• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

m.nasiri

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام و درود
وقت بخیر
ببخشید ی رمانی رو چند سال پیش خوندم اسم شخصیتها یادم نیست
خلاصه ای ک تو ذهنمه دختر تو‌ محله فقیر نشین بزرگ شده همیشه با تیپ پسرونه هست و دزدی می‌کنه یبار از ی پسر دزدی می‌کنه بعدها بعنوان آبدارچی تو شرکت همون پسره مشغول ب کار میشه و کم کم ادامه تحصیل میده و از آخر وکیل میشه با همون پسر هم ازدواج می‌کنه
ممنون میشم اسمش رو اگه کسی می دونه بهم بگه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Setiiii

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بچه ها یه رمان بود دختره میشه خونبس با اینکه پسره زنی به اسم فکنم شیوا داشته اسم پسره امیر ارسلانه اسم دختره بهار بعد شیوا میره خیانت میکنه با فکنم پسر عموی ارسلان بعد ارسلان میفهمه و .... بهر هم یه پسر داشته فکنم اسم رمان عروس شیطان نوشته بود

راحیل حویس

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من خیلی وقت پیش یه رمان خوندم درمورد یه ازدواج اجباری بود که دختر و پسره دختر عمو و پسر عمو بودن و پسره از خارج برمیگرده و اینا مجبور میشن با هم ازدواج کنن . اگر درست یادم باشه پسره استاد دانشگاه بود و جهشی خونده بود مدرسشو و خب اگر اشتباه نکنم دختره هم دانشجوی پزشکی بود . تنها قسمتی از رمان رو هم که یادمه اینه که یه بار دوستای این پسره میان خونشون با هم فرش میشورن . و یه بار هم مجبور میشن از یه بچه نگه داری کنن . واقعا چیز زیادی ازش یادم نمیاد همین چیزا رو هم با شک یادمه . ممنون میشم اگر میدونید کدوم رمان رو میگم اسمش رو بگید gha::z
اسم رمان رو من میخوام لطفااا

eslamiasa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
اسم رمانی که اسم پسره امیر حسین و پزشک بود و استاد دانشگاه بود با شاگردش ازدواج میکنه و دحتره قبلش با پسزه به اسم یوسف ازدواج میکنه و پسره میمیره و برای دختره تو بیمارستان مشکلاتی به وجود میاره
اسم این رمان چه؟
اسم این رمان؟

F.B

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
رمان انفرادی درباره گرگینه هست البته خارجی هست و صحنه باز داره
مرسی✨

asalman

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان هست به اسم خدمتکار جذاب من میدونم این اسم اصلیش نیست . شخصیت های اصلی این رمان هم امیرپارسا خواننده معروف و فاطمه هستش لطفا پی دی اف ش رو به من بدید

Hastina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمانی هستش که دختره پرورشگاهی هستش و شوهرش جدا میشه بعد میره خونه یکی از اشناهاش بعد پسر اون اشناش از دخترعموی شوهرش خواستگاری میکنه یه قسمتش هم اونجاییه که دختره صورتشو نقاشی میکنه میره نمایش

Hastina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمانی هستش که دختره پرورشگاهی هستش و شوهرش جدا میشه بعد میره خونه یکی از اشناهاش بعد پسر اون اشناش از دخترعموی شوهرش خواستگاری میکنه یه قسمتش هم اونجاییه که دختره صورتشو نقاشی میکنه میره نمایش
کسی اسمشو نمیدونه

Mari.homayoon

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام من دنبال به رمانی هستم که
دختره پدرومادر و برادرش رو توی تصادف از دست میده. که خودش با دوستاش رفته بودن شمال.بعد این اتفاق افسرده میشه. و بستری. حالش که بهتر میشه میره با عموش زندگی میکنه. که عموش دوتا پسر داره که از بچگی به فرزند خوندگی گرفته بودتشون. عموش یه شرکت داره که بعد مدتی براشون پاپو‌ش درست میکنن که باعث میشه یه گروه بیوفتن دنبالشون. اونام همگی از ایران فرار میکنن که گیر این گروه و آدماش نیوفتن. اما آدما همه جا دنبالشون هستن.....

یاسی.م

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمانی بود اسم دختره فکر کنم نیاز بود بعد خانواده اش خیلی باهاش بد بودن و مجبورش کرده بودن با یه پسره ازدواج کنه..در صورتی که پسره عاشق یه دختری به اسم طرلان بود..لطفا اگه کسی میدونه اسمشو بگه..ممنون:)

بالا پایین