• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Nogte

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام رمانهای اربابی و ازدواج اجباری مثل رمان ارباب سالار معرفی کنید بهم khnd
سلام منم خیلی دنبال همچین رمانی گشتم ولی به خوبی رمان ارباب سالار رمان ارباب رعیتی پیدا نکردم

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Nogte

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام سلام
یه دختری بود شخصیت پیچیده ای داشت اتاقش زنگ سیاه و طناب دار و اینا داشت بعد عاشق رفیق برادرش میشه اما پسره ازدختره خوشش نمیومده تااینکه دختره زنگ میزنه به پسره و میگه دوسش داره اما پسره مسخرش میکنه و میره چندسال نبوده پسره دختره هم تواین مدت کلاس شعر و خوش نویسی میره و عوض میشه بعد چندسال ک پسره میاد دختره رو میبینه عاشقش میشه
اصلا اسم شخصیت و ایناش رو یادم نیست🥺
یک بار نگاهم کن جلد اولشه که اسم دختره ترنج هست و اسم پسره هم ایلیا اسم داداش ارنج هم مه قراره تو جلد دوم نقشش پر رنگ تر بشه ماکان هست

Nogte

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام
من چندسال پیش یه رمان خوندم

الان چند وقته خیلی رفته رو مخم

به دختری بود که کسی رو نداشت ولی دوست داشت برای خودش خانواده تشکیل بده با یه پسره قرار گذاشت تا اونو باردار کنه

پسره م قبول کرد

شبی که رابطه داشتن پسره فهمید دختره دوشیزه س

ترسید نکنه بره ازش شکایت کنه

بعدش عاشق دختره شد
اگه اسمشو پیدا مردی به منم بگو

Nogte

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
اگه پیدا کردی به منم بگو

آخرین ویرایش:

Melina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1

یه رمان دختری که با پسر عموش ازدواج کرد اجباری و توی تصادف چشماشو از دست داد و پسر عموش ولش کرد و برادر دوستش کمکش کرد چشماشو عمل کنه و بعد عاشق هم شدن البته خانواده پسره راضی نبودن با این دختر ازدواج کنه چون خیلی اختلاف طبقاتی داشتند اگه میدونید بگید خوشحال میشم عزیزان🌹
رمان پرستش

Melina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
من دنبال یه رمان می گردم که در مورد یک دختر هستش که خیلی خجالتی و کمرو هست و با‌ خانوادش رابطه زیاد خوبی نداره چون بچه ی ناخواسته بوده دو تا برادر داره در‌‌ رشته ریاضی تحصیل می‌کنه و نقش اصلی مرد هم که دوست برادرش هست ازش سواستفاده میکنه و فریبش می ده برای همین از ایران میره
شهر بازی فک کنم

عسل

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام.من یه رمان خوندم که دختره روانشناس بود و به خانه یه دکتر معروف رفت که درمانش کنه.دکتره اول قبول نمیکرد.بعد یواش یواش عاشق هم شدن.کسی اسمش رو میدونه؟

Yalda75

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
5
دست‌آوردها
3
یه رمان بود که یه دختر چهارده‌ساله فکر کنم خون بس میشه پسره شب اول باهاش رابطه بر قرار میکنه بدون دیدن دختره فردا اون رو ترک میکنه حالا بعد از چهار سال دختره تو شرکتی کار میکنه که رئیسش شوهرشه پسره عاشق زنش میشه ولی نمیدونه این دختر زنشه و میگه هر کی بهت مزاحمت کرده آتیش میزنم
اسم این رمان میدونین ؟

Zzara

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
دنبال یه رمانی هستم که دختره لکنت زبان داره روز اول دانشگاه مورد تمسخر قرار میگیره یه پسر ازش دفاع میکنه عاشق اون پسر میشه ولی بعد میفهمه پسره از پدرش پول گرفته که مواظبش باشه

بهاری

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمانی که برادر دختره کشته شده و فکر میکنه رفیق صمیمی داداشش که عاشقشم بوده کشتتش حالا به جای قصاص میگه باید با من ازدواج کنه تا ازش انتقام بگیره ممنون میشم اسمشو بگید

بالا پایین