• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

😍elnaz

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
اسم این رمان چیه!؟
دختر که با دوستاش میره خیاطی واونجا پسره اونو میبینه فکر میکنه عشق قدیمیشه از بس ک شبیه هم بودن ...بعد پسر بعد از فرار کردن عشقش توی آرایشگاه روز عروسیش حالت عصبی بهش دست داده و دوستش ک روانشناسه داره درمانش میکنه
دختره هم برای درمان بهشون کمک میکنه
پسره خودشم روانشناسه ک آخرشم باهم ازدواج میکنن
تو همون خونه ای ک متروکه بود و موقع جرعت و حقیقت دختره رو میفرستن داخلش ..باهم بعد ازدواج اونجا زندگی میکنن

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Roghayeh omidy

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من خیلی وقت پیش ی رمانی خوندم ک اسمشو یادم نیس
اینجوری بود ک دختره مادرش ایرانی بود پدرش خارجی(یادم نیس کدوم کشور) بعد پدرومادرش میمیرن و دختره برای پیدا کردن خانواده ی مادریش ب ایران میاد و همون روز ک از فرودگاه بیرون میاد ی ماشین ک دو تا پسر توش بوده مزاحمش میشن و دختره سریع وارده ی نمایشگاه ماشینی ک اونجا بوده میشه و اونجا ی پیرمردی هست ک دختره ادرسی ک از خانواده ی مادریش داشته رو نشونش میده و پیرمرده کمکش میکنه و ............

Roghayeh omidy

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
اینجوری بود ک دختره مادرش ایرانی بود پدرش خارجی(یادم نیس کدوم کشور) بعد پدرومادرش میمیرن و دختره برای پیدا کردن خانواده ی مادریش ب ایران میاد و همون روز ک از فرودگاه بیرون میاد ی ماشین ک دو تا پسر توش بوده مزاحمش میشن و دختره سریع وارده ی نمایشگاه ماشینی ک اونجا بوده میشه و اونجا ی پیرمردی هست ک دختره ادرسی ک از خانواده ی مادریش داشته رو نشونش میده و پیرمرده کمکش میکنه و ............

Roghayeh omidy

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
3
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
اینجوری بود ک دختره مادرش ایرانی بود پدرش خارجی(یادم نیس کدوم کشور) بعد پدرومادرش میمیرن و دختره برای پیدا کردن خانواده ی مادریش ب ایران میاد و همون روز ک از فرودگاه بیرون میاد ی ماشین ک دو تا پسر توش بوده مزاحمش میشن و دختره سریع وارده ی نمایشگاه ماشینی ک اونجا بوده میشه و اونجا ی پیرمردی هست ک دختره ادرسی ک از خانواده ی مادریش داشته رو نشونش میده و پیرمرده کمکش میکنه و ...

Ms.Painter

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان بود
که دختره به اجباره پدرومادرش با یکی که تو خارج زندگی میکنه ازدواج میکنه پسره هم نمیخواد باش ازدواج کنه بعد دختره مجبور میشه به عنوان دوست خواهر زاده پسره تو خونه اونا زندگی کنه که بعد که پسره میفهمه بهش علاقه مند میشه و یه بچه میارن که اسمش آرشه
اسم رمان لطفا🌹

Zahrasal

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام رمان اسم رمان ویدیا هستش
وایییی ممنون

Mohajer

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام لطفا اسم این رمان رو بگید

یه دختره میخادبا یه دندون پزشک ازدواج کنه اما پسره سر عقد نمیاد برای اینکه ابروی دختره نره داداش پسره با دختره ازدواج میکنه که میوه فروش هست اسمشو کسی میدونه؟

Mohajer

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام میشه اسم این رمان رو بگید

یه دختره که میخاد با یه پسر دندون پزشک ازدواج کنه اما پسره سر عقد نمیاد برای اینکه ابروی دختره نره داداش پسره با دختره ازدواج میکنه پسره میوه فروش بود

yasamen2301

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمانم که دختره با مادر بزرگ و بردارش زندگی میکنه برادرش از خودش کوچیک تره دختره یه بردار ناتنی داره فک منم اسمش سپهر یا پارساس پارسا تو باند خلاف کاراس یه پسره هست اسمشو یادم نیس مغرورع و با دوستاش تو کار پخش مواده فک کنم فک میکنه که دختره موادشو دزدیده دختره رو مجبور میکنه واسش کار کنه دختره هم وضع مالی خوبی نداشته پسره چند بار میاد خونه دختره و مادر بزرگش از پسره خوشش میاد یه صاحب خونه بد هم داشتن ک پسره خانووده دختره رو میبره تو هتلش یکی از دشمنای پسره دخترت رو میدزدع که قاچاقش کنه واس عربا پسره نجاتش میدع و باهاش ازدواج میکنه بعد یه مدت پسره خودشو معرفی میکنه ب پلیس و میره زندان صبح روزی ک داشته میرفته زندان دختره مجبورش میکنه ک باهاش رابطه بر قرار کنه دختره هم باردار میشه منتظر پسره میمونه و با دوستای پسره تو هتل پسره زندگی میکنن 😂😂😂😂😂کل رمانو گفتم دیگه اگ کسی اسمشو میدونه بگه لطفا 🥺

تیناا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دنبال یه رمان با شخصیت های آرام و آتش هستم.
آرام و شیرین دو خواهر دو قلو هستن که یکیشون تو باند خلافکاری کار میکنه و اون یکی سبزی فروشه .

توی گوگل هم میزنم نمیاره.
اسمشو میدونید؟

بالا پایین