• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

ifatyma

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

ifatyma

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
1
یه رمان میخوندم قبلا تو تلگرام خیلی خوب بود اتفاقی کانالشو گم کردم و هر چی میکنم اسم رمانه و شخصیتاش یادم نمیاد که پیداش کنم
فقط رمانه درباره یه پسره بود که نابغس و دانشمنده ولی ژن قاتل های سریالی رو داره میندازنش تو تیمارستان هر کی نزدیکش بشه میکشش
یه دختره که تازه روانشناس شده میره تو اون تیمارستان که خوبش کنه ولی عاشق هم میشن

S.V.U

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمان آهو نیست رمانه آهو اصلا داستانش یچیز دیگست من خودم در ب در دنبال این رمانم توی روبیکا دارمش ولی روزی یک پارت میده و میخام توی تلگرام و پیدا کنم ک متسفانه بمیرم هم پیدا نمیشههه

Ana

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
19
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام دوستان من یه رمانی خوندم داستانش اینجوری بود که یکی از دوستای دختره برای اینکه ازش انتقام بگیره دعوتش میکنه مهمونی تولدش بعد توی اون مهمونی برادره دوست دختره به دختره مزاحمت میکنه درحالی که داشته بهش مزاحمت میکرده پلیسا میریزن تو مهمونی و پسره فرار میکنه بعد از طرفی دیگه یه پسر دیگ میاد به دختره کمک کنه که پلیسا اونا میبینن و دستگیرشون میکنن دختره هن به دروغ میگه که این پسره که نجاتش داده بوده بهش مزاحمت کرده و پسره مجبور میشه با دختره ازدواج کنه لطفا اگر کسی اسم این رمانه رو میدونی بهم بگه❤
فکر میکنم رمان اگرچه اجبار بود

Kitty

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام .دنبال یک رمان پلیسی می گردم که پسره سرگرد بود، به اجبار با دختری عقد می کنه ولی حتی یک بار هم سراغ دختره نمیاد. خلافکارها برای انتقام ازش دختره را میدزدند ولی پسره می گه برام مهم نیست .بعد پدر دختره سیلی به پسره میزنه.شما اسمش را میدونید؟

Kitty

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام دنبال یه رمانم که دختره عموش پلیس مخفیه‌و خودش ی حکر .. عموش ازش حک کردن ی سایتو میخواد و دختره انجام میده وتودردسر میافته بعدش تصمیم میگیره ک خودشم پلیس مخفی شه . بعدش با شخصیت خواهر زاده فرد قاچاق چی وارد باندشون‌میشه . ک اسم اون قاچاق چی شاهرخ بود و خودشم‌پلیس مخفی بوده ولی کسی نمیدوسته

teiyami

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
عروس سیزده ساله من
یا
رمان اهو از مهسا راد
عروس سیزده ساله

نارین

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان خارجی که درباره دختریه که پدر و مادرش رو از دست داده وپیش خاله و شهر خالش زندگی می‌کنه و تو مدرسه یه پسر براش قلدری می‌کنه و دوست پسر داشته برای دوست دختره قلدری می‌کرده که دختر برای مدرک ازش فیلم برداری می‌کنه

azizi.fad

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام یک رمان خوندم اسم دختره نوا بود و اسم نامزدش آبتین
یه اتفاق هایی میفتع که همه اونو به چشم یک قاتل میبینن
یه سری مدارک پیدا میشه که همه فکر میکنن به شوهر خواهر خودش چشم داشته و بخاطر همین خواهرش مرده و دیگه خانوادش اونو به عنوان دختر خودشون نمیبینن
همینقدر یادم میومد

Miss.maryam

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام سلاممم
حقیقتا من یه رمان چند سال پیش تو روبیکا خوندم ، یادمه اسمه شخصیته مرده تو رمان بردیا بود.
بعد راجبه یه دختری بود که هم دانشگاهی بردیا بود و.... خلاصه بردیا و یکی دیگه روی این دختره شرطبندی میکنن که مخشو بزنن .
بردیا هم موفق میشه که مخشو بزنه و...
بعد دختره به بردیا میگه که بعدن پشیمون میشی و ... بعدش با شاهرخ(اگه اشتباه نکنم) که یکی از نم کی کیای دوستشه ،میره خارج
من تا اینجا خوندمش و خیلیییییییی قشنگ بود اما بعدش گمش کردم.
یادمه عکسه تونی مفهودو گذاشته بودن برای بردیا
لطفا اگه کسی خوندش بهم بگه 🥲🤌🏻 خیلی تو فکرشم:/

بالا پایین