• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

rahakhanom

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ممنون میشم اگه اسم این رمانی رو ک میگم برام پیدا کنید داستان از این قرارع ک دختره یه روز ک از خواب بیدار میشه ی خواب عجیب از یه پسر زیبا میبینه و تصمیم میگیره عکس اون پسر رو ک توی خوابش اومد نقاشی کنه و دختر عاشق این عکس میشه بعد یه مدت میرن مسافرت و اون پسرو واقعا میبینه و آشناییشون صورت میگره و کلی عاشق هم میشن تا اینکه روابطشون آشکار میشه و خانوادشون ب شدت مخالفت میکنن دلیلشم این بوده ک قبلا پدر پسره عاشق مادر دختر بود و دختر و پسر شباهت های زیادی ب پدر و مادرشون دارن ب طوری ک گذشته تکرار میشه پسره مجبور میشه بخاطر پدرش ک آسیبی ب دختر نرسونن از دختر فاصله بگیره ودختره ازش متنفر میشه و با یکی دیگه ازدواج مبکنه و باردار میشه تا اینکه یروز یه عده میریزن تو خونشون و شوهرشو و بچشو میکشن دختره بعد اون قضیه افسردگی شدید میگیره و در این بین پسره باز میفهمه ک باید ب دختره نزدیک بشه تا همینجا یادمه کمک کنید ممنون میشم

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

یودا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام،دنبال یک رمانی میگردم فک میکنم اسامی شون خارجی هست و دختره قبلا تو یتیم خونه بوده،بعد از 18سالگی فک کنم ازون جا خارج میشه و نمیدونم چی میشه پاش به خونه یک خلافکاری باز میشه که اونجا ازش سو استفاده میشه یادمه بچه دار میشه و بعد از یه سری داستانا از اون خونه میره و تو کلاب کار میکنه یه روز که کتک خورده بود و ازونجا پرت شده بود پسره پیداش میشه و میبرتش خونه باز ،پسره به مامانش میرسه بعد مدت ها و اگر درست یادم باشه نمیدونه مادرشه و اونو فرشته میدونه و خلاصه بهم میرسن فکر کنم جلد دو هم داره

Arzoo

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام میش اسم رمان بگین یک مرد خلافکار اسمش فکرکنم کارن باشه اینو توی یگ باند میگیرن بعد گفته ک من توی اون باند نبودم اینا بعد دیگ حرف نمیزنه یک بار میخنده یک بار اعصبانیه یک بار حرف میزنه یک بار نه دختر پلیس روان پزشکه میارنش ک بت این صحبت کنه دختره میره باهاش حرف میزنه هیچی نمیگه یک روز بعد میاد بهش میگه اگ قول بدی حرف بزنی بهت قول میدم ک آزاد بشی پسره یادم نیس بهش چی میگه بعد یک بار دیگ ک میاد این مرده اعصبانی بهش فهش میده بابا دختر به دختره میگه ک دیگ نمیخاد بیای من نمیدونم با چ عقلی تورو آوردم پیشه یک دیوانه اینو میبرن دیوانه خانه بعد چند روز خبر میرسه ک فرار کرده بعد چند روز بعد اون ماجرا دوست همین دختر روان پزشکه میاد بهش میگه ک رئیسم یک پارتی گذاشته تو هم بیا بریم اول قبول نمیکنه دوستش هعی میگه بیا بریم اینا اینم قبول میکنه میرن یکم بعد دختره میره دست شویی نمیدونه کجاست یک در بازه دونفر دارن باهم حرف میزنن اینم میره گوش کنه در باز میکنن دختره میخوره زمین ب بالا ک نگاه میکنه میبینه ک همون خلافکاره

Arzoo

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
میش اسم رمان بگین یک مرد خلافکار اسمش فکرکنم کارن باشه اینو توی یگ باند میگیرن بعد گفته ک من توی اون باند نبودم اینا بعد دیگ حرف نمیزنه یک بار میخنده یک بار اعصبانیه یک بار حرف میزنه یک بار نه دختر پلیس روان پزشکه میارنش ک بت این صحبت کنه دختره میره باهاش حرف میزنه هیچی نمیگه یک روز بعد میاد بهش میگه اگ قول بدی حرف بزنی بهت قول میدم ک آزاد بشی پسره یادم نیس بهش چی میگه بعد یک بار دیگ ک میاد این مرده اعصبانی بهش فهش میده بابا دختر به دختره میگه ک دیگ نمیخاد بیای من نمیدونم با چ عقلی تورو آوردم پیشه یک دیوانه اینو میبرن دیوانه خانه بعد چند روز خبر میرسه ک فرار کرده بعد چند روز بعد اون ماجرا دوست همین دختر روان پزشکه میاد بهش میگه ک رئیسم یک پارتی گذاشته تو هم بیا بریم اول قبول نمیکنه دوستش هعی میگه بیا بریم اینا اینم قبول میکنه میرن یکم بعد دختره میره دست شویی نمیدونه کجاست یک در بازه دونفر دارن باهم حرف میزنن اینم میره گوش کنه در باز میکنن دختره میخوره زمین ب بالا ک نگاه میکنه میبینه ک همون خلافکاره

