• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

raziehtavakoli1

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمانیم که خواهره دختره میخواست ببره خواهرشو بفرشو اما دوست پسره قبلی خواهره دختره رو از خواهره میگیره و میبیره پیش خودش پسره هم اهنگ ساز بود

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

pate

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من اسم یه رمان رو میخوام که قبلا نصفه خونده بودمش
داستانش اینجوری بود که یه دختر تنها ک دنبال کار میگرده میره پرستار یه پیرزن میشه که خیلی پول داره چهار تا پسر داره و دختره عاشق پسر بزگش میشه و یکی از پسرای پیرزنه به دختره ت*ج*ا*و*ز میکنه و پسر بزرگه مجبور میشه با دختره ازدواج کنه

Zhr

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان خوندم که توش دختر و پسر تو یه دانشگاه موسیقی درس می خوندن استاد ازشون میخواد یه کار دو صدا بدن بیرون یه روز دم استودیو یا دانشگاه خانواده پسره با پدر دختر منتظرشون بودن بعد دختره که میاد برادر پسره عاشقش میشه و ازدواج میکنن و بعد شوهر دختره میمیره و دختره باید با برادر شوهرش ازدواج کنه رمان دو جلدی هم هست.
اگه اشتباه نکنم اسمش یا صدای عشق یا سودای عشقی چیزی بود

Zhr

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام ی رمانی قبلا خوندم درست یادم نیست فقط ی تیکش یادمع...رمان درمورد دختری بود کع پرستار یع پسر میشع پسر فک کنم داخل خونش بستری بود و خیلی هم پولدار بودن...بعد چند وقت پسر با رسیدگی های دختر خوب میشع و دختر هم عاشقش میشع اما مادر پسرع مخالف...اوومم فک کنم دختر هم برا راحتی صیغع پسرع شدع بود...همین تیکش یادمع لطفا اگع کسی میدونع کمکم کنع
لعیای عشق اگه اشتباه نکنم

pate

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام روز بخیر
یه رمانی هست که دختره به خاطر بی پولی برای استخدام توی شرکت های مختلف میره اما همشون بهش پیشنهاد رابطه میدن و در آخر این موضوع رو به مادرش میگه مادرش میگه مجبوری دخترم و مادرش هم بیماره و یک خواهر کوچیک داره و یک داداش نوجوان، زمانی که می‌خواست به سم یکی از این شرکت ها بره توی راه که داشته گریه میکرده یه پسره پولدار سوار ماشینش میکنه و اینم نمیدونم چی میشه همه‌ی قضیه رو به پسره میگه پسره هم میگه من چند برابر اونا بهت پول میدم بیا برای من بعد که یک دفعه میره برای رابطه پیش پسره متوجه میشه پسره سادیسم داره اما اینبار پسره ولش نمیکنه و در آخر این قصه رو یک روانشناس از زبان دختره به عنوان رمان تبدیل کرده البته توی قصه اینطور گفته شده
آب نبات چوبی

Fifi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من دنبال یه رمان میگردم که دختره طراحی دوخت خونده و پسره ام طراحی دوخت خونده و میاد با برادرش طبقه بالای خونه اونا زندگی میکنه دختره و پسره که اسمشون یادم نیس باهم‌ صوری نامزد میکنن تا بتونن دختر دایی پسره رو که اسمش طلایس پیدا کنن دختره یه برادر داره که اسمش طاهاس پسره فک میکنه دوس پسرشه یه بارم سر این موضوع دختررو میزنه این رمان فصل دوم هم داره که پسره با خواهر ناتنی دختره ازدواج میکنه و دختره هم فکر میکنه پسره بهش خیانت کرده

Sahar756

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دنبال یک رمان میگردم که اسمش رو نمیدونم فقط میدونم درمورد دختره ای هست که یک روز زنی میاد خونه اشون و میگه تو دختر من هستی و من تو رو پیش این خانواده گذاشتم که بزرگت کنن اما اومدم که ببرمت پیش عمو ات که الان مریضه و میخواد تو رو ببینه و ارثیه ای که مال بابات بود رو که مرده به تو بدن و اون یک پسر عمو داره از اون عمو دیگه اش که هم مرده که یکم از دختره خوشش نمیاد و خیلی دوست داره کنترلش کنه و اونا دوتاشون تو شرکت خانوادگی‌شان کار میکنه اما یک روز بینشون سوءتفاهم پیش میاد و دختره تصادف میکنه و میره تو کما و بعد از چند سال بیدار میشه و میبینه که پسر عموش ازش مراقبت میکنه کسی میدونه اسم رمان چیه

ostad00

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یک رمانی بود که دختره یک ازدواج ناکام داشته به پیشنهاد مادرش با پسری ازدواج میکنه که در ظاهر دوسش نداره ولی در واقعیت پدر پسره مردی بوده که تو زمان جنگ وقتی مادره دختره رو باردار بوده جون مادر رو نجات میده و دختره رو خودش تنهایی به دنیا میاره و در طول کل سال ها به این خانواده کمک میکرده پسر حاجی هم عاشق دختره میشه ولی وقتی میبینه دختره کس دیگه رو دوست داره از این رو به اون رو میشه و خودش رو تو مهمونی و دختر و بازی غرق میکنه تا جایی که دختره از ازدواج اولش ناکام میمونه و حاجی فرصت رو غنیمت میشماره و از طرف پسرش بهش پیشنهاد ازدواج میده و این دوتا باهم ازدواج میکنن و داستان اصلی از این جا شروع میشه که دختره از همسر اولش باردار بوده

سعیدی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خوندم درباره پسری که به جرم سیاسی میندازنش زندان و بعد تبعیدش میکنن وقتی بر میگرده کل خانواده باهاش بدرفتاری میکنن چون فکر میکنن باعث همه بد بختیاشون و مرگ پسر داییش تو اعتراضات این پسره بوده . لطفا اگه اسمشو کسی می‌دونه بگه ممنونم

Anil

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمان درباره دختریه که موهاش نارنجیه. کلاس نقاشی میره عاشق استادشه اما استاده خواهرشو میخاد. داداش دختره خلافکاره و یه پلیس مخفی هست که میخاد داداششو دستگیر کنه و دختره زن دومش میشه و بعد عاشق هم میشن
میشه اسم این رمان بگید فک کنم اسم دختره باران بود

بالا پایین