• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

یاس۵۶۹

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
21
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام ی رمانیه شاید یک سال پیش خوندم دختره شب عروسی با لباس عردس از تالار فرار میکنه بعدش میره ذاخل ی ماشینی...دوتا پسر تزذیک ماشینن فکر کنم دشمنایه دامادن پیداش میکنن نمیددونم یکیشون ک خشنه اذیتش میکنه...دختره میخداذ فرار کنه ...میبرنش با خودشون فکر کنم میشه اسمشو بم بگیدد لطفا😭😭😭😭😭😭
فهمیدی به منم بگو

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

سپیده

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
فهمیدی به منم بگو
در ب در دارم دنبلش میگردم 🥺

سپیده

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
در ب در دارم دنبلش میگردم 🥺
پیداش کردم چشم میگم

سپیده

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یک رمان بودکه دختره میخواستن پدرومادرش به یک پسره اسم ماکان بدن، ماکان دوست پسرعموی دخترع بودودختره برای فرارازدست ماکان میره تویک خونه پرستاربچه میشع وماکان پیداش میکنه وبع زوربه عقدخودش درمیارتش
ادم دزدی ب بهانه عشق

Pariya1386

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمان اسم شخصیتاشو یادم نمیاد فقط می دونم پسر خان روستا بود بعد یه زن داشت به اسم طلا که بچه دار نمیشد یه دختر دیگه برای خان می گیرن تا بچه بیاره بعد طلا یه برادر داره به اسم فرهاد .... فرهاد خلافکار به دستور خواهرش ختررو میدزده بعد عاشقش میشه ولی دختر هنوز عاشق اون ارباب است اربابه هم حافضشو از دست میده اینا تنها چیزایی هستن که یادم میاد از رمانه

Mhds.fkhr

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام
قبلا بک رمانی رو خونده بودم که اسم دختره ایه بوده
ک یتیم بوده و پیش عموش زندگی میکرده و اخر رمان تو یه تصادف تو جاده میمیره
اگه اسمش رو میدونین لطف کنید بگین

مرسی

سپیده

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمان بود همسایه ایی ۲تا دختر بودن خواهر بودن ک اسمشون یادم نیست کنم اسم پسرام براهین و برایان بود تازه خونه پسرا امده بود اونجا پسرا کورد بودن

هردو از دخترا خوششون می امد بعد تو این دعوت کردنا و کمک کردنا از هم خوششون امده بود ک برایان ب خواهره دختره فک کنم مزاحمت میکنه (این رمان اصلا صحنه نداره)و اینا ک دیگه این دوتا هی همدیگه رو زیاد می بینن
توروخدا بگید اسمش چی بود

آخرین ویرایش:

Asilia

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

Asilia

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بانوی کوچک شخصیت مرد شهروز. زن ساره

دخترک کتاب خون

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمان دختری که با پسر عموش ازدواج کرد اجباری و توی تصادف چشماشو از دست داد و پسر عموش ولش کرد و برادر دوستش کمکش کرد چشماشو عمل کنه و بعد عاشق هم شدن البته خانواده پسره راضی نبودن با این دختر ازدواج کنه چون خیلی اختلاف طبقاتی داشتند اگه میدونید بگید خوشحال میشم عزیزان🌹

بالا پایین