• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Monan426

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
5
دست‌آوردها
3
هم آغوش باد یا در آغوش باد
نه عزیزم این نیست هشت یا نه سال پیش خوندمش

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

GHAZALD

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان بود دختره دانشجوی زبان بود و پسره ام دندان پزشک ولی تفریحی اومده بود زبان میخوند دختره از ترس برادراش از پسره میخواد نامزد کنن بعد از ازدواج دختره به خاطر تجاوزی که بهش شده بوداز پسره میترسه. لطفا اسمشو بگین. ممنون

پسره زخم معده داشت و یه بچه هم این دو تا داشتن

athna87

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
11
دست‌آوردها
3
سلام اسم دختره جانا و عاشق پسر خالش مانی میشه و جانا سرطان داره و یه دوست به نام السا داره میدونید اسمش چیه

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
سلام اسم دختره جانا و عاشق پسر خالش مانی میشه و جانا سرطان داره و یه دوست به نام السا داره میدونید اسمش چیه
رمان رسیدن نهایت عشق

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: M.r.p

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
سلام میشه بگید اسم این رمان چیه ؟؟

_ آقاجون خواهش میکنم تمومش کنید جفتشون بچه هستند ، گفتید آهو رو واسه ی آریان عقدش کنید انجام شد اما شب زفافشون برگزار بشه چ صیغه ای هستش ، آهو تازه سیزده ساله اش شده و آریان بیست سالش شده این اصلا درست نیست .
آقاجون با چشمهای سردش خیره به عمو شد و پر تحکم گفت :
_ آهو عروس آریان هست ، آریان قراره چند مدت دیگه واسه ی درس خوندن بره خارج پس بهتره قبل رفتنش وظیفه اش رو به جا بیاره
عمو ناامید بهش داشت نگاه میکرد میدونست هیچکس نمیتونه روی حرفش حرف بزنه
با همون سن کمی که داشتم میدونستم شب زفاف چیز خوبی واسه ی من نیست که عمو انقدر باهاش مخالفت میکرد حسابی ترسیده بودم
عروس سیزده ساله من
یا
رمان اهو از مهسا راد

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: M.r.p
ک

کاربر حذف شده 767

مهمان
مهمان
سلام من چن سال پیش یه رمان خوندم پسره که نامزدش سال ها پیش مرده توی ساختمان نیمه سوخته زندگی میکرد بعد دختره میره خیاطی این پسره دخترو میبینه فک میکنه نامزده مُردشه میره سمتش که دختره یه شب دزدکی میره تو اون ساختمونه که رو به روی خونشونه ک بعدها اینا عاشق هم میشن اگ کسی اسمشو میدونه ممنون میشم بگه☹️🙏🏻
جرعت یا حقیقت فکر کنم

Vania

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
10
دست‌آوردها
3
رسیدن به نهایت عشق

nafasiii

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام وقتتون بخیر
من یه رمانی خوندم که یه برادره و سه تا خواهرش با دوستای برادره میرن سفر بعد خواهر کوچیکش عاشق دوستش میشه و…..
( فکر کنم اسم برادره هم رادین یا رادوین یا یه چیز این طوری بود)
فکر کنم رمان دخترای شیطون باشه...

• باریکلا
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Atena

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
4
دست‌آوردها
3
یه رمانی میخوندم یک سال پیش...
یه پسری بود که بخاطراین که خواهرش جلو چشمش تصادف میکنه وقتی که کوچیک بودن لال میشه...
بعد پدر مادرش طردش میکنه...حالا بزرگ شده و نخبه شده با چند تا از دوستاش تو یه خونه ‌زندگی میکنن🥺پسره مقیدی هم هس
بعد عاشق دختر همسایه بالا میشه طی اتفاقاتی... اسم این رمان و میخواسممم

tedi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
4
دست‌آوردها
3
سلام
دنبال یه رمانیم که توش پسره به ظاهر دیوونه بود و توی تیمارستان بستریش کرده بودن اسمشم مهراب بود ، خانوادشو توی تصادف از دست داده بود و برادر دوقلوشم گم شده بود بعد یه دختره میاد پرستار این پسره میشه فک کنم اسم دختره عرفانه بود و یه خواهر دوقلو هم داشت و بقیش یادم نیست ، لطفا اسمشو بگین بهم ممنونdiv::an:exs!#

بالا پایین