• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

yaldadanesh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ی رمان هس ک پناه ب ازای آزادی برادرش که قراره اعدام بشه ب شرطی ک قاضی آرکان گذاشته عمل کنه و فکر کنم با آرکان از دست خانوادش فرار هم میکنه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

sara74

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان من دنبال یک رمانم.یادمه اسم پسره یوسف بود با دختری دانشجوی پزشکی دوست بود ک شمال بود گاهی واسه دیدنش میومد دختره پولدار و پسره وضع معمولی داشت سر یک سری چیزا جدا شدند پسره وضعش خوب شد دختره دو از پدرش خرید بعد حیلی اذیتش میکرد لطفا کسی میدونه اسمش رو بگه

Hanieh.salem82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یک رمان بود دختری از خانواده مذهبی که از حجاب متنفره و وقتی تو خیابون یه پلیس به حجابش گیر میده شب همون پلیس خاستگارش در میاد

هدا سولی زاده

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خواندم که دختره نامزد پسر عمه اش بوده یه شب با یکی از دوستاش میره به یه تولد به عنوان خدمه ولی اونجا دوستش اونو میبره پیش چندتا مرد و بهش مزاحمت میکنن ولی دختره وقتی به هوش میاد مامورا اونو با پسری به اسم پرهام اکبری بوده بقیه اش یادم نمیاد نصفه خوندمش میشه اسم رمان بگید

Aferatz84

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام وقت بخیر دنبال یه رمان میگردم که در مورد یه دختره که عموی ناتنیشو دوست داره و عموش هم همینطور ولی بخاطر حس دینی که نسبت به پدربزرگ دختر داره علاقه اشو بیان نمیکنه و زمانیکه دختر از علاقه اش میگه اونو پس میزنه و دختره به جایی میرسه تو مصرف مواد که تو مهمونی اوردوز می‌کنه رمان آنلاین هست و تو تلگرام کانال داره

Maya12

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
اگه لطف کنید اسم این رمان رو هم بگید

یاشار با ساینا ، عسل رو میبرن بیمارستان جرقه آشنایی این دوتا عاشق اینجا زده میشه
مامان ساینا قبلا بایک پسری به نام هادی دوست بوده که به دلایلی به زندان می افته دوست هادی با مامان ساینا ازدواج می کنه
چندسال پیش عموسایناو باباباش امین(پسرعموساینا)وساینا رو به نام هم میکنن بدون اینکه ساینا راضی باشه!!!
بابا ساینا وصیت کرده بود که داداشش(باباامین)ازدخترش مراقبت کنه وبزاره دخترش با هرکی دوس داره ازدواج کنه

ساینا و یاشار دو شخصیت اصلی داستانن که عاشق همن و آخر داستان هم میمیرن
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
ا

اسم دختره یلدا بود، شوهرش خان بود بعد کشته میشه برادرشوهرش بردیا میشه خان، دوست یلدا میاد تو روستا و بردیا عاشقش میشه یلدام انگار با پسر عموی خودش نمیدونم یا شوهرش ازدواج میکنه👀اسمش چیه؟ چند ساله دنبالشم پیداش نمیکنم

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام..
اسم رمانی، ک خانمی دکتره و سرطان داره و زیادم زنده نیست و یکی از مریضای خودشو واسه شوهرش خواستگاری میکنه و شوهرشو وادار میکنه با اون زن ازدواج کنه، اگ کسی میدونه لطفا بگه
سلام
من هم مدتیه دنبال این رمانم اما نتونستم پیداش کنم شما تونستین اسمش رو پیدا کنین ؟
فقط یادمه اسم خانم دکتره پری بود شوهرش کسری اسم خود دختر داستان هم مریم که به خاطر بیماری قلبی مادرش قبول می کنه با کسری ازدواج کنه

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ی رمانی قبلا خوندم درست یادم نیست فقط ی تیکش یادمع...رمان درمورد دختری بود کع پرستار یع پسر میشع پسر فک کنم داخل خونش بستری بود و فک کنم فقط میدید اما نمیتونست حرف بزنه وحرکت کنع و خیلی هم پولدار بودن...بعد چند وقت پسر با رسیدگی های دختر خوب میشع و دختر هم عاشقش میشع اما مادر پسرع مخالف و فک کنم دختر بخاطر مشکل مالی پرستار میشع و بخاطر راحتی خودش با پسر صیغه میشع ...همین تیکش یادمع لطفا اگع کسی میدونع کمکم کنع
سلام
اسم رمان : روبیک

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
من داشتم رمان آنلاین مخوندم یادم رفت جوین شم

خورشید دختری ک باباش ب خاطر بدهی ک بالا میاره

مجبور مشه زن مردی بشه ک زن دارع کیان ارا فک کنم

اسمشم یادم رفته
سلام
اسم رمان : زاده نور

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دنبال اسم رمانی هستم که پسره برای اینکه بتونه حضانت دختره رو داشته باشه صیغش می‌کنه دختر بچس حدود ۸ الی ۱۳ سالش پسره ۲۲ الی ۲۹ سالشه پدر مادر دختره مردن پدرش معتاد بود مادرش خودکشی کرد پدربزرگش هم که قیمش محسوب میشد گفت میخواد بفرستتش بهزیستی
این پسر به دختر بچه وابسته شده از لحاظ عشقو اینا ن انگار دخترشه یا دوستشه بعداً که دختره می‌فهمه پسر تو بچگیش اونو عقد یا صیغش کرده ناراحتی می‌کنه و قهر می‌کنه اما بالاخره با کلی دعوا و دلخوری و ترفند اینام میرن سر خونه زندگیشون
سلام
اسم رمان : طلوع از مغرب

بالا پایین