• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Vania

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
10
دست‌آوردها
3
دختران زمینی پسران اسمانی رو امتحان کن فکر کنم این باشه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

ستاره

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
7
دست‌آوردها
3
سلام وقت بخیر
من یه رمان چند وقت پیش خونده بودم که درمورد یک دختری بود که پدرش مخالف ازدواجش با عشقش بوده و بعدش دختره را مجبور به ازواج با پسر دوستش میکنه
و این فردی هم که دختره دوستش داشته در جایی مشغول به کار بوده

• ایول

Asall

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
وایی اسم رمانی ک من گمش کردمم بگید ی رمان قبلا خونده بودم ولی نصفه ک
دختره وکالت میخوند بعد عاشق یکی شد یارو اصن خبر نداش دختره برا اینکه فراموشش کنه با یکی دیگ ازدواج کرد بعد اون کلی اذیتش میکرد عذابش میداد بعد دختره راهی بیمارستان روانی شد و اینا بعد میخاس طلاق بگیره وکیل میخاسن رفت سراغ همونی ک عاشقش بود
یادمه ی پروژه داشتن بعد اتهام سیاسی زدن بهشون دختره گردن گرفت ک ب پسره کار نداشته باشن

melisa0099

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
28
پسندها
33
دست‌آوردها
13
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام من یه زمانی خوندم که یه بازیگر با یه دختر تصادف می کنه بعد از مدتی اینها از طریق خواهرش دب اره همو می بینند بعد طی اتفاقاتی اینا مجبور میشن باهم ازدواج کنن بعد ازدواج پسره که خیلی هم مشهوره عاشق همین دختره که زنش هست میشه ولی دختره عاشقش نیست بعد آخر رمان اینها عاشقانه باهم زندگی می کنن

melisa0099

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
28
پسندها
33
دست‌آوردها
13
یه رمان دیگه ای هست چند پارت ش رو بیشتر نخواندم اگه بشه بهم بگید
یه دختر خیلی خیلی خوشگل و خوش هیکل که همه ی خاستگاراش رو رد می کنه یک خواستگار براش میاد که همه چیز تموم و باباش دیگه اون رو پسندیده برای همون دختر مجبور بهش جواب مثبت بده که پسره هم نمی خواد ازدواج کنه ولی مامانش مجبورش می کنه که ازدواج کنه اومم آها پسره هم فوتبالیست

• ایول

Deli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام دوستان یه رمان بوداسمشویادم نمیاد
تعدادصفحاتشم کم بود۲۰۰صفحه یا۱۷۰صفحه اینطورابود شروع رمان دختروپسره ازدواج کرده بودن بعدپسره دختررودوست نداشت دختره هرکاری میکردک پسره عاشقش بشه بعدشم دختره میزاره میره خونه قدیمی پدرش بعدپسره میره دنبالش دختره پدرومادرش مرده بودن یه قسمت رمانشم این بودک دختره وقتی میره خونه پدرش ک قدیمی بوده شب فکرمیکنه دزداومده میره توحیاط اسم رمانشومیدونید بگین لطفاا؟؟

• ایول

Deli

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
3
دست‌آوردها
3
یه رمان دیگه ای هست چند پارت ش رو بیشتر نخواندم اگه بشه بهم بگید
یه دختر خیلی خیلی خوشگل و خوش هیکل که همه ی خاستگاراش رو رد می کنه یک خواستگار براش میاد که همه چیز تموم و باباش دیگه اون رو پسندیده برای همون دختر مجبور بهش جواب مثبت بده که پسره هم نمی خواد ازدواج کنه ولی مامانش مجبورش می کنه که ازدواج کنه اومم آها پسره هم فوتبالیست
رمان طلایه

مربا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من ی سال پیش ی رمان خوندم ک اسمش دقیق یادم نیس ولی فکنم مهتاب داشت توش باز نمیدونم .اول رمانش اینطور بود اسم پسره آرش بوده و داشته دختره رو از دفترش بیرون می‌کرده و بهش انگ می‌زده ولی دختره بیگناه بود بعد رمان فلش بک میخوره و تازه شروع میشه اسم دختره هم یادم نیست ولی یادمه دختره برا سالگرد ازدواج مادرو پدرش بلیت کیش واسشون میگیره که هواپیما سقوط می‌کنه هردوتاشون میمیرن دیگ چیزی از رمان یادم نیس🥺

• ایول
ک

کاربر حذف شده 767

مهمان
مهمان
سلام
دنبال رمانی هستم که.توش اسم پسره باربده و اسم دختره رو یادم میست. باربد و دختره با هم دیگه فامیلن و با هم جنگ می کنن. دختره رشته بازیگری خونده و یه نمایش تئاتر هم تو رمان انجام می ده.
(رمان ترانه ات میشوم )اسم پسره باراده اسم دختره ترانه

• ایول

Radvin

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
11
پسندها
9
دست‌آوردها
3
سلام رمان فور را چند وقتی پیش خوندم حالا اسمش یادم نیست میشه کمک کنین لطفا رمان در باری دختر هست که با پسر دوست باباش ازدواج میکنه و این پسر استادش هم هست که توی کلاس هاش خیلی جدی هست و از دختره میخواد در باری زدواجش با اون کسی باید چیزی نه دونه
رمان استاد خاص من

بالا پایین