• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Nesa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلامم
یه رمان خوندم دختره پدر و مادرش رو بچگی از دست میده پیچ عموش زندگی میکنه (عموش بخاطر ارث مراقبشه) بعد پسر عموش میخواد بش مزاحمت کنه که فرار میکنه خودشو شبیه پسرا میکنه و تو یه نمیدونم دقیقا کجا کار میکنه(لباش میشورنو خشک میکنن) بعد پسر اون پیرمرده میفهمه این دختره و اون مجبور میشه بره و باغبون خونه یه فرد پولدار میشه دختر اون فرد میفهمه دختره و هواسو داره ولی با پسره کلکل دار و...... بقیشو درست یادم نیست اگه اسمشو میدونید ممنون میشم بگید.
سلام اسمش هانا پسر تقلبیه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: alina

sam sufy

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام.یه رمانی خوندم درمورد دختری بود که پدر و مادرش پزشک بودن ولی خودش عکاسی می‌خوند . یه روز از در خونه ای که توش داشتن به یه دختری ت.اوز میکردن عکس میگیره.تو دانشگاه یه پسری ازش خوشش میاد دختره هم دنبال مهر طلاق بود فقط باهم ازدواج میکنن . اسم رمان اصلا یادم نمیاد

faateme

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان بود که درمورد یه خانومی بود به اسم ستاره که از شوهر قبلیش یه دختر بچه داشت و خیلی فقیر بود.
شوهرش با خلافکارا نشست و برخواست داشت و دختره میوفته زندان
قبل از زندان افتادن با یه پلیسی اشنا میشه که اسمش یادم نیست
نهایتا پلیسه بخاطر ستاره تیر میخوره و بعدم ازدواج میکنن

اسمشو میدونین؟

faateme

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام. من دنبال یه رمانم که فقط یه تیکه ازش یادمه، دو تا خواهرن، یکیشون پیش سرایدار زندگی میکنه و اون یکی داخل خونه و به ظاهر به نظر میرسه اون یمی رو بیشتر دوست دارن. بعد پسره (مطمئن نیستم فکر کنم اسمش باربد) چند نفرو میفرسته که اون دختره که دوسش داره رو بیارن پیش خودش ولی نیروهاش اشتباهی اونی که تو خونه سرایداری زندگی میکنه رو میبرن بعد پسره میگه این کجاش شبیه اونی که من میخوام و تا مدتها دختره رو اذیت میکنه و بعدم از همین دختره خوشش میاد
اسم پسره تیام بود😂

اسم رمان اینه: بگذار آمین دعایت باشم

alina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان هست دختره پرستاره بعد وقنی بیمارش یه پسریه که از امپول میترسه فرار میکنه و بعد از مدتی کنار خونه ی دختری یه پارتی میشه دختره هم سر فضولی میره اونجا بعد میفهمه پسر پارتیه رو برگزار کرده دختره هم که یه فیلمش توی اینستا معروف میشه پسره خودشو زفیقاش به عنوان گروگان دختره و رفیقشو میگیزن که اینا کم کم باهم یجورای رفیق میشن اینا اگه اسمشو میدونید ممنون میشم بگید

Nazanin87

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ببخشید یه رمان هست دختره دبیرستانیه و یه شب که میشه تولد دوستش از قصد بهش مشروب میدن و م*س*ت میکنه و وقتی بیدار میشه میبینه که بد بخت شده وقتی میره خونه پدرش میگه باید با پسر عمش علی ازدواج کنه و بعد مدتی دختره باردار میشه و میره دنبال پسره که اسمش ارمانه بالاخره بعد کلی اتفاق دختره میره خونه پدر ارمان چون پدرش فهمیده اون بارداره و فکر میکنه از علیه و ارمان هم بخاطر یه سری اتفاقات یه دختره رو مجبوره عقد کنه هر چند اصلا راضی نبوده توی کانالی که خوندم دختره ۱۷ سالشه و اسمش حناعه و البته موهاش نارنجیه
اگه بگین خیلی ممنون میشم♡
خیلی وقته دنبالشم

Nazanin87

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ببخشید یه رمان هست دختره دبیرستانیه و یه شب که میشه تولد دوستش از قصد بهش مشروب میدن و م*س*ت میکنه و وقتی بیدار میشه میبینه که بد بخت شده وقتی میره خونه پدرش میگه باید با پسر عمش علی ازدواج کنه و بعد مدتی دختره باردار میشه و میره دنبال پسره که اسمش ارمانه بالاخره بعد کلی اتفاق دختره میره خونه پدر ارمان چون پدرش فهمیده اون بارداره و فکر میکنه از علیه و ارمان هم بخاطر یه سری اتفاقات یه دختره رو مجبوره عقد کنه هر چند اصلا راضی نبوده توی کانالی که خوندم دختره ۱۷ سالشه و اسمش حناعه و البته موهاش نارنجیه
اگه بگین خیلی ممنون میشم♡
خیلی وقته دنبالشم
کسی نمیدونه؟!

Ari66

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمانی خوندم چندین سال پیش اسم دختر فکر کنم گیتی بود خدمتکار یه خانمی شده بود پسر اون خانم میومد میرفت اذیتش میکرد بعضی وقتا
بعدا پسر عاشقش،میشه
خیلی کمرنگ شده تو ذهنم
کسی میدونه اسمشو

niam0

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من چند وقت پیش پی دی اف یک رمانی خونده بودم ی دختر مذهبی بود که توی یک شرکت کار میکرد که رئیس پولدار بود بعد پسره عاشق دختره میشه و به دختره میگه دختر هم قبول نمیکنه و از شرکتش استفا میده پسره هم به دختره مزاحمت میکنه تا برای خودش بشه..!
کسی اسمشو میدونه؟
تو روبیکا هست پارت گذاری میشه ولی من قبل دی دی افشو داشتم

niam0

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
ی دختر مذهبی هست که توی یک شرکتی کار میکنه بعد رئیس شرکت از دختره خوشش میاد و به دختره درخواست میده دختره هم قبول نمیکنه و وقتی میفهمه که برای دختره خواستگار میاد اونو میدوزده و بهش مزاحمت میکنه!!
کسی اسمشو میدونه؟
من قبلا پی دی افشو داشتم ولی الان دیدم داره تو روبیکا پارت گذاری میشه

بالا پایین