• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Shakila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمان پلیسی هستم که اونجادختره خودشه پسر میکنه و با اسم عرفان به ایران میاد فکر میکنم اسم دختره فاطیما بود
Shakila:
سلام من قبلاً یه رمان خوندم یادم نمیاد اسشو دختره از خارج میاد ایران ویک وکیل معروفه بعد پسرعمویش با ماشین به یکی میزنه و اون فرد میمیره بخاطر اینکه پسرعمویش اعدام نشه خدمتکار خانواده مقتول میشه دختره داستان

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Shakila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام ی رمانی خونده بودم نصفه..دختره عاشق پسری بوده بعد اتفاقی اون پسر با خواهرش ازدواج میکنه دختره هم میاد تو خونه خواهرش ک از خواهرزادش نگهداری کنه که دوباره رابطشون با شوهرخواهرش شکل میگیره مخفیانه رابطه دارن باهمدیگه تا اینکه پسره تصادف میکنه میره کما
Shakila:
سلام من قبلاً یه رمان خوندم یادم نمیاد اسشو دختره از خارج میاد ایران ویک وکیل معروفه بعد پسرعمویش با ماشین به یکی میزنه و اون فرد میمیره بخاطر اینکه پسرعمویش اعدام نشه خدمتکار خانواده مقتول میشه دختره داستان

Shakila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
0
دست‌آوردها
1
Shakila:

yas1922

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام وقت بخیر
دنبال رمانی هستم که دختره باخالش(یا داییش) زندگی میکردخالش(زن داییش) باهاش خوب نبود پسر خالش (پسر داییش)هم دختره رودوست داشت ولی خالش دوست نداشت زن پسرش بشه دختره استاد دانشگاه بود تو کلاس خیلی جدی بود.باباش مرده مامانش شوهر کرده یه خواهر کوچیک هم داره

شوهر مامانش پولداره مرده مامانش خونه ای که توش زندگی میکنه بنام دختره میزنه دختره اصلا پیش مامانش نمیره بعدا مامانش هم میمیره شوهر مامانش دوتا پسرداشت

یکیش شوخ ویکیش جدی ومغرور دختره میره پیش اینا زندگی میکنه عاشق پسر بزرگه میشه پسره پلیس مخفی هم بود یه روز یه باند خلافکار هردو رو میگیرن میخوان دختررو عذاب بدن تاپسر حرف بزنه اینا که میرن بیرون دختربه پسره میگه خودت بکشم یه تیر بیشتر داخل اسلحه نیست پسره دختره میکشه بعد مامورای پلیس میان برا نجاتشون (پایان تلخ)

Shakila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
0
دست‌آوردها
1

Shakila

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
0
دست‌آوردها
1

Kitty

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام .
کسی اسم این رمان را میدونه که شخصیت اصلی رمان با یک پلیس ازدواج میکنه فکر کنم اجباری چون پسره دوسش نداشت بعد دشمنای پلیسه دختره رو گروگان میگیرن و میگن که یا واسه ما فلان کار و میکنی یا زنت رو میکشیم پلیسم میگه بکشیدش من اونو دوستش ندارم برام مهم نیست که باهاش چیکار میکنید بعد گوشی رو قطع میکنه دزدها هم حرف هاش رو میشنون دختر رو ولش میکن دختره ام از پلیسه طلاق میگیره حامله هم بود چند سال بعد که بچه اش بزرگتر شده پلیسه میاد سراغش و بچه رو ازش میگیره ومیگه اگه بچه رو میخوای ش باید دوباره زنم بشی
کسی میدونه راهنماییم کنه
ممنون میشم

نارین

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دنبال یه رمان خارجی میگردم که داخل تلگرام خونده بودم درباره یه دختر یتیمه که کنار خاله و شوهر خالش زندگی می‌کنه و تو مدرسه یه گروه پسر است که اونو اذیت می‌کنن یکی از این پست داشته تنها دوستشو اذیت می‌کرده که دختر ازشون فیلم می‌گرفته و سر دستی این پسرا اونو میبینن و گوشی ازش میگیره اگه میشه اسمشو بهم بگید

نارین

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام اگه میشه اسم این رمانو به من بگد قبلاً داخل تلگرام خونده بودم و لی گمش کردم درباره یه دختره که یتیمه و کناره خاله و شوهر خالش زندگی می‌کنه و تو مدرسه گروهی از پسرا اذیتش میکنن و یکی از این پسرا تنها دوست این دختر رو اذیت می‌کنه و دختر از اونا فیلم میگیره ولی سر دسته این پسرا جلو شو میگر و بعد این دختر به این پسر هس داره و لی دو ست دختر خیل به این پسر نزدیکه و دختر هم از لج پسر با دوست اون وارد رابطه میشه ولی دوست پسر هم از لج دوست دختر دار این کارو میکنه

نارین

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
4
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان خارجی بود که درباره یه دختر که یتیمه و کنار خالش و شوهر خالش زندگی می‌کرده و تو مدرسه یه گروه پسر اذیتش میکردند و یکی از این پسرا تنها دوست دختر رو اذیت میکردند که این دختر داشته از اونا فیلم می‌گرفته و سردسته این پسرا میبینه و گوشی رو از دختر میگیره و اذیتش می‌کنه و بعد از مدتی دختر به پسر هسای پیدا می‌کنه ولی دوست دختر به پسره خیلی زدیکه و دوست پسر و دختر برای لج اونا باشه وارد یه رابطه دروغی میشن

بالا پایین