• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام. یه رمان بود دختره دانشجوی یه شهر دیگه بود. مخفیانه با یه پسری دوس بود. شروع داستان اینجوری بود که دختره وارد خونه میشد یهو دوس پسرش رو دید.
پسره تحصیلات زیاد نداشت اما خیلی موفق بود. ولی بقیه بخاطر اینکه تحصیلات نداشت تحقیرش میکردن.
دختره هم کلی خواستگار باسواد و پولدار داشت
پسره از یه شهر دیگه میومد دختره رو میدید. خیلی هم غیرتی بود سره دختره
تاهمینجا یادمه. کسی اسمش رو میدونه؟
سلام
اسم رمان : عشق یوسف

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
من یک رمان خوندم که پدر خونده دختره فوت میکنه و وقتی پسر واقعی مرده برمی گرده شروع به اذیت و آزار دختره میکنه در حدی که دختره از ترس لال میشه و ... بعدا پسره به دختره علاقه مند میشه و میفهمه که دختره در اصل دختر خاله اش بوده
ممنون میشم اگه می تونید کمکم کنید خیلی دنبالش گشتمenk
سلام
اسم رمان : نذار دنیا رو دیوونه کنم

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال یه رمان میگردم
اسمشو فراموش کردم
یه پسره بود که اهل مصر بود نامزد رفیقش رو میبینه عاشقش میشه بعد میفهمه رفیقش اون دختره رو نمیخواد کمکش میکنه ازش جدا بشه خودش باهاش ازدواج میکنه ولی خاندان اونا رسم و رسومات عجیب غریبی داره که وقتی دختره میفهمه میخواد ازش جدا بشه
سلام
اسم رمان : ترنم

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
وقت بخیر
خیلی وقت پیش یه رمان خوندم
دختره از شوهرش جدا میشه چون بچه دار نمیشه
بعد میره با عموی شوهرش ازدواج میکنه ک سن بالاس و بسیار پولدار.
یه تیکه هم یادمه ک باعموعه میرن مراسم نامگذاری بچه شوهر قبلیش یه معرکه راه میندازه.
یا اینکه بر اساس یه افسانه یه گردنبند میگیرن و خون انگشت حلقه شکن رو میریزن تو اون گردنبنده ک همیشه باهاشون باشه و عشقشون ابدی.

کسی میدونه اسمش چیه؟من دارم خل میشم از فکر کردن
سلام
اسم رمان : به من نگاه کن

Donya_khanom

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
دختره یه بار ازدواج میکنه بعد حامله میشه پسره ولش میکنه دختره میفهمه از پله ها میوفته پایین بچش میوفته بعد دیگه نمیتونه حامله شه از اون پسره طلاغ میگیره بعد تو یه بیمارستان کار میکرده یه پسره دیگه ازش خوشش میاد پسره بهش میگه این میگه همه داستان زندگیش و میگه که من دختر نیستم و بچه دارم دیگه نمیتونم بشم پسره بازم قبول میکنه و باهم ازدواج میکنن باهم ازدواج میکنن میرن از پرورشگاه یه بچه میارن که زنه سرش گیج میره و میفهمه حاملست بعد جلد دوم رمان شروع میشه که از زبون پسر پرورشگاهیشه

Donya_khanom

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من دنبال این رمانام
دختره یه بار ازدواج میکنه بعد حامله میشه پسره ولش میکنه دختره میفهمه از پله ها میوفته پایین بچش میوفته بعد دیگه نمیتونه حامله شه از اون پسره طلاق میگیره بعد تو یه بیمارستان کار میکرده یه پسره دیگه ازش خوشش میاد پسره بهش میگه این میگه همه داستان زندگیش و میگه که من دختر نیستم و بچه دارم دیگه نمیتونم بشم پسره بازم قبول میکنه و باهم ازدواج میکنن باهم ازدواج میکنن میرن از پرورشگاه یه بچه میارن که زنه سرش گیج میره و میفهمه حاملست بعد جلد دوم رمان شروع میشه که از زبون پسر پرورشگاهیشه

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه رمان بود که ماد دختره جوون بود و با یه مردی ازدواج میکنه و دختره هم میره خونه اون مرده و عاشق پسر عمو(دقیق نمیدونم)اون مردی میشه که بوکسور بود و دختره هم خیلی بچه بوده و شوهر مادرش اذیتش میکرده
سلام
اسم رمان : آغوش سرخ

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام اسم این ۲ تا رمان رو اکر میدونید لطفا بگید
۱-رمان اول در مورد دختریه که چشمشو تو یه کمد باز میکنه و میبینه تو یک خونه هست که پارتی بوده و پسر صاحبخونه و دختره رو پلیس میگیره و عقدشون میکنن پسره هم دختره رو میبره تو خونش زندانی میکنه و اون رو کتک میزنه تا اینکه از هم خوششون میاد و اون پسر از پسر برادرش هم نگهداری میکنه
۲- رمان در مورد ۲ خواهر هست که باهم زندگی میکنن و پدر و مادرشون رو از دست دادن خواهر بزرگ تر ازدواج میکنه و خواهر کوچک خیلی شیطون هست و خیلی دوست دارد ازدواج کند و خیلی عاشق غذا هست به طوری که وقتی خانه اش آتش گرفت او با حوله ی حمام به همراه دوستش بیرون خانه نشسته بودن و برای آتش‌نشانان عشوه می آمد و در آخر اکر اشتباه نکنم خودش از فرد مورد علاقش خواستگاری می‌کند
سلام
اسم رمان اولی : منی دیگر

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
اسم رمان : راز یک سناریو
سلام کسی اسمه رمانشو میدونه؟؟؟

Panah_82

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
24
پسندها
0
دست‌آوردها
1
با سلام و وقت بخیر
رمانی هست که چند سال پیش خوندم دختری بود نام همسرش عادل بود که فوت میکنه، دو تا برادر شوهر داشته به اسم های عارف و علی، همه بهش میگن مجددا ازدواج کنه یکبار امتحان میکنه که مجبور میشه طلاق بگیره، او بنا به مصلحت و چون تحت فشار بوده با برادر شوهرش عارف ازدواج میکنه، همسر عارف از او جدا میشه چون از اول علاقه ای به ازدواج با او نداشته، اون دختر بالاخره به عارف علاقمند میشه، اسم رمان یادم نیست، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
سلام
اسم رمان پروانه شدم

بالا پایین