• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Narges~s

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
3
کابوس یک روزه بود فکر کنم
وااااقعا ممنونم خیلییی ممنون من خیلی وقته دنبال این رمانم بخاطر علاقه زیادم چندین بارخوندم ولی اسمش و یادم رفت ممنونم🙏🏻🙏🏻

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Yasin

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمانی که پسره تو مستی به دختر مزاحمت میکنه و و بخاطر این با هم عقد میکنن و بعد یه مدت دعوا طلاق میگیرن و بعد از امضای طلاق پسره پشیمون میشه ولی وقتی دنبال دختره میره ماشین بهش میزنه و دکترا بهش میگن عقیم شده و بعد پنج سال دورباره زن سابقشو میبینه با یه بچه ک بعد ها میفهمه بچه خودشه ...

aydako81

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
3
دست‌آوردها
3
اسم این رمان چیه؟!
دختر که با دوستاش میره خیاطی واونجا پسره اونو میبینه فکر میکنه عشق قدیمیشه از بس ک شبیه هم بودن ...بعد پسر بعد از فرار کردن عشقش توی آرایشگاه روز عروسیش حالت عصبی بهش دست داده و دوستش ک روانشناسه داره درمانش میکنه
دختره هم برای درمان بهشون کمک میکنه
پسره خودشم روانشناسه ک آخرشم باهم ازدواج میکنن
تو همون خونه ای ک متروکه بود و موقع جرعت و حقیقت دختره رو میفرستن داخلش ..باهم بعد ازدواج اونجا زندگی میکنن
اسمش جرات یا حقیقت هست

Bright

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
یه رمان بود که دختره دایی ناتنیش از خارج میاد و عاشق هم میشن باهم ازدواج میکنن یه اتفاقاتی میوفته که پسره فکر میکنه دختره بهش خیانت کرده و اذیتش میکنه نمیزاره دیدن پدر مادرش بره

laila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
من دنبال یه رمان می گردم که در مورد یک دختر هستش که خیلی خجالتی و کمرو هست و با‌ خانوادش رابطه زیاد خوبی نداره چون بچه ی ناخواسته بوده دو تا برادر داره در‌‌ رشته ریاضی تحصیل می‌کنه و نقش اصلی مرد هم که دوست برادرش هست ازش سواستفاده میکنه و فریبش می ده برای همین از ایران میره

untamed

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام وقتتون بخیر.دنبال یک رمان میگردم با این موضوع:دختری بود که پدرش معتاد بود و دقیق یادم نیست بخاطر اینکه مواد بگیره دخترشو میخواست بده به خلاف کار ها یا توی قمار باخته بود دخترشو به هرحال دختره باید با خلا کار ها میرفته ولی متوجه میشه و فرار میکه و به فکرش میرسه بره پیش خانواده پدری یا شایدم مادریش که قبلا پدر و مادرشو طرد کرده بودن و در همون زمان که فرار میکنه خلافکار ها هم دنبالشن.ممنون میشم اگه میدونیم اسمشو بگید بهم

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: anahid

نیهان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
5
دست‌آوردها
3
وااااقعا ممنونم خیلییی ممنون من خیلی وقته دنبال این رمانم بخاطر علاقه زیادم چندین بارخوندم ولی اسمش و یادم رفت ممنونم🙏🏻🙏🏻
خواهش میکنم

نیهان

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
5
دست‌آوردها
3
من دنبال یه رمان می گردم که در مورد یک دختر هستش که خیلی خجالتی و کمرو هست و با‌ خانوادش رابطه زیاد خوبی نداره چون بچه ی ناخواسته بوده دو تا برادر داره در‌‌ رشته ریاضی تحصیل می‌کنه و نقش اصلی مرد هم که دوست برادرش هست ازش سواستفاده میکنه و فریبش می ده برای همین از ایران میره
رمان شهربازی

نیکی سا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
5
دست‌آوردها
13
سلام چندتا رمان خیلی عالی، که ارزش خوندن رو داشته باشند بهم معرفی کنید؟

Moh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
1
دست‌آوردها
3
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
یه رمان بود دختره با برادرش زندگی میکرد و پدر و مادرشون فوت شده بودن اسم برادره هم شهاب بود فکر کنم،جفتشون چشمای سبز رنگی داشتن
داداش دختره از یه دختری خوشش میومده که از لحاظ مالی بالاتر بودن ولی برادرش مخالف شدید بوده
یه روز هم پسره دست دختره رو میگیره و فرار میکنه و داداش دختره برای انتقام به زور با خواهر اون پسره عقد میکنه
اسم رمان یادتون هست؟

بالا پایین