• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Sara

کاربر رمان فور
کاربر رمان فور
سطح
4

ارسالات
9,789
پسندها
17,973
دست‌آوردها
143
مدال‌ها
4
دختره دانشجو بوده بعد کم کم با همکلاسیش که فامیلیش بزرگمهر بوده آشنا میشه بعد عاشقش میشه پسره هم ادعای عاشقی می‌کنه ولی برا انتقام خواهرش شهرزاد که عاشق داداش دختره (آرشام) بوده میاد جلو بعد مزاحمت می‌کنه دختره هم میره خارج میفهمه که حاملس بعد باباش میمیره میاد ایران
رمان شاهزاده

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
  • قلب
واکنش‌ها[ی پسندها]: RoZhaN☂

RoZhaN☂

کاربر خاص
کاربر رمان فور
سطح
3

ارسالات
1,409
پسندها
3,048
دست‌آوردها
163
مدال‌ها
5
سلام دوستان من دنبال ي رمان هستم ك شخصيت اصلي دختري ب اسم كيانا هست و اهل شيرازه نامزدش ب دليلي تركش ميكنه و اونم براي كار ب تهران مياد و داخل ي شركت معماري مشغول ب كار ميشه،رئيسش صاحب خونش از اب در مياد و بعدم با رئيسش ازدواج ميكنه
همسایه‌ی من

aydako81

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام
دختره دانشجو بوده بعد عاشق همکلاسیش که فامیلیش بزرگمهر بوده میشه پسره هم ادعای عاشقی می‌کنه ولی برا انتقام خواهرش(شهرزاد) به سمت دختره میاد بهش مزاحمت می‌کنه دخترهم می‌ره خارج میفهمه که حاملس بعد مرگ پدرش میاد ایران
اسم این رمان چیه اگه کسی می‌دونه بگه لطفاً.!

Mobi

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان😊
من چند سال پیش این رمان رو خوندم که دختره با یه پسری به اجبار ازدواج میکنه.
با اینکه دختر آزادی هست، اما به صورت فرمالیته با چادر جلوی پسره ظاهر میشه تا صورتش رو نبینه.
تا اینکه پسر به مهمونی دعوت میشه که دختره هم از طرف کس دیگه ای به همون مهمونی دعوته.
وقتی همدیگرو میبینن، دختره اونو میشناسه اما پسره بدون اینکه اطلاع داشته باشه اون کیه، ازش خوشش میاد.
یه روز اتفاقی چادرشاز سرش میکشه و پسره صورتش رو میبینه.
متاسفانه بقیه داستان یادم نیست فقط فکر کنم که اسم دختره نفس بود.
ممنون میشم اگه میدونید راهنماییم کنید
رمان طلایه

آرا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
یه رمان همخونه ای بود که اسم پسره آرشاویر بود

ماغینتا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام من دنبال ی رمانیم که توش اخرلزمان زامبی هاست و اولش دختره با کل فامیلاش میخوان تولد برادر زادشو.جشن بگیرن اما همون شب بعضی از مردم زامبی میشن فقط دختره میمونه و ی پسری اون پسره هم همون شب جونشو فدای دختره میکنه
همچین رمانیو کسی میشناسه

ماغینتا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام ی نویسنده هست که من فکر میکنم رمانش کپیه
رمانش اخرالزمان زامبی هاست
جریانش اینطوریه که اول رمان دختره با فامیلاش میخوان برای برادر زادش که هنوز به دنیا نیومده جشن بگیرن اما همون شب جشن تعداد زیادی از مردم جهان زامبی میشن
و کل فامیلای دختره میمیرن بعد ی پسری که دختره رو دوست داشته بخاطر نجات دادن دختره اون شب میمیرع
کسی این رمانو میشناسه

aydako81

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام یه رمان بود اسم دختره الهام بود اسم نامزدش امیر علی اسم پسرشم محمد این نامزد می‌کنه بعد بهم میخوره بعد میفهمه بارداره بعد میره بعد چن سال با کلی سختی با یکی بنام حامد ازدواج می‌کنه

aydako81

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
3
دست‌آوردها
3
رمان شاهزاده
مرسی🌹

J_Aram

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
21
پسندها
9
دست‌آوردها
3
سلام . یه رمان خوندم که دختره هیچکس رو نداشت و خارج از شهر تویه یه جایی که داشتن ساخت و ساز میکردن و تقریبا متروکه بود تو یه چادر کوچولو زندگی میکرد

به خاطر اینمه اتفاقی براش نیوفته خودش رو شبیه پسرا کرده بود . بعد یه پسر پولدار نمیدونم دقیقا چجور اما فکر کنم موقع دعوا و یه چیز اینجوری نجاتش میده و خلاصه راهشون به زندگیه همدیگه باز میشه . پسره متوجه میشه که این دختره و خودشو جای پسر جا زده و خونشو پیدا میکنه ( همون چادره رو) واسش غذا میبرده و لباس میخریده و اینجور چیزا . اسمشو نمیدونید؟ کامل نخوندمش و دوس دارمpish posh: پیداش کنم

بالا پایین