• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Farmers...

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
26
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام خیلی وقت پیش یه رمان خوندم هشت نفر میرن تو یه خونه متروکه تا زندگی کنن فکر کنم اگر یک ماه میتونستم اونجا باشم ثروتمند میشدن ام باید یک نفر رو قربانی میکردن
داستان رمان ترسناک بود میخوام بخونمش اما اسمش رو به خاطر ندارم
کسی اسمش رو میدونه لطفا بهم اطلاع بده ؟؟متشکرم

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Farmers...

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
26
پسندها
6
دست‌آوردها
3
داستان از جایی شروع شد که دختره داستان برای اینکه با کسی که بهش علاقه نداره به اسرار پدرش ازدواج کنه شب عروسی فرار میکنه و می ره توی ویلای یه پسر جوان فکر کنم اسم پسره ارسام بود با. ارسام معامله میکنه تا جلوی مادر ارسام نقش نامزدش رو بازی کنه تا همین جاش رو میدونم کسی میدونه اسم این رمان چیه ؟؟

shim

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
دختره ترکیه زندگی میکرده سه ماه اومده ایران به اجبار مادرش مجبوری میشه با پسری ازدواج کنه شب عروسی با کمک برادرش فرار میکنن دختره برای اینکه ادمای پسره پیداش نکن سوار یه ماشین عروس تو همون ساختمون میشه که دراش بازه صاحب ماشین یه پسرس که یه دختره ادعا داشته از پسره حاملس حالا برای اینکه دروغش در نیاد از ترس پسره فرار میکنه این و دختری که تو ماشینش قایم شده عروس سوری پسره میشه تو تا کسی پیداش نکنه. اسم ها به خاطرم نیس فقط یادمه دختره موهای خیلی بلندی داشته
حرارت تنت

دختر بهشتی

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
2
دست‌آوردها
3
سلام من خیلی وقت پیش یه رمان طنز خوندم دختره پدرش معتاد بوده و یه جاییش میدونم دنبال پدرش بوده بعد وقتی میره دانشگاه با پسر مدیر دانشگاه دعواشون میشه فکر کنم اسم پسره رادوین یا رادین میدونم تو همین مایه ها بود اخراش میدونم دختره میره تو کما پسره هم م*س*ت میکنه و یه دفعه سر از یه جایی مثل امام زاده در میاره و یه پیر مرد عجیب ادرس یه هیئت رو میده پسره هم میره اونجا تو هیئت و کلی به ادمای اونجا کمک میکنه و بعدش پسره از خونه میزنه بیرون همراه با تابلو نقاشی که تصویر دختره بود بعد بچه های هیئت که باهاش بودن بهش گفتن که تصویر کیه بعدش دختره از کما میاد بیرون و با هم ازدواج میکنن

لطفا اگه اسمش رو میدونید بهم بگید که دو ساله در به در دنبال رمانشم کل سایت ها رو هم گشتم ولی اونی که من میخواستم نبود 😔

Sz31

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمان خوندم درباره ۴ تا دختر و پسره که کل کل دارن و بعد عاشق هم میشن یه زوجشون پچش س*ق*ط میکشه یکی دیگه رو شب عروسی گاز میگیره یکی دیگه دختره معتاد میشه دو جلدم هست

انیسه بلوچزه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
6
دست‌آوردها
3
سلام من چطور رمانمواز متروکه بیارم بیرون لطفا راهنمایی کنید

unknown

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
10
پسندها
3
دست‌آوردها
1
سلام من چطور رمانمواز متروکه بیارم بیرون لطفا راهنمایی کنید
مدیر تالار رمان راهنماییتون میکنن
@Sepideh Rezaei

shim

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام من یه رمان خوندم درباره ۴ تا دختر و پسره که کل کل دارن و بعد عاشق هم میشن یه زوجشون پچش س*ق*ط میکشه یکی دیگه رو شب عروسی گاز میگیره یکی دیگه دختره معتاد میشه دو جلدم هست
سراغاز یک احساس

shim

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
فرار دردسرساز

shim

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
9
پسندها
1
دست‌آوردها
3
داستان از جایی شروع شد که دختره داستان برای اینکه با کسی که بهش علاقه نداره به اسرار پدرش ازدواج کنه شب عروسی فرار میکنه و می ره توی ویلای یه پسر جوان فکر کنم اسم پسره ارسام بود با. ارسام معامله میکنه تا جلوی مادر ارسام نقش نامزدش رو بازی کنه تا همین جاش رو میدونم کسی میدونه اسم این رمان چیه ؟؟
فرار دردسرساز

بالا پایین