• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Radvin

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
11
پسندها
9
دست‌آوردها
3
یه دختری بود وقتی بچه بود پدرو مادرش میمیرن عموش سرپرستیشو قبول میکنه و کل اموالی ک به نامشه رو میگیره تا مثلا وقتی ۱۸ ساله شد بهش بده ولی اون پولارو ک گرف دختره رو میفرسته پرورشگاه
ی پسر عمو ب اسم برسام (فکر کنم) و ی دختر عمو داره
بعد از چند سال دختره برای گرفتن انتقام به عنوان خدمتکار میاد توی عمارت عموش و قصد داره پسر عموش رو عاشق خودش کنه و سر سفره عقد بهش جواب منفی بده و همینطوری هم میشه و دلیل جوابش رو میگه میره اما در همون حین دختره عاشق پسره میشه اما اونو ترک میکنه بعد از چند ماه یا سال یادم نیس وقتی میره دانشگاه میفهمه ک پسر عموش استادشه و از اونجایی ک برسام هنو عاشقشه وقتی پسری نزدیکش میشه حسابی روش غیرتی میشه و........

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

qazaleh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دنبال رمانی میگردم که درباره یه دختر دانشجوی جنوبی بود که تو تهران رشته اپیدمیولوژی(مطمعن نیستم) درس میخوند و خیلی باهوش بود و با یه پسری بدون اینکه خانوادش بدونن صیغه محرمیت خونده بود و بعدا از هم جدا شدن و دختره با یکی از استاد هاش به مشکل بر خورد و همون موقع تو تبریز زلزله اومد و دختره رفت هلال اهمر به عنوان نیروی کمکی رفت تو منطقه و اونجا با یه دکتری اشنا شد که بعدا باهم همکار شدن و ازدواج کرد

SabaSaba

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
یه رمان خوندم که دختره توی یه شرکتی کار میکنه و عاشق رئیس شرکت میشه ولی چون پسره بهش پیشنهاد نمیده با دوست رئیس شرکت نامزد میکنه. بعد از یه مدتی نامزده تصادف میکنه و میمیره واسه همین رابطه ش دوباره با رئیسه خوب میشه.
کسی اسمشو میدونه؟

melisa0099

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
28
پسندها
33
دست‌آوردها
13
سلام . یه رمان خوندم که دختره هیچکس رو نداشت و خارج از شهر تویه یه جایی که داشتن ساخت و ساز میکردن و تقریبا متروکه بود تو یه چادر کوچولو زندگی میکرد

به خاطر اینمه اتفاقی براش نیوفته خودش رو شبیه پسرا کرده بود . بعد یه پسر پولدار نمیدونم دقیقا چجور اما فکر کنم موقع دعوا و یه چیز اینجوری نجاتش میده و خلاصه راهشون به زندگیه همدیگه باز میشه . پسره متوجه میشه که این دختره و خودشو جای پسر جا زده و خونشو پیدا میکنه ( همون چادره رو) واسش غذا میبرده و لباس میخریده و اینجور چیزا . اسمشو نمیدونید؟ کامل نخوندمش و دوس دارمpish posh: پیداش کنم
رمان خانمم باش یا دختری که من باشم دو تاش یکی هست هر کدوم رو سرچ کنی برات میاره

Rivan

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
9
دست‌آوردها
3
دنبال یه رمانم که اسم دختره ترنم بود که به زور پدرو پدربزرگش با پسر عموش فک کنم تقریبا نامزد میکنن پسره دختره رو دوس داشت ولی دختره نه.دختره بدنسازی کار میکرد یه روز پسره سر یه موضوعی به دختره شک میکنه و بهش دست درازی میکنه بعدشم دختره میفهمه حاملستو بعد اینکه عقد میکنن از دست پسره فرار میکنه
کسی اسم‌ این رمان رو نمیدونه؟

Radvin

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
11
پسندها
9
دست‌آوردها
3
یه دختری بود وقتی بچه بود پدرو مادرش میمیرن عموش سرپرستیشو قبول میکنه و کل اموالی ک به نامشه رو میگیره تا مثلا وقتی ۱۸ ساله شد بهش بده ولی اون پولارو ک گرف دختره رو میفرسته پرورشگاه
ی پسر عمو ب اسم برسام (فکر کنم) و ی دختر عمو داره
بعد از چند سال دختره برای گرفتن انتقام به عنوان خدمتکار میاد توی عمارت عموش و قصد داره پسر عموش رو عاشق خودش کنه و سر سفره عقد بهش جواب منفی بده و همینطوری هم میشه و دلیل جوابش رو میگه میره اما در همون حین دختره عاشق پسره میشه اما اونو ترک میکنه بعد از چند ماه یا سال یادم نیس وقتی میره دانشگاه میفهمه ک پسر عموش استادشه و از اونجایی ک برسام هنو عاشقشه وقتی پسری نزدیکش میشه حسابی روش غیرتی میشه و........
کسی نمیدونه اینووو؟؟؟

aydako81

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
8
پسندها
3
دست‌آوردها
3
سلام
یه رمان خوندم که دختره توی یه شرکتی کار میکنه و عاشق رئیس شرکت میشه ولی چون پسره بهش پیشنهاد نمیده با دوست رئیس شرکت نامزد میکنه. بعد از یه مدتی نامزده تصادف میکنه و میمیره واسه همین رابطه ش دوباره با رئیسه خوب میشه.
کسی اسمشو میدونه؟
این اسمش واحد رو به رویی هست
اسم شخصیتاشم کیان ، نگار و آرتین هست فک کنم

• ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: SabaSaba

Parnii

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
یه رمانی بود که دختره به اجبار با پسرعمو ش ازدواج میکنه پسره و برادر دختره استادش بودن

یکبار هم ت دانشگاه شک میکنن بهشون دختره می‌ره حراست بعد برادر و پسرعمو ش میان کسی اسم این رمان رو میدونید؟؟

Fwtm

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام، یه رمانی بود که اسم پسره رو یادم نیست اما پسره خواننده و معروف بود و خیلی خشن و عصبی بود، و واسه انتقام با یه دختر دوست میشه که نسبت فامیلی هم دارن و پدر دختره و مادر پسره در قدیم عاشق هم بودند.اسم این رمان رو کسی میدونه!؟؟؟

فاطمه

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
رمانی که پدر دختر تو یه تصادف پدر پسره رو میکشه بعد پسر بزرگ شرط می‌ذاره که با دختر قاتل باید ازدواج کنه دختره ۱۶ سالشه پسره ۳۰ سال بعد پسره از قبل عاشق دختره بوده پدر پسره برای خواستگاری داشته میرفتم که با پدر دختر تص

بالا پایین