• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

ملیییکا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ‌. اگر کسی اسم این رمان رو می‌دونه ممنون میشم بگه
یه دختری عاشق پسر عمویش بوده ، اینا پنهانی عاشق هم بودن که پدر دختره میمیره بعد تا اینا میان به خودشون بجنبن و بگن که می‌خوان با هم ازدواج کنن مادر دختره تصمیم میگیره که ازدواج کنه و این وسط به خاطر مخالفت های عموش مشکلاتی پیش میاد و پسره هم سر همین اختلافات دختره رو ول میکنه و می‌ره خارج . دختره هم چون پشت مادرش و میگیره از خانواده پدری طرد میشه . چند سال بعد موقعی که با دوستاش بوده با ماشین دیگه ای تصادف می‌کنه و میبینه که همون پسر عمویش هستش
دوستان کسی این رمان برای آشنا نیست ؟

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

mania25mania

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
رمان در مورد یک پسر بازیگر ی هست که خیلی سرد و کم حرفه یه دختری رو از توی بیابون پیدا می‌کنه و صیغه اش می‌کنه به مدت ۷سال ،دختره تقریبا بی کس و کاره،بعد از هفت سال یه سری اتفاقات می افته که تازه احساساتشون رو بیدار میکنه. فقط اوایل رمان رو خوندم.اسمشو هم نمی‌دونم میشه کمک کنید پیداش کنم.

mania25mania

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

mania25mania

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام.
مان در مورد یک پسر بازیگر ی هست که خیلی سرد و کم حرفه یه دختری رو از توی بیابون پیدا می‌کنه و صیغه اش می‌کنه به مدت ۷سال ،دختره تقریبا بی کس و کاره،بعد از هفت سال یه سری اتفاقات می افته که تازه احساساتشون رو بیدار میکنه. فقط اوایل رمان رو خوندم.اسمشو هم نمی‌دونم میشه کمک کنید پیداش کنم

calisi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمانی میگردم که یه دختری بوده خیلی آزاد بوده خونه طبقه پایینشون و اجاره داده بودن به یه پسر مذهبی بعد یه مدت مامان بابای دختره میرن مسافرت و دختره رو به پسره میسپارن بعد دختره کاری میکنه پسره عاشقش بشه و توی یه پارتی که تو خونشون گرفته بوده اشتباهی به جای قرص خواب قرصی میریزه که پسره یجورایی تو حال خودش نیست و یه اتفاقایی میوفته که پسره از دختره خوشش میاد و به همون دلیلی که تو پارتی اتفاق افتاد ازدواج میکنن و بچه دار میشن فکر کنم یه بچه هم از پرورشگاه میارن اگه کسی اسمشو میدونه بگه لطفاً

گلبرگ~

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام دوستان
من یه رمانی خوندم
که اسم پسر سردار
عموی سردار تو بچگی بهش مزاحمت‌میکنه
سردارم‌مشکلات روانی‌پیدا میکنه
و یه دختری اتفاقی سر راهش قرار میگیره که مجبور میشه باهاش ازدواج کنه .
سلام رمان افسون سردار رو چک کنید

Aynaznouozi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
.متت

Aynaznouozi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمان هستم ک پسره خلافکاره و با یه دختر دوست بوده تا اینکه دختره میفهمه خلافکاره و میخواد ولش کنه ولی پسره دختره رو تو خونه زندونی میکنه و نمیزاره ک بره تا اینکه دختره به سره پسره یا یه چیزی میزنه و بعد به یه روستا فرار میکنه ولی پسره پیداش میکنه و میارتش و اینکه پسره و دختره خانواده ای نداشتن اگه میدونید اسمشو بگید

Aynaznouozi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
.

pary

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
پسره به اجبار پدر و مادرش از خارج میاد ایران و عاشق دختر دوست باباش میشه اینا باهم ازدواج میکنن بعد دختره متوجه خیانت پسره میشه دختره به خارج میره و اونجا متوجه میشه حاملست اسم پسره هم فکر کنم سپهر بود
غزال از طبیه امیر جلالی

بالا پایین