• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Mahalwgwiwc

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Mahalwgwiwc

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام وقت بخیر من دنبال یه رمانی میگردم که دختره دو تا داداش داره اسم خودش پناه، اسم دوتا داداشاش پرهام و پاشا... بعد این دختر شبانه داخل مهمونی ها میرقصه و خانوادش این قضیه رو نمیدونن البته با یه ماسک شب میرقصه که باعث میشه چشمهاش پوشیده شن... و رقاص خیلی خوبیه و از این راه پول درمیاره... حالا این وسط یه پسری هست به اسم سام یا سامیار( دقیق یادم نیس) که این عاشق یه دختری ب اسم سارا بوده ولی طی یه اتفاقاتی سارا میزارع و میره و سام افسرده میشه، پناه رو به زور میخوان شوهر بدن ولی اون علاقه ای به این کار نداره طی یه اتفاقاتی پناه و سام توافقی باهم ازدواج میکنن تا وقتی که سارا(معشوقه ی سابق سام) برگرده!!! و سام هنوز نمیدونه ک پناه رقاصه...
تو روبیکا رمانشو میخوندم اسمش دلبر رقاص من بود ولی این نیست و مطمئنم پی دی افش وجود داره منتهی پیداش نمیکنم... لطفا اگه اسمشو میدونین بهم بگین خیلی رمان قشنگیه و هر روز و هر ساعت دنبالشم🥺

Narges~s

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
3
رمان دختری که باپسرعموش نامزد میکنه
اما قبل ازعقد عکسهای فتوشاپ برای پسره میفرستن واون هم نامزدیو بهم میزنه
دختره هم ازخونشون میره وتویه شهردیگه زندگی میکنه طراحی دوخت خونده وتویه کارگاه طراحی میکنه بعدازمدتها برمیگرده خونشون ودنبال اثبات کردن اینکه عکسها فتوشاپ بوده
وقتیکه ثابت میشه
بعدازیه مدت باپسره ازدواج میکنه
اسم این رمان و میدونید لطفا بگید🙏🏻🙏🏻فک کنم دختره میره تبریز پدر بزرگش مریض میشه اون موقع پیش خانوادش بر میگرده لطفا اگه میدونید بگید🙏🏻🙏🏻

آخرین ویرایش:
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sadna

Sadna

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خواندم دختره پدرش سرهنگ ودشمن های پدرش مادرش میکشندودختره بخاطرمادرش باپدرش بدمیشه وارایشگرحرفه ای ویه سگ داره که اسمش سزاروخیلی اون دوست داره ویه پسرعموداره که اسمش بنیامین که خیلی هواش داره که کسی بهش اسیب نرسونه ودشمن های پدرش دنبال دختره میگردندویه دوست داره اسمش نگارتانصفه خواندم حالااسمش یادنیست

Sadna

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمان هم هست بنام خون اشامان اصیل هرچی سرچ میکنم نمی توانم پیداش کنم

نیهان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
5
دست‌آوردها
3
اسم این رمان و میدونید لطفا بگید🙏🏻🙏🏻فک کنم دختره میره تبریز پدر بزرگش مریض میشه اون موقع پیش خانوادش بر میگرده لطفا اگه میدونید بگید🙏🏻🙏🏻
کابوس یک روزه بود فکر کنم

نیهان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام
ی رمان بود که اسم دختره آویسا بود و توی شهر نیویورک زندگی می‌کرد دختره ی شرکت دیزاین عروسی داشت و برای عروس خواهرش میره به ایران .
بقیش رو یادم نیست اگر میدونین بگین لطفا

نیهان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام
یک رمان بود که دختره پلیس بودش بعد میره تو یه باند برا جاسوسی که رئیس باند میفهمه و میاد اونو میزاره تو ماشین و آتیش میزنه ماشین رو اما دختره زنده میموند ولی صورتش سوخت در حدی که قابل شناسایی نبود بعد همه فک میکنن مرده و فقط چند نفر که همون سرهنگ و اینا میدونن زنده ست دختره هم برای انتقام میاد عمل جراحی میکنه و قیافش کلا یه شکل دیگه میشه و خودش رو میاد به جای دختر یه خلافکار که مرده جا میزنه و سرهنگ و رئیسش هم البته خبر داشتند بعدش چند تا پلیس دیگه هم میان که از این جاسوسی کنن و دستگیرش کنن چون نمیدونن این خوبه ولی آخرش توی دادگاه خودش اعتراف میکنه که کی بوده و بعدش رو دیگه یادم نیست اسم رمان رو اگه میدونید لطفا بگید 🙏
رمان دختر نقاب دار

Phateme_.

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دختری که گرفتار سنت های قدیمی میشه
پدربزرگ دختر قبل از مرگش وصیت میکنه هر کدوم از نوه‌هاش زودتر ازدواج کنن، ارث به پدر اون شخص میرسه
عمو و پدر دختر تصمیم میگیرن بچهاشونو راضی کنن که باهم ازدواج کنن و ارث‌و بین خودشون تقسیم کنن
و اما....
خلاصه رمانی هست که میخام اسمشو اگه میدونید بگید

en30eh2000

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
7
دست‌آوردها
3
سلام دوستان یک رمان بود پسره فلج شده بود و همسرش ازش جدا میشه بعد که سرایدارش فوت میکنه با دخترش ازدواج میکنه پسره مشهدی هم بود ولی تهران زندگی میکرد اسم دختره زهرا بود آخر هم پسره خوب میشه اسم رمان رو نمیدونین؟؟؟؟

بالا پایین