• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

𝒔𝒂𝒓𝒊𝒔𝒂

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
6
دست‌آوردها
3
کسی اسمه این رمانو میدونه که پسره خیلی پولداره و شرکت داره داخل یه مجتمع بزرگ و دختره هم توی همون مجتمع توی یه شرکت دیگه کار میکنن اینا سر یه قرارداد باهم برخورد میکنن و از هم خوششون میاد رمانش خارجیه

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

𝒔𝒂𝒓𝒊𝒔𝒂

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
6
دست‌آوردها
3
کسی اسمه این رمانو میدونه که پسره خیلی پولداره و شرکت داره داخل یه مجتمع بزرگ و دختره هم توی همون مجتمع توی یه شرکت دیگه کار میکنن اینا سر یه قرارداد باهم برخورد میکنن و از هم خوششون میاد رمانش خارجیه

𝒔𝒂𝒓𝒊𝒔𝒂

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
6
دست‌آوردها
3

Moh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
1
دست‌آوردها
3
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس

Moh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
1
دست‌آوردها
3
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام من قبلا یه رمان خونده بودم یه دختری بود که توی یه شرکت کار میکرد،بخاطراشنایی که داشت به اجبار خودش تو شرکت استخدام شده بود و تو انباری کار میکرد.یه مدت بعد یه پسری میاد پیش دختره برای کار آموزی و آشنایی با شرکت که در اصل کارش چیز دیگه ای بوده و قرار بوده اختلاس و کلاهبرداری اون شرکت رو فاش کنه اسم رمان چی بود؟

ایسان 2303

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان بود دختره شیطون بود با دوستش رابطه داشت عاشق رابطه بی دی اس ام بود که تجریش کنه دوستش نرگس میاد اونا رو به یه خانواده معرفی می‌کنه که زنه حس اربابی داره و بهش پیشنهاد میدن که چون همیشه بخواد پیششون بمونه به عنوان خدمتکار بمونه کسی می‌دونه چیه

𝒔𝒂𝒓𝒊𝒔𝒂

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
6
دست‌آوردها
3
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
سلام خسته نباشید..کسی اسم این رمانو میدونه که پسره توی یه مجتمع بزرگ شرکت داره و دختره هم داخل همون مجتمع توی یه شرکت دیگه کار میکنه اینا همو دفعه اول توی لابی مجتمع میبینن و بعدش قرارداد میبندن باهم رمانش خارجیه

Mahi.nk

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
نکات مهم:
سپاس
سلام
من یه رمان چند سال پیش خوندم
داستان یه دختره اس که دوست پسر خواهرشو چون پولدار بوده عاشق خودش میکنه . پسره هم شب عروسیش با دختره میمیره . فک کنم اوردوز میکنه . بعد شرکت جواهرات پسره میرسه به دختره ...
دخترم فک کنم علاوه بر شرکت جواهراته کارای معماری هم انجام میداد خودش

Salma

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان
ی رمانی چند سال پیش خونده بودم دختره اهل عشیره های خوزستان بود عروس خون بس شده بود تو سن 10 سالگی
بعد ماجرا جوری پیش رفت ک پسره رفته بود خارج این دختره تنها زندگی میکرد تا وقتی پسره دوباره برگشت عاشق هم شدن
اسمش و کسی میدونه ممنون
فکرکنم اسم رمان پانتی بنتی باشه

Salma

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
12
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان
ی رمانی چند سال پیش خونده بودم دختره اهل عشیره های خوزستان بود عروس خون بس شده بود تو سن 10 سالگی
بعد ماجرا جوری پیش رفت ک پسره رفته بود خارج این دختره تنها زندگی میکرد تا وقتی پسره دوباره برگشت عاشق هم شدن
اسمش و کسی میدونه ممنون
سلام دوستان
اسمش و کسی میدونه ممنون
فکر کنماسم رمان پانتی بنتی باشه

بالا پایین