Arzoo

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
میش اسم رمان بگین یک مرد خلافکار اسمش فکرکنم کارن باشه اینو توی یگ باند میگیرن بعد گفته ک من توی اون باند نبودم اینا بعد دیگ حرف نمیزنه یک بار میخنده یک بار اعصبانیه یک بار حرف میزنه یک بار نه دختر پلیس روان پزشکه میارنش ک بت این صحبت کنه دختره میره باهاش حرف میزنه هیچی نمیگه یک روز بعد میاد بهش میگه اگ قول بدی حرف بزنی بهت قول میدم ک آزاد بشی پسره یادم نیس بهش چی میگه بعد یک بار دیگ ک میاد این مرده اعصبانی بهش فهش میده بابا دختر به دختره میگه ک دیگ نمیخاد بیای من نمیدونم با چ عقلی تورو آوردم پیشه یک دیوانه اینو میبرن دیوانه خانه بعد چند روز خبر میرسه ک فرار کرده بعد چند روز بعد اون ماجرا دوست همین دختر روان پزشکه میاد بهش میگه ک رئیسم یک پارتی گذاشته تو هم بیا بریم اول قبول نمیکنه دوستش هعی میگه بیا بریم اینا اینم قبول میکنه میرن یکم بعد دختره میره دست شویی نمیدونه کجاست یک در بازه دونفر دارن باهم حرف میزنن اینم میره گوش کنه در باز میکنن دختره میخوره زمین ب بالا ک نگاه میکنه میبینه ک همون خلافکاره

Shakila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
0
دست‌آوردها
1
Shakila:
سلام من قبلاً یه رمان خوندم یادم نمیاد اسشو دختره از خارج میاد ایران ویک وکیل معروفه بعد پسرعمویش با ماشین به یکی میزنه و اون فرد میمیره بخاطر اینکه پسرعمویش اعدام نشه خدمتکار خانواده مقتول میشه دختره داستان

Shakila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
0
دست‌آوردها
1
Shakila:
سلام من قبلاً یه رمان خوندم یادم نمیاد اسشو دختره از خارج میاد ایران ویک وکیل معروفه بعد پسرعمویش با ماشین به یکی میزنه و اون فرد میمیره بخاطر اینکه پسرعمویش اعدام نشه خدمتکار خانواده مقتول میشه دختره داستان

Shakila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
0
دست‌آوردها
1
Shakila:

Shakila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
0
دست‌آوردها
1
من یه رمان میخواستم اسمش یادم رفته ولی خلاصه اش اینه:
اسم شخصیتهای اصلی درسا و سیاوشه
درسا یه آزمایشگاه داره به اسم خودش باباهاشون باهم دوست و شریک بودن و یه اتفاقی باعث میشه که بابای درسا باعث مردن بابای سیاوش میشه سیاوش خارج از کشور بوده میاد و این دختره درسا میشه خون بس
البته شاید اسم پسره سیاوش نباشه 😄

من یه رمان میخواستم اسمش یادم رفته ولی خلاصه اش اینه:
اسم شخصیتهای اصلی درسا و سیاوشه
درسا یه آزمایشگاه داره به اسم خودش باباهاشون باهم دوست و شریک بودن و یه اتفاقی باعث میشه که بابای درسا باعث مردن بابای سیاوش میشه سیاوش خارج از کشور بوده میاد و این دختره درسا میشه خون بس
البته شاید اسم پسره سیاوش نباشه 😄

Shakila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ی رمانی خونده بودم نصفه..دختره عاشق پسری بوده بعد اتفاقی اون پسر با خواهرش ازدواج میکنه دختره هم میاد تو خونه خواهرش ک از خواهرزادش نگهداری کنه که دوباره رابطشون با شوهرخواهرش شکل میگیره مخفیانه رابطه دارن باهمدیگه تا اینکه پسره تصادف میکنه میره کما
Shakila:

بالا پایین