوست پسره خواهره دختره رو از خواهره میگیره و میاره پیش خودش باهم زندگی کنن پسره هماهنگ ساز بود

بالا پایین