• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Ana

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
19
پسندها
6
دست‌آوردها
3
اسمشو فهمیدین؟
متاسفانه هنوز نه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

kataun

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
کسی اسم اینو نمیدونه؟؟؟؟؟
منم دنبال این رمان میگردم

mitra9148

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
من دنبال رمانی هستم که دختره خونه عموش زندگی میکنه زن عموش خیلی با دختره بد رفتاری میکنه اما دو تا پسرعمو داره که هوای دختر داستانو دارن یه روز برادر زن عموش از خارج میاد این دوتا عاشق هم میشن خیلی دنبال اینو رمان گشتم اما اسمش یادم نیس
من دنبال رمانی هستم که دختره خونه عموش زندگی میکنه زن عموش خیلی با دختره بد رفتاری میکنه اما دو تا پسرعمو داره که هوای دختر داستانو دارن یه روز برادر زن عموش از خارج میاد این دوتا عاشق هم میشن خیلی دنبال اینو رمان گشتم اما اسمش یادم نیست

mitra9148

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
من دنبال رمانی هستم که دختره خونه عموش زندگی میکنه زن عموش خیلی با دختره بد رفتاری میکنه اما دو تا پسرعمو داره که هوای دختر داستانو دارن یه روز برادر زن عموش از خارج میاد این دوتا عاشق هم میشن خیلی دنبال اینو رمان گشتم اما اسمش یادم نیست
سلام
اسمشو پیدا نکردی

یگانه جان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یک رمان انتقامی خیلی قشنگ معرفی کنید که دختره و پسره سریع عاشق هم نشن

Narges_1384

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام کسی میدونه رمان ((دکتر جذاب)) رو از کجا دانلود کنم؟؟

raha.mbn

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام شب بخیر
حدود پنج سال قبل یک رمانی خونده بودم درباره یه دختر عمه و پسر دایی بود،اسم پسره آبان بود ولی دختره رو یادم نمیاد.
آبان تو بچگی خانواده اش رو از دست میده و پیش عموش زندگی میکنه،عموش یه پسر داره که با دختره شیر خورده هستند.مادر و پدر دختره هم از هم طلاق میگیرن.
اونا بزرگ میشن و به هم علاقه مند میشن فکر کنم دختره دبیرستان مزون کار می‌کرد و پدرش فوت میکنه،بعد با آبان ازدواج میکنه.بعد از مدتی آبان نسبت به دختره شکاک میشه،یه روز که پسر عموش رو کنار اون میبینه بهش شک میکنه و باهم دعوا میکنن،زنش رو هل میده که باردار هم بوده،بعد دچار یه سری اختلافات میشن و دختره به شهر دیگه ای میره.بعد از چند سال که دختر به دیدن پسر دایی اش میره آبان رو میبینه و دوباره باهام دعوا میفتن،این داستان ها ادامه داره تا جایی که دختره مادر و برادرش رو میبینه و بعد از مدتی بالاخره با آبان آشتی میکنه.
دلم میخواد دوباره داستانش رو بخونم اما اسمش رو نمیدونم،لطفا اگر کسی اسمش رو میدونه بگه

لیا۲۳

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
کسییی میدونه اسم این رمان چیههه...

یه دختری بود ک داداشش معتاد بود ...یه طلب کارم داشت ب جای پولا خواهرشو میده ب اون یارو ک بهش بدهکار بوده و بعد کم کم پسر و دختره عاشق هم میشن...پسره از اون پولدارا بود...ولی اخلاقش خوب نبود بخاطر گذشته بدی ک داشته از دخترا متنفر‌ بود ..اون دختر رو هم همش کتکش میزد...

n_1402

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام عزیزان داستان ازاین قرار بود ‌دوتا خواهر بودن که پدر معتادی داشتن که همیشه تو خونشون آدمای ناجور رفت و آمد میکردن دختره به عنوان پسر تو میکانیکی کار می‌کرد پدره دختر کوچکه رو وادار میکنه رحمشو اجاره بده خواهر متوجه بچه میمیره وبرای بار دوم دوباره حامله میشه وبا پسری که عاشقش بود فرار میکنه وخواهرم که میکانیکی بود مجبور میشه زن اون مرده‌ بشه تا براش بچه بیاره بعد زن اول تا حامله شدن اونو دید چند روز قبل از زایمان به اون تهمت خیانت زد
کسی میدونه اسم این رمان چیه؟🥺

Mania25

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یک رمان خونده بودم که دختره با پسری که با زنهای بزرگ بخاطر پول ارتباط برقرار میکنه دوست میشه و بعد که میفهمه چکاره است میخواد انتقام بگیره،اسم این رمان چی هست؟

بالا پایین