• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Tarannom75.kh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام منم دنبال اسم این رمان هستم خیلی وقت پیش یکمیشو خوندم.در مورد یه دختر بود که عاشق یه خواننده میشه بعد توپیج پسره با یکی از مخالفای پسره دعوا میکنن.پسره هم کنجکاو میشه و به دختر پیام میده و با هم آشنا میشن.بعد از یه مدت هم باهم قرار میذارن.یکیشون فک کنم اسمش یا اسم مستعارش ماهور بود

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Salma

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام من چند سال پیش یه رمان خوندم اسم شخصیتاش یادم نیست فقط فکرکنم اسم پسر داستان شاهرخ شاهین یا یه همچین اسمی بود که با دختر قصمون تو دانشگاه آشنا میشه اول با هم کل کل دارن بعد کم کم به هم علاقه مند میشن پسر قصه به دخترمون یه گردنبند هدیه میده و تو دانشگاه با هم مسابقه شطرنج میزارن که دختره شرط میکنه که اگه برد باید پسر داستان نمازاشو بخونه حین مسابق شطرنج موی دختره باز میشه میخوره تو صورت پسره و پسره چون دختره به حجاش اهمیت میداده شوکه میشه دختره مجبور میشه به دلایلی از خانواده با شناسنامه جعلی فرار کنه با هواپیما میره کیش که هواپیماش سقوط میکنه دختره صورتش میسوزه و با جراحی پلاستیک چهرشو تغییر میده بعد از چند سال پسر همکلاسیش میاد کیش با پسری که دختر داستان باهاش زندگی میکرده دوست بوده از گردنبندش که از گردنش جدا شده بوده و دختر قصمون دنبالش میگشته میشناسدش خیلی ممنون میشم اسم رمانو بگید

zah

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من دنبال یه رمان ام که دختر و پسره همدانشگاهی آن و هر دو از جنس مخالف متنفرن و برای پایان نامه مجبورم با هم زندگی کنن در صورتی این پایان نامه همش یک نقشه بوده و عموی دختره و پدر پسره این نقشه رو چیدن تا اینا عاشق هم شن
دختره یه رفیق داره به اسم سارا که سارا و عمویش عاشق هم میشن

Yeganeh19

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام یه رمان بود ک دختر و پسره عاشق هم بودن ولی طی یه اتفاقی پسره دختره و ول میکنه و با یه دختر پولدار ازدواج میکنه بعد چند سال پسره از دختره میخواد ک رحمشو اجاره بده دختره قبول میکنه ولی اخرش میفهمه بچه ها ماله خودشن

𝒔𝒂𝒓𝒊𝒔𝒂//

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دنبال رمانی میگردم که پسره شرکت داره و خیلی پولداره داخل یه مجتمع شرکتش و دختره هم توی همون مجتمع توی یه شرکت دیگه کار میکنه رمانش خارجیه اینا اولین بار همو داخل اسانسور میبینن

Salma

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
سلام من يه رمان خيلي سال پيش خوندم اسم شخصيتان يادم نيست ولي موضوعي پليسي بود يه دخترم بود كه باباش شركت قطعات كامپيوتر داشت بعد از اون طرف هم يه پسره پليس بود فكر ميكرد پدر دختره تو كار خلافه آخر رمان معلوم ميشه پدر دختره از هيچي خبر نداره بعد پيره و دختره با هم ازدواج ميكنن

Sharif

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من یه رمان خوندم متاسفانه اسم شخصیت های اصلی یادم نیست
فقط تنها چیزی که یادمه اینه که اون دو شخصیت اصلی اسم فرزنداشون آمین و آهی هست که آمین برادرزاده مرد هست
اسم مادر مرد هم فک کنم مریم بوده
ممنون میشم اسمشو بگید.

Sharif

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمانی خوندم اسم پسره و دختره یادم نیست فقط بعد اینکه ازدواج کردن دختره حامله است که برادر و زن داداش پسره تو تصادف میمیرن وبچه‌شون که اسمش آمین هست رو پسره میگیره و اسم اون بچه دیگشون رو هم میذارن آهی

سارا 7028

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان
ی رمانی چند سال پیش خونده بودم دختره اهل عشیره های خوزستان بود عروس خون بس شده بود تو سن 10 سالگی
بعد ماجرا جوری پیش رفت ک پسره رفته بود خارج این دختره تنها زندگی میکرد تا وقتی پسره دوباره برگشت عاشق هم شدن
اسمش و کسی میدونه ممنون

Sheemaaa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
یه رمان بود که دختر دبیرستانی بود و مامانش مرده بود تو بچگی پسر عموش از حارج میاد هعی باهم کلکل میکنن خیلیم طنز بود تازه

بالا پایین