• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

راشین

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
1
لطفا اگه اسمشو میدونید بگین
یه دختر و پسر با هم دوست میشن و عاشق هم میشن دختر کم کم متوجه حالاتی تو پسره میشه که اصلا طبیعی نیست پسره همش فکر میکرد که دختر رو خیلی وقته میشناسه و مثلا یه جایی میرفتن میگفت یادته دفعه قبل چی گفتی اینجا در حالی که اون دفعه اول بود که اونجا میرفتن و اگه دختره قبول نمیکرد حرفاشو باهاش دعوا میکرد اسم نویسنده اش فاطمه بود اسم پسره هم بهراد یا باربد بود یه همچین چیزی لطفا اگه اسمشو میدونید بگین

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sara

Ghazal

کاربر فعال
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
416
پسندها
1,416
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
3
سلام دوستانsisn
من دنبال یه رمانی هستم که خیلی وقت پیش خوندم که اسمشم یادم نمیاد بعد هرچی میگردم توی گوگل پیداش نمیکنم موضوعش با ژانر پلیسی ازدواج اجباری عاشقانه بود که موضوعش این بود که یه دختره به خاطر مادر بزرگش که قرار ارثیه بهشون بده باید با پسر عموی مذهبیش ازدواج کنه چون دختره ازادی هستش از پسر عموی مذهبیش بدش میاد بعد خیلی جریان اتفاق میوفته که دختره عاشق پسره میشه و میفهمه پسر هم پلیس هستش
میراث اسم رمان هست.

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: nafasiii

Mahs

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام
یه رمانی تو نسخه ی قدیمی برنامه ی رمان دونی بود. یه پسری که فک کنم اسمش رضا بود سرباز معلم شد تو یه روستای دور افتاده. بعد اونجا متوجه شد که جذامی ها رو پشت کوه نگه میدارن بعد اومد نجاتشون بده بعد تو این هیاهو باعث شد یکی از مردم روستا کله اش بخوره به سنگ و بره کما. بخاطر همینم زندانی شد، بعد آقاهه فوت شد بعد این تو زندان موند تا چهارده سال بعدش. یه دختری هم دوست داشت به اسم مریم. رمان چند تا خط داستانی دیگه هم داشت.
ممنون میشم بگید.

• ایول

Roghaye1386 Shabanpoor

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمان خونده بودم درمورد یه دختر که به اجبار با شوهر خواهر دوقلوش که مرده ازدواج میکنه الان هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم ممنون میشم کمکم کنید

• ایول

Roghaye1386 Shabanpoor

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام من چندوقت پیش یه رمان خوندم درمورد یه دختر بود که به اجبار خانوادش با شوهر خواهر دوقلوش که مرده ازدواج میکنه الان هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم اسمش رو هم متاسفانه یادم رفته ممنون میشم کمکم کنید

• ایول

Zahra.rzv71

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمانی چند سال پیش خوندم که اسمشو یادم نیست،فقط یادمه یه دختر و پسری بودن که مومن اینا بودن فکر کنم بعد واسه کاری با هم‌تو ماشین میشنن و تصادف میکنن و گم میشن و واسه اینکه به شهر برسن راه زیادی باید پیاده برن و مجبور میشن صیغه محرمیت بخونن..میشه کمک کنید اسمشو پیدا کنم؟

• ایول
ک

کاربر حذف شده 767

مهمان
مهمان
سلام من یه رمان خونده بودم درمورد یه دختر که به اجبار با شوهر خواهر دوقلوش که مرده ازدواج میکنه الان هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم ممنون میشم کمکم کنید
رمان عشق ارباب
اسمه دختره ستاره
اسمه خواهره مهتاب

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • ایول

Sarina moradi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
1
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان خوندم که یه دختر تو یک جای دور از شهروندی میکنه خواهرش میاد پرتش توی امارت که خونه مادرشوهرش و برادرشوهر دختره یه داداش داره که عصبیه و چندتازن طلاق داره و پسره دختره رو در شب مهمونی به عنوان نامزدش معرفی میکنه

• ایول

Hose_00

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
2
دست‌آوردها
3
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام من یه رمان خوندم همشو یادمه بجز اسمش دختره با پسره دخترعمو پسرعمو بودن پسره از فیلم خانوادگی دخترعموشو میبینه عاشقش میشه بعدبه پدربزرگش میگه اونام بعداز چندین سال همو میبینن بعد مدتی باهم میخوان ازدواج کنن که دختره میفهمه پدرش در اصل عموشه و پدرس سال ها پیش بخاطر اتفاقی که افتاده بود مرده....
لطفا بگید خیلی دلم میخواد دوباره بخونم

• ایول

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
سلام یه رمان خوندم دختره براجبارمادرش باپسری ازدواج کرده چون ادم هوسبازی بوده طلاق گرفته وتویه شرکت معتبر مشغول کارمیشه نقشه کشی هست کارش ک توجه رئیس شذکت ک پسری راحته ک باهمه دخترهاراحته ولی این دختره حجابش خوبع و ب کسی توجه نمیکنه وکم کم رئیس شرکت بهش علاقمندمیشع وشوهرسابق دختره هم درشرکت مزاحمت ایجادمیکنه
کسی اسم این رمان ومیدونه
بگذار آمین دعاهایت باشم؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا پایین