• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

.Nar.ges_86_

تیم نقد
تیم نقد
سطح
0

ارسالات
52
پسندها
83
دست‌آوردها
18
یه رمانی هست دختره و پسره عاشق همن ولی پسره به دختره نمیگه و بخاطر یسری چیزا میره خارج از کشور دختره هم افسرده میشه خونشونو عوض میکنن بچه ی خواهرشو خودش بزرگ میکنه جوری که بچه بهش میگه مامان بعد ۵سال پسره برمیگرده و فک میکنه دختره ازدواج کرده و این بچه ی دخترس ولی اخرش باهم دیگه اوک میشن کسی اسم رمانو میدونه؟؟
عزیزم اسم رمان: کی گفته من شیطون ام هسته...
طبق نوشته شما همین رمانِ

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

nfws

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام من چن سال پیش یه رمان خوندم پسره که نامزدش سال ها پیش مرده توی ساختمان نیمه سوخته زندگی میکرد بعد دختره میره خیاطی این پسره دخترو میبینه فک میکنه نامزده مُردشه میره سمتش که دختره یه شب دزدکی میره تو اون ساختمونه که رو به روی خونشونه ک بعدها اینا عاشق هم میشن اگ کسی اسمشو میدونه ممنون میشم بگه☹️🙏🏻

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
سلام من چن سال پیش یه رمان خوندم پسره که نامزدش سال ها پیش مرده توی ساختمان نیمه سوخته زندگی میکرد بعد دختره میره خیاطی این پسره دخترو میبینه فک میکنه نامزده مُردشه میره سمتش که دختره یه شب دزدکی میره تو اون ساختمونه که رو به روی خونشونه ک بعدها اینا عاشق هم میشن اگ کسی اسمشو میدونه ممنون میشم بگه☹️🙏🏻
رمان جرئت یا حقیقت

Dash meli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
2
دست‌آوردها
3
من یه رمان خونده بودم پسره از زندان درآمده بو بعدم میخاد انتقام بگیره از اونی که تو زندان اذیتش میکرده بعد یکی از حاجی های تو زندون بش گفته دخترمو از پرورشگاه در بیار برو تو خونم زندگی کنو دخترمم بزرگ کن بع دیگه یادم نیاد

Yalda.a

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
4
دست‌آوردها
3
من دنبال رمانی هستم که دختره خونه عموش زندگی میکنه زن عموش خیلی با دختره بد رفتاری میکنه اما دو تا پسرعمو داره که هوای دختر داستانو دارن یه روز برادر زن عموش از خارج میاد این دوتا عاشق هم میشن خیلی دنبال اینو رمان گشتم اما اسمش یادم نیست لطفاً کسی میدونه بگه🥺🥺🥺

Monan426

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
5
دست‌آوردها
3
دانلود رمانی میگردم که دختره با بچه کوچیکش تو محله فقیرنشین زندگی میکنه اگراشتباه نکنم تو سیسمونی فروشیم کارمیکنه و چادریه تو یه اتفاقی پرستار یه پلیسی میشه که فلج شده و عاشق هم میشن

هانا noj

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
4
دست‌آوردها
3
سلام...دنبال یه رمان میگردم که اسم شخصیتش مهران بود و پلیس بود که طی اتفاقاتی نامزدش و کشتن و توی این رمان دختری هست که آرایشگاه معروفی داره و پسره فکر میکنه باعث کشته شدن نامزدش این دختره در حالی که این طوری نیست...
مهکام

• باریکلا
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

هانا noj

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
4
دست‌آوردها
3
دانلود رمانی میگردم که دختره با بچه کوچیکش تو محله فقیرنشین زندگی میکنه اگراشتباه نکنم تو سیسمونی فروشیم کارمیکنه و چادریه تو یه اتفاقی پرستار یه پلیسی میشه که فلج شده و عاشق هم میشن
هم آغوش باد یا در آغوش باد

هانا noj

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
4
دست‌آوردها
3
رمان بود دختر از یه خانواده مومن بود وقتی میرفت بیرون میرفت تو دستشویی عمومی آرایش میکرد بعد یه سرهنگ سره خیابون ونک هرروز میدیدش وقتی میرسید اونجا چادرشو میپوشید که بهش گیر ندن بعد اون میاد خاستگاریش باهاش ازدواج میکنه بعد ازدواج چادرشو درمیاره پسره تو نامزدی به مانتوش گیر میده مانتوشو تو تنش خونه مادرشوهره پاره میکنه بعد رابطه برقرار میکنن بعدش پسر میره براش دوباره مانتو میخره میاره
گشت ارشاد

• باریکلا
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Nargessss

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام وقتتون بخیر
من یه رمانی خوندم که یه برادره و سه تا خواهرش با دوستای برادره میرن سفر بعد خواهر کوچیکش عاشق دوستش میشه و…..
( فکر کنم اسم برادره هم رادین یا رادوین یا یه چیز این طوری بود)

بالا پایین