• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Sogand

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام کسی اسم این رمانو میدونه
دختری که با پسری بزور ازدواج میکنن چون برادر اون پسر بخاطر این دختر تو کماست بعد یروز شوهره به دختره مزاحمت میکنه چون فکر کرده داداشش مرده و دخترم حامله میشه فکر کنم اسم دختره گل داشت مثل ترگل

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Sogand

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام کسی اسم این رمانو میدونه
دختری که با پسری بزور ازدواج میکنن چون برادر اون پسر بخاطر این دختر تو کماست بعد یروز شوهره به دختره مزاحمت میکنه چون فکر کرده داداشش مرده و دخترم حامله میشه فکر کنم اسم دختره گل داشت مثل ترگل

یاس۵۶۹

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
21
پسندها
3
دست‌آوردها
3
دنبال این رمان میگردم
دختره دزدیده میشه فروخته میشه به یه زنو شوهر به اسمای نمیدونم کبری و اصغر ازینجورچیزا بعد اینو مجبورش میکنن که مواد جابه جا کنه خلاصه یه روز تصمیم میگیرن واس صاحب یه شرکت بزرگ که سنم داشت مواد ببرن بعد میرن شرکت ازجمله پسر مرده شرکت بوده خلاصه موادو میده میاد بعدیه مدت این زنوشوهره میخوان این دختررو بفروشن این پسره میاد اینومیهره خلاصه این خدمتکاره پسره میشه پسره همیشه سربه سرش میزاشته همیشه اذیتش میکرده بعدیکیم اینکه دختره اصلاح نکرده بوده همیشه بهش میگفته باید صورتتو اصلاح کنی و به دختره همیشه میگفت گربه وحشی ازینجور چیزا چون هم دختره خیلی وحشی بود هم اینکه چشماش حالت گربه ای داشت خلاصه که دختررو هرروز مجبور میکرد از سرایداری اونطرف امارت بیادو ازخواب بیدارش کنه که بره شرکت بعداین پسره ازبچگی مشکل معده داشت زخم معده بعد خلاصه کم کم عاشق این دختره میشه و... یادم نیست
حصار تنهایی

Ninijan

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دنبال یک رمان میگردم که یه دختر مذهبی بود که چهارتا برادر داره که سر اتفاقی پدرش میمیره و دختره میفهمه که دختر خونده اونا بوده در آخربا برادرناتنیش مسیح ازدواج میکنه کسی میدونه اسمش چیه

Ninijan

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان
من دنبال یه رمان میگردم که یه دختر مذهبی بود که چهارتا برادر داره که سر اتفاقی پدرش میمیره و دختره میفهمه که دختر خونده اونا بوده در آخربا برادرناتنیش مسیح ازدواج میکنه کسی میدونه اسمش چیه

یاس۵۶۹

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
21
پسندها
3
دست‌آوردها
3
یک رمان بودکه دخترا میرن جنگل ولی گیر سه‌تا روح میوفتن چی بود اسمش؟

Parisa71

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان درحال تایپ خوندم که دختره با مادرش ب روستاشون بر میگردن برا انتقام و دختره برا اینکه وارد عمارت شه خودشو پسر جا میزنه و برا بادیگارد پسر خان که تازه از خارج برگشته انتخاب میشه

مری دا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام ی رمانیه شاید یک سال پیش خوندم دختره شب عروسی با لباس عردس از تالار فرار میکنه بعدش میره ذاخل ی ماشینی...دوتا پسر تزذیک ماشینن فکر کنم دشمنایه دامادن پیداش میکنن نمیددونم یکیشون ک خشنه اذیتش میکنه...دختره میخداذ فرار کنه ...میبرنش با خودشون فکر کنم میشه اسمشو بم بگیدد لطفا😭😭😭😭😭😭

مری دا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ی رمان عست دختره شب عروسی فرار میکنه تو تالار اما فکر کنم گیر ذشمنایه شوهرش میفته....دوتا پسرن داداشن فکر کنم میخوان ازش اطلاعات بگیرن..اسمشو میدونه کسی😭😭😭😭😭😭😭

سپیده

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمان بود همسایه ایی ۲تا دختر بودن خواهر بودن ک اسمشون یادم نیست کنم اسم پسرام براهین و برایان بود تازه خونه پسرا امده بود اونجا پسرا کورد بودن

هردو از دخترا خوششون می امد بعد تو این دعوت کردنا و کمک کردنا از هم خوششون امده بود ک برایان ب خواهره دختره فک کنم مزاحمت میکنه (این رمان اصلا صحنه نداره)و اینا ک دیگه این دوتا هی همدیگه رو زیاد می بینن
توروخدا بگید اسمش چی بود

بالا پایین