• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

---

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام میشه اسم این رمانو بگین
دختری مذهبی ک برای عمل قلب مامانش صیغه هم دانشگاهیش میشه بعدا متوجه میشه پسره و دوستاش سر ی پیتزا شرط بندی کرده بودن دختره رو
پسره کم کم دختره رو با خانوادش اشنا میکنه
بعدا دختره حامله میشه دو قلو ب دنیا میاره

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب
آخرین ویرایش:

mohanna

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام قبلا ی رمان خوندم که دختره باباش قاضی بود یا کله گنده)دقیق یادم نیس) مذهبیم بودن ولی دختره نبود موتور سواریم میکرد فک کنم وکیل ی خلافکار میشه ک تو زندانه میره دیدن اون یارو بعدا اینا عاشق هم میشن پسره بیرون باشگاه داره بقیشم یادم نیس لطفاااا کمکککک

mohanna

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
2
پسندها
0
دست‌آوردها
1
بسم ایزد لایزال
سلام
کاربران عزیز اگر رمانی هست که اسمش رو فراموش کردید و فقط قسمت‌هایی ازش در خاطرتون هست اینجا درجش کنید تا دوستان اگر اسمش رو می‌دونستند ذکرش کنند.
نکات مهم:
۱_ از پرسش اسم رمان‌هایی که باز و صحنه‌دار هستند جدا بپرهیزید چون بدون اطلاع قبلی پاک خواهد شد!
۲_ اگر پاسختون داده نشد یا اشتباه پاسخ دادند لطفا از تأکید زیاد بپرهیزید کمی بگذره جوابتون داده میشه.
۳_ از ایجاد تاپیک جداگانه برای پرسش اسم رمان، یا نظر دهی راجع به رمان‌ها خودداری کنید.
سپاس
سلام من دنبال ی رمان میگردم که دختره بر خلاف خانوادش مذهبی نیس وکیله و موتور سواری میکنه(باباش کله گنده یا قاضی بوده یادم نیس دقیق)خلاصه این دختره وکیله ی خلافکار میشه ک تو زندانه میره ملاقاتش و اینا بعدا عاشق هم میشن فک کنم پسره باشگاه داره بوکس یاد میده و اینجور چیزا
لطفاااااا بگینننننن چی بود اسمششش

آسنات

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دوستان من یه رمانی هست که دنبالشم

درباره دختریه که میفهمه بارداره و میخواد خبر به همسرش بده که میره خونه میبینه داره بهش خیانت میکنه

ازش طلاق میگیره و میره تو یه آپارتمانی زندگی میکنه و از خانوداشم جدا میشه چون اونا میخوان دختره برگرده پیش شوهرش

و اونجا با مردی آشنا میشه که مذهبیه و اونم زن و بچش مردن و عقیم هم هست و عاشق هم میشن و ازدواج می‌کنند و دختره هم مذهبی میشه
و فکر کنم اسم پسره علی هست

تا اینکه شوهر سابق دختره بر میگرده و بچه رو میخواد که دختره و شوهرش نمیزارن و و به دادگاه میگن که برگه امضا کرده و حضانت رو به دختره داده

میشه اگه میدونید بگید اسمش چیه

چند وقت پیش خوندم اما اسمشو الان یادم رفته

Nesa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام
یه رمان بود که دختره تو بچگی پدر مادرشو از دست داده و عموش اموال باباشو هَپولی می‌کنه و یه پسرعمو داشته که رنگ چشاش سبز بوده عاشقش بوده ولی یه روز پسرعموش میخواد بهش دست درازی کنه واسه همین فرار می‌کنه از خونه عموش و خودشو پسر جا میزنه توی خیاطی کار میکرد فک کنم که وقتی پسرِ صاحب مغازه از خارج برمیگرده همه زندگیش به هم می‌ریزه
آها و اینکه همون پسرِ صاحب مغازه دخترِ دوست صمیمیش که مرده بود روهم به سرپرستی گرفته بود

کسی اسمشو میدونه؟🥹
هانا پسر تقلبی

Nesa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام
دنبال رمانی هستم که.توش اسم پسره باربده و اسم دختره رو یادم میست. باربد و دختره با هم دیگه فامیلن و با هم جنگ می کنن. دختره رشته بازیگری خونده و یه نمایش تئاتر هم تو رمان انجام می ده.
سلام اسمش ترانه ات میشوم

Nesa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام
ببخشید یه رمان بود که یه پسر کارش مکانیک بود بعد یه دختر هم از فامیل هاشون میشد همیشه باهم کامل داشتن
بعد پسره همیشه شوخی های مثبت ۱۸ میکرد البته به طور غیرمستقیم و یه جورایی گول زننده می‌گفت
به یه دلیلی با دختره ازدواج میکنن و دیگه آخرش عاشق هم میشن . میخواستم بدونم اسمش چی بود
سلام خط و نشان

Nesa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام . یه رمان بود که شوهر یه دختر میره جبهه و همه فکر میکنن شهید شده ، بعد برادر شوهره با زن برادرش عروسی میکنه ، بعد از چند مدت همون که فکر میکنن شهید شده برمیگرده و ... خواهشا اگه کسی اسم این رمان رو میدونه راهنمایی کنه
سلام اسمش رهایی از اسارت

Nesa

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
7
پسندها
1
دست‌آوردها
3
سلام یه رمانی هست اسمشو نمیدونم ممنون میشم که اگه میدونین بگین اسمشو
ماجراش از این قراره که شوهر دختره توی شرکتی منشی که یه روز تو دعوا برادر ریس شرکت رو میکشه
رئیس شرکت عاشق زن منشیش شده بوده شرط میزاره که درصورت به عقد در امدن من شوهرت ازاد میشه و دختر مجبور میشه طلاق میگیره و با رئیس شرکت ازدواج میکنه

F.B

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
وقتتون بخیر
دنبال یه رمانیم که دختره پلیسه و پسره خلاف کاره دختره رو میفرستن خونه پسره تا مدرک جمع کنه ولی بعد چند وقت عاشق پسره میشه و اینکه پسره قبلاً ازدواج کرده بود و بچه داشت ولی زنش بهش خیانت کرده بود و بچه برا خودش نبوده
کسی اسم رمان رو می‌دونه ممنون میشم بگهه

بالا پایین