• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

سارای سارا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان بود در مورد یه خواننده با یه دختری ازدواج توافقی داشت نمیدونم دختره نویسنده بود یا طرفدارش که بعد عاشق هم شدن

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

sare

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1

خلاصه: دامون زریان اقازاده ای که با نقشه نزدیک رخساره دختری یتیم و روستایی میشود و می خواهد او را عاشق خود کند ولی با پس زده شدنش توسط رخساره ، او را در مقابل زمین از عمویش میخرد و به رخساره...
لطفا اگه اسمشو میدونید بگید هیچ جا پیدا نکردم
ژانرشم عاشقانه و غمگینه

mahsima

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمان گرگ و میش که
خلاصه :رها در عمارت فرامرز ها با سخت گیری شدید زندگی میکند تا اینکه پسرعموی لاتش از زندان ازاد میشود ....

Fatemeh Taghine

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان خوندم که اسم دختره فکر کنم ماهور بود و اسم پسره رو یادم نیست پسره هم مامور مخفی بود
توی یه پارتی دختره م*س*ت بوده، پسره هم اومده بود اونجا که بعد بگه همکار هاش بیان پارتی رو جمع کنن، بعد دختره رو میبینه و میبرش توی یه اتاق و صیغش میکنه
بعد چند ماه دختره با بچه ای که از همون پسره داشت میره خارج و اصلا هم بچه شو دوست نداشته، اونجا کلی کسب و کار راه میندازه و کلی پولدار میشه و بچش هم یه پرستار داشت و توی یه اتاق گذاشته بودش و اصلا هم نزدیکش نمیشد و بهش میگفت موجود، بعد یه شب برق خونشون میره و دختره صدای گریه بچشون میشنوه میره بغلش میکنه بعد میبینه بچش چقدر خوشگله، اسمو میزاره ماهان، بعد از اونم عاشق بچش میشه و بعد چند وقت نمیدونم برای چه کاری بر میگرده ایران و دوباره پسره رو میبینه و دیگه یادم نیست :)
لطفا اسمشو بگین خیلی لازم دارم

فائزه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه زمانم که اسم شخصیت ها رو نمیدونم . یه دختره بود خیلی لوس و ناز بود که با پدرش زندگی میکرد بعد با یه پسر دوست میشه که پسره اینو به مهمونی و... می‌بره یشب توی یه مهمونی به دختره مزاحمت می‌کنه و فرداش می‌ره . دختره بعدش حامله میشه و می‌ره دارو بخره که س*ق*ط کنه تصادف می‌کنه یکی از پاهاش کوتاه میشه
عموی پسره که آدم مذهبی وقتی اینو میبینم میاد خواستگاریش و باهاش ازدواج می‌کنه .عمویش ی دختر کوچک هم داره
سلام اسم این رمان و پیدا کردید؟ من تو هر سایتی میپرسم جواب نمیده کسی

فائزه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه زمانم که اسم شخصیت ها رو نمیدونم . یه دختره بود خیلی لوس و ناز بود که با پدرش زندگی میکرد بعد با یه پسر دوست میشه که پسره اینو به مهمونی و... می‌بره یشب توی یه مهمونی به دختره مزاحمت می‌کنه و فرداش می‌ره . دختره بعدش حامله میشه و می‌ره دارو بخره که س*ق*ط کنه تصادف می‌کنه یکی از پاهاش کوتاه میشه
عموی پسره که آدم مذهبی وقتی اینو میبینم میاد خواستگاریش و باهاش ازدواج می‌کنه .عمویش ی دختر کوچک هم داره

hena23

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دنبال یه رمان میگردم که پسر یا دختر داستان مذهبی باشه و طرف مقابلش از خانواده غیر مذهبی باشن این دوتا عاشق هم بشن و بعد دختر یا پسر داستان (چطوری بگم🤔) باایمان میشه و...
آیا همچین رمانی هست ؟؟😁
(اگه رمانی با همچین موضوعی میشناسین که قلم خوبی هم داشته باشه و داستانش آبکی نباشه بهم معرفی کنید)
با سپاس فراوااان🤗

Sima. M

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان بود که دختره متاهل بود و با شوهر دوستش به همسرش خیانت میکرد، بعد طلاق از شوهرش با دادستان ازدواج کرد. تقریبا برا سال قبل95 هس، ممنون میشم اگه اسمش رو بگین

anastazia

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
من دنبال يه رمانم كه يه دختري به اسم مهناز ازدواج سنتي ميكنه ، زندگي آرومي داشته ، بعد چندسال متوجه ميشه همسرش قبلا عاشق يه دختري بوده كه دختر تو خونه تيمي زندگي ميكنه يه پسر هم دارن ، شوهرش ازش ميخواد اجازه بده به دختري كه دوسش داره كمك كنه اينم ميفهمه حامله است و بعدا دخترش به دنيا مياد و...

mahi.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام اسم رمانی که دختری به اسم ادرینا؟یه همچین چیزی دورگه ی جن و انس بود و بعد از اینکه ی روز تغییر تو زندگیش به وجود میاد وارد دنیای دورگه ها میشه و اسم معشوقش هم برسام بود

بالا پایین