• کاربران گرامی انجمن مجهز به سیستم تشخیص مولتی اکانت می باشد چنانچه مولتی اکانت دارید سریعا به خصوصی مدیریت کل مراجعه کنید اگر نه اکانت مولتی شما بن و اخطار جدی و همیشگی خواهید گرفت!

Mobina300280

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام
دنبال رمانی هستم که.توش اسم پسره باربده و اسم دختره رو یادم میست. باربد و دختره با هم دیگه فامیلن و با هم جنگ می کنن. دختره رشته بازیگری خونده و یه نمایش تئاتر هم تو رمان انجام می ده.
اسمش فک کنم ترانه ات میشوم بود ولی اگر نبود تو گوگل اسم شخصیتا رو بنویس میاره اسم دختره ترانه بود

انجمن رمان دانلود رمان تایپ رمان دانلود pdf کتاب

Hastina

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
6
پسندها
0
دست‌آوردها
1
کسی اسمشو نمیدونه
میشه که اسمش رو بگین؟

tiyara

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام یه زمانی بود اسم پسره فک کنم کیارش یا کیانوش بود فک کنم داداش یا پسر عموی پسره از دختره خوشش میومددختره گفت نه و پسره رفت خارج تا اینکه میخاست با کیارش یا کیانوش این ازدواج کنن و یه سری عکس و فیلم رسید خونشون و همه دختره رو طرد کردن بعد یبار دختره از پله ها افتاد و سرش خورد به گوشه رفت بیمارستان فک کنم تو کما آخر داستانم همین داداش پسره اومد بیگناهیشو ثابت کرد و گفت این عکسا مال یکی دیگه است که شبیه این بوده دختره تو یه خونه باغ با همین کیارش بود سفر به دیار عاشقی هم نیست ولی موضوع شبیهه

anahid2000

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من چیز زیادی یادم نیست فقط توی رمان پسر دوست پدرش بود که از خارج میومد اونجا هم یه رستوران داشت اسمشم طاها یا طاهر بود دختر هم مادرش (اسمش لیلا بود ) فوت شده بود با پدرش زندگی می کرد بعد پسر یه مدت خونه ی اینها زندگی میکنه چون انگار مادرش اینا یه جورایی طردش کرده بودن آخر رمان هم برگشته بود همونجا توی رستورانش که دختر می ره اونجا غافلگیرش میکنه

اسرا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان می خوندم اسم پسر امیر بود شرکت معماری داشت دختره برای پایان نامه اش باید توی یه شرکتی کار میکرد برای همین میره شرکت امیر که پسر خاله دوستشه لطفا اسمش رو ب

اسرا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان می خوندم اسم پسر امیر بود شرکت معماری داشت دختره برای پایان نامه اش باید توی یه شرکتی کار میکرد برای همین میره شرکت امیر که پسر خاله دوستشه لطفا اسمش رو بگید
اسمش تمنایی وجودم

اسرا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام من یه رمان می خوندم اسم پسر امیر بود شرکت معماری داشت دختره برای پایان نامه اش باید توی یه شرکتی کار میکرد برای همین میره شرکت امیر که پسر خاله دوستشه لطفا اسمش رو بگید
اسمش تمنایی وجودم

اسرا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
اسمش تمنایی وجودم

اسرا

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
5
پسندها
0
دست‌آوردها
1
تمنایی وجودم

ghsh

تازه وارد
کاربر رمان فور
سطح
0

ارسالات
1
پسندها
0
دست‌آوردها
1
سلام دنبال یه رمان میگردم که تابستونه و پسرعمو و دخترعمو ها به اجبار باید برن خونه مادر بزرگ و پدربزگشون تو روستا اسم یکی از پسرها احسان بود فکر کنم

بالا پایین