• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Vania

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
10
دست‌آوردها
3

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Majede

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
رمان تاوان خواهم داد اما با عشق
همین بود مرسیییی🥲

Mahak

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
0
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستانsisn
من دنبال یه رمانی هستم که خیلی وقت پیش خوندم که اسمشم یادم نمیاد بعد هرچی میگردم توی گوگل پیداش نمیکنم موضوعش با ژانر پلیسی ازدواج اجباری عاشقانه بود که موضوعش این بود که یه دختره به خاطر مادر بزرگش که قرار ارثیه بهشون بده باید با پسر عموی مذهبیش ازدواج کنه چون دختره ازادی هستش از پسر عموی مذهبیش بدش میاد بعد خیلی جریان اتفاق میوفته که دختره عاشق پسره میشه و میفهمه پسر هم پلیس هستش

songul

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
5
دست‌آوردها
3
سلام این رمانه ک دو تا اڪیپ دختر و پسر بودن ک یڪے از ماجراهاش اینه دختره روش نون خامه اے میریزه و مجبور میشه از حموم دانشگاه استفاده ڪنه بعد پسره میاد لباس زیر دختره رو بر میداره از یڪے از طبقه هاے ساختمون اویزون میڪنه و اسم شخصیتام یادم نیس اگ ڪسے بلده میشه اسم رمانو بگه
سلام احتمالا دانش جوهای شیطون باشه

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

melisa0099

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
28
پسندها
33
دست‌آوردها
13
سلام اگه میشه اسم این رمان رو بهم بگید

دختره عاشق پسر عموشه بعد یه اتفاقی میوفته که دختره توی سن ۱۶ سالگی سکته میکنه
سلام رمان پرستی و کوتوله ها

melisa0099

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
28
پسندها
33
دست‌آوردها
13
سلام رمان پرستی و کوتوله ها
اشتب تایپی بود پرنسس و کوتوله ها

melisa0099

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
28
پسندها
33
دست‌آوردها
13
سلام
دنبال رمانی هستم که.توش اسم پسره باربده و اسم دختره رو یادم میست. باربد و دختره با هم دیگه فامیلن و با هم جنگ می کنن. دختره رشته بازیگری خونده و یه نمایش تئاتر هم تو رمان انجام می ده.
سلام اسم رمان رو دقیق یادم نیست ولی می دونم دختره اسمش ترانه است
و اینکه فکر کنم ترانه ات می شوم اسم رمانش هست

• ایول

Mahziyar.96

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمانی که در آن دختری به نام شیدا در انگلیس با خانواده عمویش زندگی میکند و دوست خانوادگی عموش یه پسر دارن که اینا باهم توی دانشگاه معماری میخونن و اول با هم کلکل دارن ولی بعدش کمکم عاشق هم میشن ولی شیدا مغرور و سرده تا اینکه خانواده پسره بهش میگن با دختر عموی شیدا ازدواج کنه،نامزد میکنن ولی وقتی دختر عموی شیدا میفهمه که شیدا و پسره عاشق هم هستن نامزدی رو بهم میزنه و شیدا هم از خجالت عموش بر میگرده ایران پیشه مادرش ولی پسره می مونه انگلیس و در کنار درسش یه رستوران هم باز میکنه

Somi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمانی خوندم قبلا داستانش درمورد دختری بود که با یه پسری دوست بود و میخواستن باهم ازدواج کنن ولی خانواده پسره راضی نمیشدن بیان خواستگاری چون پسر بزرگشون هنوز ازدواج نکرده دختره هم مجبور میشه با خاستگاری که میاد ازدواج کنه بعدا متوجه میشه که خواستگار همون برادر این پسره س اسمش رو یادم نمیاد لطفا بگین

• ایول

Vania

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
10
دست‌آوردها
3
سلام این رمانه ک دو تا اڪیپ دختر و پسر بودن ک یڪے از ماجراهاش اینه دختره روش نون خامه اے میریزه و مجبور میشه از حموم دانشگاه استفاده ڪنه بعد پسره میاد لباس زیر دختره رو بر میداره از یڪے از طبقه هاے ساختمون اویزون میڪنه و اسم شخصیتام یادم نیس اگ ڪسے بلده میشه

بالا پایین