• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

MASOMEH_123

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمانی خوندم راجب یه پسری دختری هست به اسم روناک و ارشام

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Pashapopr

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال رمانی میگردم که ترسناک بود و یک پسر و خوانده اش میرن و یک خانه متروکه می‌خرن و بعد ها که میخوان از اونجا برن روح سرگردان اونجا پسره رو میگره و صدا اش رو از میگره و دختر خاله پسره عاشقشه و میاد و از اونجا نجاتش میده و باهم ازدواج میکنن و روز عروسیشون صدای پسره برمیگرده لطفا اوه میدونید اسم‌ش رو بگین خیلی ذهنم رو درگیر خودش کرده

selenophile

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام وقتتون بخیر
من دنبال یه رمانم که دختره قاتل بود و پسره پلیس
دختره خیلی از پسره خوشش اومده بود و همش حواسش بهش بود
و پسره وقتی جون خانوادش به خطر میوفته و دختره نجاتشون میده متوجه میشه همون قاتلیه که دنبالشه
بعدا مشخص شد که یه نسبت خونی هم دارن

M.moo

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمان خوندم دختره و پسره عاشق هم بودن اما پسره به دلایل نامعلومی از دختره جدا شده و رفته بود خارج از کشور و بعد از شش سال فک کنم برگشت تا دوباره دختره رو بدست بیاره اما دختره زیر بار نمی‌رفت پسره هم بوکسور بود.آخرش هم دوباره باهم ازدواج کردن و معلوم شد پسره مریض بوده ب همین دلیل جدا شده بوده.اسمش و بگید لطفا

آخرین ویرایش:

Ahm

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
یه رمانی بود کح اسم پسره سورن بود توی تیمارستان نگهش میداشتن
یه دختری میشه دکترش به ساتیا
ساتیا اولش از سورن میترسه چون فک میکنه اون یه روانیه کح قتل کرده مادرشو کشته
ولی بعدش متوجه میشه کح سورن یه نابغس و اونو اینجا زندانیش کردن تا ازش برای درست کردن یه ماده ای سو استفاده کنن
کسی اسمشو نمیدونه ایا؟

sea"

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام . یه رمان بود که زن و شوهره قبلا تو آتش سوزی سوخته بودن بعد این مرده برای نیازش یه دختریو که شخصیت اصلی هست رو باهاش ازدواج میکنه و مرده نقاب داره. کسی میدونه اسم این رمان چیه؟ هرچی گشتم پیدا نشد

yaldadanesh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ی رمان هس دختری ب اسم پناه که ب ازای آزادی برادرش به شرطی ک قاضی آرکان گذاشته عمل کنه تا حکم اعدام برادرش رو لغو کنه

yaldadanesh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ی رمان هس که پناه ب ازای آزادی برادرش که اعدامش عقب بیوفته ب شرطی ک قاضی آرکان گذاشته عمل میکنه شخصیت رمان هم پناه و آرکان هستش

yaldadanesh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ی رمان هست ک پناه ب ازای آزادی برادرش به شرطی ک قاضی آرکان گذاشته عمل کنه و پناه هم انجام میده فکر کنم از پیش خانوادش هم فرار میکنه و با آرکان هم میره

yaldadanesh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ی رمان هس ک پناه ب ازای آزادی برادرش که قراره اعدام بشه ب شرطی ک قاضی ارکان گذاشته عمل کنه و پناه هم قبول میکنه بعدش فکر کنم با ارکان از پیش خانوادش فرار میکنه

بالا پایین