• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Yegane_sh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام خسته نباشید من دارم یک رمان توی روبیکا میخونم به اسم عروس 13ساله من اهو و اریان کرکترهای اصلی هستن و میخاستم بدونم ایا این رمان در روبیکا انلاینه؟یا نه پی دی افش هست؟

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Yegane_sh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام خسته نباشید من دارم یک رمان توی روبیکا میخونم به اسم عروس 13ساله من اهو و اریان کرکترهای اصلی هستن و میخاستم بدونم ایا این رمان در روبیکا انلاینه یا نه؟

رهایی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
2
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌
سلام یه رمان بود که دختره مامانش میمیره بعد دختره واسه اینکه از باباش و زنش انتقام بگیره از خارج برمیگرده ومیره خونه پدرشه میگه ک من دخترتم و مجبور میشه باهاشون زندگی کنه بعد پسر زن باباش دختره رو میبینه و عاشقش میشه وهی بهش سخت میگیره اخرشم مجبورش میکنه ک باهاش ازدواج کنه​

Ayda__292929

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام میشه اسم این رمانو بگید
دختره عاشق فامیلشون ی پسره هس میشه‌ پسره هم خوشگله ولی دختره رو هی پسش میزنه قبولش نمیکنه دختره هم هی میخوادش
بد دختره یه روز تصادف میکنه و حافظشو از دست میده
و عاشق استاد دانشگاهشون میشه
اون پسره هم ک فامیلشونه از امریکا برمیگرده و متوجه این موضوع میشه
بعد چند مدت عاشق دختره میشه ولی دختره هنو اونو یادش نیس

بقیشو یادم نی ولی لطفا لطفا اسم رمانو بگید دارم دیوونه میشم

Majede

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

Majede

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
2
دست‌آوردها
3
دنبال این رمان میگردم
دختره دزدیده میشه فروخته میشه به یه زنو شوهر به اسمای نمیدونم کبری و اصغر ازینجورچیزا بعد اینو مجبورش میکنن که مواد جابه جا کنه خلاصه یه روز تصمیم میگیرن واس صاحب یه شرکت بزرگ که سنم داشت مواد ببرن بعد میرن شرکت ازجمله پسر مرده شرکت بوده خلاصه موادو میده میاد بعدیه مدت این زنوشوهره میخوان این دختررو بفروشن این پسره میاد اینومیهره خلاصه این خدمتکاره پسره میشه پسره همیشه سربه سرش میزاشته همیشه اذیتش میکرده بعدیکیم اینکه دختره اصلاح نکرده بوده همیشه بهش میگفته باید صورتتو اصلاح کنی و به دختره همیشه میگفت گربه وحشی ازینجور چیزا چون هم دختره خیلی وحشی بود هم اینکه چشماش حالت گربه ای داشت خلاصه که دختررو هرروز مجبور میکرد از سرایداری اونطرف امارت بیادو ازخواب بیدارش کنه که بره شرکت بعداین پسره ازبچگی مشکل معده داشت زخم معده بعد خلاصه کم کم عاشق این دختره میشه و... یادم نیست

Rozhina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یک رمانی هست به اسم نفس که عاشق پسری میشه پسره که مدرسه موسیقی داره و پولدار هستم بعد از اینکه از نفس از پرورشگاه میارن و بزرگتر میشه با پسر آشنا تو مدرسه اون درس میخونه بعد از چند سال داشت پیدا می‌کند و داداشش میره خارج برای چند سال بر می گردی مشهد پیش پسره

نگولین

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
لطفا اسم اینو بگید

بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
سلام و درود
رمانی که دختره دو قلو های خواهرشو بزرگ می‌کنه و برادرش ارس رو که خیلی وابسته اش بود و میمیره و یک روز اتفاقی استاد دانشگاهشو تو بیمارستان میبینع و پسره استاد دانشگاه که اسمش ارسلان بود عاشق دختره میشه اما دختره بخاطر دوقلو ها که یکی از بچها میمیرن نمیخاد قبول کنه ازدواج کنه و ....

رهایی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
2
دست‌آوردها
1
سلام دنبال یه رمانیم دختر نمیتونه حرف بزنه و حرفهاشو روی یه دفترچه کوچکی مینویسه و با دوستای هم دانشگاهیش به بچه های بی سرپرست کمک میکنه دنبال انتقام از پسر عموشه که خلاف کار بخاطر کار اون لال شده و تو این راه یه پسر که با دختر همکلاسه کمکش میکنه اسم این رمان میدونید

09Maryam

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
ی رمان بود دختره ی سگ داشت و با ی پسره دوست بود که طی اتفاقاتی دختره با عمووی اون پسر که ی دختر کوچولو هم داره ازدواج میکنه
راسی دلیل ازدواج دختره تصادف بوده که تقصیره عمو س

بالا پایین