• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

دختر گمشده

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
كسی اسم اين رمانو ميدونه؟
@Naell_2 رمان آنلاینه اینم لینکه کانالشه تو روبیکا هست اسم رمانش عروس ۱۳ ساله اربابه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

دختر گمشده

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام اسم رمانی که دنبالشم رو می‌دونم اسمش عروس سیزده ساله هستش اما هر چی میگردم پیداش نمیکنم کلا یه عروس سیزده ساله دیگه رو برام میاره
@Naell_2 لینک کانالش تو روبیکا آنلاینه

shamim

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان خارجی بود قبلا آنلاین خونده بودمش اسمشو یادم نمیاد پسره و دختره هم دانشگاهی بودن پسره بوکس بازی میکرد و پول می‌گرفت دختره هم یه گذشته ای داشت که پنهانش میکرد فکر کنم دختر یه پوکر باز حرفه ای بود خود دختره هم خیلی خوب پوکر بازی میکرد

hnih

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
ایم رمانش عروس ۱۳ ساله اربابه تو روبیکا آنلاین پارت گذاری میشه اینم لینک کانالشه => @Naell_2
سلام وقت بخیر. دنبال رمانی هستم که درباره یک خانم وکیل هست که مستقله و چهره عادی هم داره ولی بخاطر بدهی مجبور میشه با یکی از موکلای پولدارش(فکر کنم دوست دخترش ازش شکایت کرده بود که حاملست ازش) ازدواج قراردادی به مدت یکسال می‌کنه بعد یه عالمه چالش اینا عاشق هم میشن ولی بخاطر لج و لجبازی و غرور بعد پایان قراردادشون از هم جدا میشن و طی یه سری ماجراها دوباره به هم میگردم. اسمشو میدونین شما؟🥺

-2-6Fatemeh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
.

Fatimazahrarama

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام به همگی
کسی می تونه به من کمک کنه تا اسم رمانی رو که میخوام پیداکنم. رمان در مورد دختری هست که بخاطرپسری خودکشی میکنه چون پسره اون به دلایلی ول میکنه و میره راستش اسم دختره و پسره را یادم نیست. دختره داستان یک داداش داره که عاشق دوستش میشه دختره میفهمه و بقیه اش رو یادم نیست ولی فکرکنم میره پیش یکی از آشناهای که در پاریس زندگی میکنه

Fatimazahrarama

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوباره
من دنبال یه رمان تخیلی میگردم،
توی اون رمان یه دختری بود که چشماش بفش بود تویه کشور خارجی با مادرش زندگی میکرد به دلیلی سوار هواپیما شد توی راه هواپیما سقوط کرد دختره وارد یه سرزمین دیگه شد بعد یه اتفاقاتی افتاد که مردم این سرزمین میخواستن دخترو نابود کنن بخاطر طلسم اونم فرار کرد رفت تو جنگل طلسم شده اون سرزمین همه میگفتن یه روحی اونجا هست که هرکس رفته از دستش جون سالم در نبرده اما دختر با اون آشنا میشه روحه درواقه یه پسری بوده که فکر کنم بخاطر عشق سابقش طلسم شده یه جای دیگشم که یادمه دختر برا باطل کردن طلسم اون سرزمین باید دنبال یه اژدها که تو دریا زندگی میکنه میرفته تو مسیر بایه دزد دریایی آشنا میشه اون کمکش میکنه مثل اینکه اژدهاهم یه پسره طلسم شده بوده عاشق دختره میشه بخاطرش جونشو از دست میده آخرشم دختره و اون پسره که طلسم جنگل بوده عاشق هم میشن طلسم باطل میشه و اینام باهم زندگی میکنن پیش مادر دختره

یه نکته دیگشم اینه که داستان یه جادوگر بدجنس داشته.

ملیییکا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ‌. اگر کسی اسم این رمان رو می‌دونه ممنون میشم بگه
یه دختری عاشق پسر عمویش بوده ، اینا پنهانی عاشق هم بودن که پدر دختره میمیره بعد تا اینا میان به خودشون بجنبن و بگن که می‌خوان با هم ازدواج کنن مادر دختره تصمیم میگیره که ازدواج کنه و این وسط به خاطر مخالفت های عموش مشکلاتی پیش میاد و پسره هم سر همین اختلافات دختره رو ول میکنه و می‌ره خارج . دختره هم چون پشت مادرش و میگیره از خانواده پدری طرد میشه . چند سال بعد موقعی که با دوستاش بوده با ماشین دیگه ای تصادف می‌کنه و میبینه که همون پسر عمویش هستش

گلبرگ~

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام دوستان یه رمان خیلی وقت پیش خونده بودم کامل یادم نمیاد اینجوری بود که پسره سر شرط بندی با دوستاش به دختره نزدیک میشه تا اونو عاشق خودش کنه ولی بعد خودش عاشقش میشه(وضع دختره هم متوسط اینا و فکر کنم دختره دبیرستانی بوده چون تو راه مدرسه باهم آشنا میشن) بعد یه روز که تو پارک قرار گذاشتن دوست پسره میاد همه چیو به دختره میگه و...

ملیییکا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ‌. اگر کسی اسم این رمان رو می‌دونه ممنون میشم بگه
یه دختری عاشق پسر عمویش بوده ، اینا پنهانی عاشق هم بودن که پدر دختره میمیره بعد تا اینا میان به خودشون بجنبن و بگن که می‌خوان با هم ازدواج کنن مادر دختره تصمیم میگیره که ازدواج کنه و این وسط به خاطر مخالفت های عموش مشکلاتی پیش میاد و پسره هم سر همین اختلافات دختره رو ول میکنه و می‌ره خارج . دختره هم چون پشت مادرش و میگیره از خانواده پدری طرد میشه . چند سال بعد موقعی که با دوستاش بوده با ماشین دیگه ای تصادف می‌کنه و میبینه که همون پسر عمویش هستش

بالا پایین